رفتن به مطلب

یکی کردن ثبت نام وردپرس و انجمن ساز mybb

پست های پیشنهاد شده

سلام یک سوال داشتم

من حدود یک ماهه دنبال این موضوع می گردم واز افزونه های forums و ... استفاده کردم ولی به نتیجه نرسیدم و جواب نداده . چطوری کاری کنم که وقتی یک کاربر توی وردپرس ثبت نام کرد با همون اطلاعات وارد انجمن مای بی بی بشه ؟

چطوری اطلاعات مربوط به دیتابیس کاربران وردپرس رو توی اطلاعات کاربران دیتابیس مای بی بی کپی کنم ؟

لینک به ارسال

ببینید این سوال چندین بار مطرح شده (در همین انجمن)

هربار هم همین توضیح رو دادم :)

شما باید کوئری ایجاد کاربر رو در سیستم بی بی پرس بگیریدو در بخش ورود وردپرس ست کنید

همینطور برعکس برای وردپرس

بعد برای لاگین ماندن هم باید سشن یا کوکی سازی در دو سیستم رو برای همدیگه پیاده سازی کنید

لینک به ارسال

ببینید این سوال چندین بار مطرح شده (در همین انجمن)

هربار هم همین توضیح رو دادم :)

شما باید کوئری ایجاد کاربر رو در سیستم بی بی پرس بگیریدو در بخش ورود وردپرس ست کنید

همینطور برعکس برای وردپرس

بعد برای لاگین ماندن هم باید سشن یا کوکی سازی در دو سیستم رو برای همدیگه پیاده سازی کنید

اقا مرتضی من فداتم ولی اصلی برنامه نویسی و ... نخصصی بلد نیستم . می تونید این کار رو برام انجام بدید ؟ هزینشم رو چشم

لینک به ارسال

دوست عزیز ا

اینقدر در تاپیک هاتون اسپم نکنید

مجبور میشم به تاپیک هاتون رو قفل و بهتون اخطار بدم

لطفا رعایت کنید

--------

بنده فرصت انجامش رو ندارم

اگر خیلی نیاز دارید در بخش خرید تاپیک بزنید حتما دوستان کمکتون میکنن

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...