رفتن به مطلب

ستاره دار کردن در گوگل

Joker

پست های پیشنهاد شده

سلام

نمونه‌ی این کد

<div class="hreview" style="width:5px; height: 5px; overflow:scroll; margin-top:-5px;"><span class="item"><span class="fn entry-title">پک فروشگاهی افزونه های پرداخت برای وردپرس</span></span>Reviewed by <span class="reviewer">رضا فرخی</span> on <span class="dtreviewed"> Oct 13<span class="value-title" title="2012-10-13"></span></span>Rating: <span class="rating"></span><span class="summary"></span><span class="description"></span></div><p>با سلام خدمت شما کاربران محترم</p>
<p>

که منجر یه ستاره دار شدن وبسایت در نتایج گوگل میشه

بدون اینکه واقعا رای دهی (vote) برای امتیاز دادن در وبسایت وجود داشته باشه !

خب، این چه طور امکان پذیره ؟

منظورم کدی که کد اختصاصیِ بالا رو برای وبسایت ما بده ؟

ممنون.

لینک به ارسال

اگر بدون ایجاد رای ستاره دار کنید گوگل باهاتون برخورد بدی میکنه ;)

لینک به ارسال

اگر گوگل نفهمه یعنی کاربر واقعی رو سایتتون نمی فرسته و هنوز درگیر ایندکس های مجازی گوگل و رباتهای چینی هسیتید

لینک به ارسال

چرا، کاربر های واقعی هم می‌فرسته

من ستاره دار کردم در گوگل، اما با کد دستی

در گوگل هم ایندکس شده.

فکر می‌کنم گوگل برای فهمیدنش، باید دستی با یک شخص چک کنه، تا بفهمه، از روی کد ها فکر نکنم بشه

این رو هم چک کنید:

https://www.google.com/search?q=http%3A%2F%2Fyoast.com%2Freview%2Fwp-smush-it%2F&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

مورد اول در جستجوها، ستاره دار هست. اما ستاره‌هاش رو خودش داده، نه بازدید کننده‌ها.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

این مورد همون قدر که تاثیر مثبت میتونه داشته باشه به طور قطع در صورت گول زدن گوگل میتونه تاثیر منفی هم داشته باشه.

در واقع برای این مورد گوگل آپدیتی هم داشت در استفاده از اون دقت کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من یه سوال بپرسم؟؟؟ بپرسم دیگه؟ ربط داره.

برای رای گیری گذاشتن دکمه گوگل پلاس بهتره - که البته بعضی وقتا هم بالا نمیاد- یا همین پلاگین های رای گیری که باعث میشه نتایج ستاره دار بشه؟؟

خب دیگه. پرسیدم خیالم راخت شد

لینک به ارسال

ایندو با هم فرق دارن

رای دهی با دکمه گوگل نیست. باید امتیاز از سمت سایت گرفته بشه. زای گیری مثلا ستاره ای

لینک به ارسال

ایندو با هم فرق دارن

رای دهی با دکمه گوگل نیست. باید امتیاز از سمت سایت گرفته بشه. زای گیری مثلا ستاره ای

اوکی. اندکی ملتفتم این تفاوت رو. اما نمیشه از کاربر خواست که از هر دو گزینه برای رای دادن به سایت استفاده کنه. هم دکمه گوگل پلاس رو بزنه و هم دکمه رای گیری.

من در مورد تاثیر رای گیری در سئو زیاد نشنیدم. (کاربرای زیادی دارم که کامنت تشکر میذارن. اگه روی سئو و دید گوگل نسبتبه سایت تاثیر داره منم پلاگینش رو نصب کنم.)

لینک به ارسال

نمایش رتبه حداقل از لحاظ بصری روی کاربر تاثیر خوبی داره و کاربر رو ترغیب به بازدید میکنه

لینک به ارسال

همه دنبال در رون :D فعلاَ گوگل گوشی دستش نیست تا موتور جستجو کرگدنی خرسی پلنگی چیزی درست کنه :blink: جدیداَنم که خوراکش از این اسمها شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...