رفتن به مطلب

مشکل در قالب woocommerce

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

لطفا یه نگاهی به قالب من در آدرس http://shop.medplant.ir بندازید.

محصولات ویژه که عکس بزرگ دارن یکی بالا سمت چپ قرار می گیره یکی پایین سمت راست و ترتیب قرار گرفتن محصولات غیرویژه که عکس کوچیک دارن هم خیلی نامرتب و زشت هست.

کسی راهکاری سراغ داره برای این پوسته Argentum؟

ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

سلام

دقیقا می‌خواید چیکار کنید؟

اگر می‌خواید هر دوتا تصویر فیوچر یه سمت قرار بگیره خوب css اون رو تغییر بدید ...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

دقیقا می‌خواید چیکار کنید؟

اگر می‌خواید هر دوتا تصویر فیوچر یه سمت قرار بگیره خوب css اون رو تغییر بدید ...

سی اس اس رو که بلد نیستم تغییر بدم بماند

ولی خب مسأله ای که الآن باهاش مشکل دارم اینه که قالب توی اینترنت اکسپلورر کلا داغونه! صفحه اصلیش که تمام قطعات در سمت چپ قرار میگیرند و سمت راست صفحه خالیه

در صفحات داخلی هم نوار جانبی میفته پایین.

چیکار باید بکنم به نظرتون؟

لینک به ارسال

قالب شما چند مورد داره:

1- قالب باید rtl بشه.

2- دموی قالب رو اگر از اینجا ببینید، ساختار قالب همینی هست که در سایت خودتون هم هست، یعنی طراح 2 عکس feature (محصولات با عکس بزرگتر) را یکی در سمت بالا و یکی در سمت پایین قرار داده. اگر متمایلید که این شکل چیدمان عوض بشه، باید کدهای قالب ویرایش بشه. کدهایی که مربوط به JS میشه.

3- قالب شما با اینترنت اکسپلورر 9 به بعد سازگاره، و مشکل داغون بودنش در نسخه های 6، 7 و 8 طبیعی هست چون طراح، قالب رو برای این نسخه ها سارگار نکرده. برای این مشکل هم استایل قالب برای مروگرهای مور نظر ویرایش بشن

• امتیاز 1
لینک به ارسال

قالب شما چند مورد داره:

1- قالب باید rtl بشه.

2- دموی قالب رو اگر از اینجا ببینید، ساختار قالب همینی هست که در سایت خودتون هم هست، یعنی طراح 2 عکس feature (محصولات با عکس بزرگتر) را یکی در سمت بالا و یکی در سمت پایین قرار داده. اگر متمایلید که این شکل چیدمان عوض بشه، باید کدهای قالب ویرایش بشه. کدهایی که مربوط به JS میشه.

3- قالب شما با اینترنت اکسپلورر 9 به بعد سازگاره، و مشکل داغون بودنش در نسخه های 6، 7 و 8 طبیعی هست چون طراح، قالب رو برای این نسخه ها سارگار نکرده. برای این مشکل هم استایل قالب برای مروگرهای مور نظر ویرایش بشن

خب چطوری باید ویرایشش کنم برای نسخه های قدیمی؟

کجا باید بدم این کارو برام بکنن؟

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...