رفتن به مطلب

مشکل در نصب پوسته

nasr

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت استاد/من قالب را کامل عوض کردم یه قالب جدید نصب کردم /اما یه مشکل داره و اونهم اینه که فهرست بالای سایت را که ایجاد کردم وقتی صفحه اول سایت را بالا میارم لودینگ صفحه تموم نمیشه و همش در حال لودینگ هست نمیدونم دلیلش چیه؟

لینک اول سایت من: http://delvareco.ir/

من که باز کردم مشکلی نداشت و فهرست باز شده بدون لودینگ.

یه مشکل دیگه هم بوجود اومد بعضی از تیترهای داخل صفحه اول اینگلیسی شده و مدیریت وردپرس هم انگلیسی شده /چندین راه رفتم اما فارسی نشده آیا امکان داره فارسی بشه؟

شما وردپرستون رو آپدیت انگلیسی کردین؟

اگه نه شما از چه افزونه فارسی سازی استفاده میکنید؟ wp-jalali یا wp persian؟

لینک به ارسال

ممنون از شما/خداخیرتون بده که جواب من را دادید/منظورم از لودینگ زبانه مروگر است که لودینگش تموم نمیشه؟/مشکل دوم که الان انگلیسی شده از اینجا شروع شد که صفحه اول سایتم کاملا سفید شد و رفتم نام پوشه پوسته را عوض کردم در نتیجه آن سایتم بالا آمد اما مدیریت و کلماتی از صفحه اول سایتم انگلیسی شد و دیگه درست نشد حالا نمیدونم چه کار کنم گفتم اگه در نهایت جوابی نگرفتم ناچارا باید وردپرس را دوباره نصب کنم/منتظر جواب شما بزرگواران هستم

لینک به ارسال

ممنون از شما/خداخیرتون بده که جواب من را دادید/منظورم از لودینگ زبانه مروگر است که لودینگش تموم نمیشه؟/مشکل دوم که الان انگلیسی شده از اینجا شروع شد که صفحه اول سایتم کاملا سفید شد و رفتم نام پوشه پوسته را عوض کردم در نتیجه آن سایتم بالا آمد اما مدیریت و کلماتی از صفحه اول سایتم انگلیسی شد و دیگه درست نشد حالا نمیدونم چه کار کنم گفتم اگه در نهایت جوابی نگرفتم ناچارا باید وردپرس را دوباره نصب کنم/منتظر جواب شما بزرگواران هستم

آره لودینگ نداره و کامل لود میشه سایت.

خوب شما wp-content رو تغییر نام که ندادین؟

اگه که نه تغییر نام ندادین شما وردپرس رو نصب دستی کنید.

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/165-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

دوست عزیز کل کار اینه.

شما اول وردپرس فارسی رو آپلود کنید روی هاستتون بعد از حالت فشرده خارج کنید.

حالا هر چی به جز پوشه wp-content توی پوشه wordpress بود کپی کنید توی روت سایتتون.

بعد پوشه language رو توی پوشه wp-content درون پوشه wordpress کپی کنید درون پوشه wp-content سایتتون.

حالا پیشخوان سایت رو باز کنید اگه بروزرسانی پایگاه داده اومد جلوتون بروزرسانی کنید اگه که نه آدرس زیر رو وارد کنید:

http://domain.com/wp-admin/upgrade.php

به جای domain.com آدرس سایتتون رو بزارین.

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان /از اونجایی که مدیریت وردپرسم انگلیسی شده بود همیـار بزرگوار کمک کردند (تایپیک های قبل را حتما بخوانید شاید مشکل شما با من فرق داشته باشد) و گفتند که

به روز رسانی دستی وردپرس را انجام بده و یه اموزش گذاشتند اما از اونجایی که من داخل هاست زیاد سر درنمیارم نتونستم آموزشی را که داده بودند انجام بدم رفتم یه آموزش ساده پیدا کردم(گفتم شاید مشکل من مشکل بعضی افراد هم باشد بخاطر همین این موضوع را نوشتم) بعد با این آموزش ساده راحت تونستم بروزرسانی کنم.

لینک آموزش به روز رسانی دستی وردپرس

لینک به ارسال

برادر اشکان /من یه اسلایدر متن آخرین اخبار را زیر هدر بالای سایت نهادم اما سمت چپ سایت هست میخام بیارمش سمت راست سایت/منتظر جواب شما هستم/اگه یه افزونه بهتری هم میشناسید لطفا معرفی کنید/با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...