smp68

مشکل ورود به وبلاگ ها پس از اتصال دامنه

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چند روزی میشه که وبلاگ و دو وبسایتم را با وردپرس شبکه تجمیع کردم

اما مشکلی که وجود دارد این است که پس از اتصال دامنه به زیر دامنه یکی از سایت ها برای ورود به صفحه پیشخوان سایت صفحه ورود نمایان می شود و اجازه ورود به بخش های مختلف را نمیدهد.

برای ورود و ارسال پست تنها می بایست مجدد دامنه وبلاگ را به آدرس اصلی خودش برگردانیم تا مشکل برطرف شود.

این مسئله را چطور می شود حل کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

یعنی در حالت اصلا وارد نمیشه؟ خطایی هم نمیده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام اصلا وارد نمیشه و صفحه ورود را به نمایش در میاره و درخواست ورود می کنه. برای ورود همونطور که گفتم باید به حالت اولیه یعنی زیردامنه برگرده تا وارد پیشخوان بشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همچین مشکلی ندیده بودم مگر اینکه وردپرس خراب شده باشه

نسخه وردپرس چند هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای اینکه بتونم وردپرس شبکه را نصب کنم وردپرس قبلی را به صورت کامل حذف کردم و نسخه 3.6 فارسی را از خود سایت وردپرس دانلود و نصب کردم.

برای اتصال دامنه نیازی به نصب افزونه که نیست؟ چون دامنه داره کار میکنه و تنها مشکل، مسئله ورود به سایتی هستش که دامنه روش فعال شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر وردپرس قبلا روی یک دامنه دیگه بوده و الان تغییر کرده باید تنظمیاتی رو تغییر بدید

وگرنه برای اتصال دامنه نیاز نیست کاری انجام بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از ابتدا روی همین دامنه نصب بوده.

حتی برای اینکه نکنه مشکل از درون ریزی اطلاعات باشه وبلاگی را ساختم و دامنه را بهش متصل کردم و مشکل مثل وبلاگ قبلی بود!

نیازی به تغییرات اضافه درون فایل htaccess یا wp-config که نیست؟

درضمن فایل error_log از وقتی که وردپرس شبکه را نصب کردم هر روز حجم قابل توجه ای را به خودش اختصاص میده با اینکه دو روز قبل پاکش کردم امروز حجمش 24 مگابایت شده!

بنظر شما با نصب مجدد وردپرس میتونه درست بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل error_log رو باز کنید

چند خطا آخرش رو اینجا قرار بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

[26-Aug-2013 20:24:49] خطای Table 'smp_bank.wp_3_statistics_visit' doesn't exist در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT * FROM wp_3_statistics_visit ORDER BY `wp_3_statistics_visit`.`ID` DESC ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), include_once('/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php'), Hits->Visits

[26-Aug-2013 20:24:49] خطای Table 'smp_bank.wp_3_statistics_visit' doesn't exist در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور INSERT INTO `wp_3_statistics_visit` (`last_visit`,`last_counter`,`visit`) VALUES ('2013-08-26 20:24:49','2013-08-26','1') ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), include_once('/plugins/wp-statistics/wp-ه توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), include_once('/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php'), Hits->Visitors

اینطور که نشون میده ارور ها به خاطر آمارگیر هستش که الان تو وردپرس شبکه ارور داده به طور کلی حذفش کردم مشکل فایل

error_log

حل شدش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل در خطایی که دادید انگار اصلا افزونه درست نصب نشده

شایدوردپرس هم درست ست نشده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .