رفتن به مطلب

مشکل ورود به وبلاگ ها پس از اتصال دامنه

smp68

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند روزی میشه که وبلاگ و دو وبسایتم را با وردپرس شبکه تجمیع کردم

اما مشکلی که وجود دارد این است که پس از اتصال دامنه به زیر دامنه یکی از سایت ها برای ورود به صفحه پیشخوان سایت صفحه ورود نمایان می شود و اجازه ورود به بخش های مختلف را نمیدهد.

برای ورود و ارسال پست تنها می بایست مجدد دامنه وبلاگ را به آدرس اصلی خودش برگردانیم تا مشکل برطرف شود.

این مسئله را چطور می شود حل کرد؟

لینک به ارسال

سلام

یعنی در حالت اصلا وارد نمیشه؟ خطایی هم نمیده؟

لینک به ارسال

سلام اصلا وارد نمیشه و صفحه ورود را به نمایش در میاره و درخواست ورود می کنه. برای ورود همونطور که گفتم باید به حالت اولیه یعنی زیردامنه برگرده تا وارد پیشخوان بشم.

لینک به ارسال

همچین مشکلی ندیده بودم مگر اینکه وردپرس خراب شده باشه

نسخه وردپرس چند هست؟

لینک به ارسال

برای اینکه بتونم وردپرس شبکه را نصب کنم وردپرس قبلی را به صورت کامل حذف کردم و نسخه 3.6 فارسی را از خود سایت وردپرس دانلود و نصب کردم.

برای اتصال دامنه نیازی به نصب افزونه که نیست؟ چون دامنه داره کار میکنه و تنها مشکل، مسئله ورود به سایتی هستش که دامنه روش فعال شده.

لینک به ارسال

اگر وردپرس قبلا روی یک دامنه دیگه بوده و الان تغییر کرده باید تنظمیاتی رو تغییر بدید

وگرنه برای اتصال دامنه نیاز نیست کاری انجام بشه

لینک به ارسال

از ابتدا روی همین دامنه نصب بوده.

حتی برای اینکه نکنه مشکل از درون ریزی اطلاعات باشه وبلاگی را ساختم و دامنه را بهش متصل کردم و مشکل مثل وبلاگ قبلی بود!

نیازی به تغییرات اضافه درون فایل htaccess یا wp-config که نیست؟

درضمن فایل error_log از وقتی که وردپرس شبکه را نصب کردم هر روز حجم قابل توجه ای را به خودش اختصاص میده با اینکه دو روز قبل پاکش کردم امروز حجمش 24 مگابایت شده!

بنظر شما با نصب مجدد وردپرس میتونه درست بشه؟

لینک به ارسال

فایل error_log رو باز کنید

چند خطا آخرش رو اینجا قرار بدید

لینک به ارسال

[26-Aug-2013 20:24:49] خطای Table 'smp_bank.wp_3_statistics_visit' doesn't exist در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT * FROM wp_3_statistics_visit ORDER BY `wp_3_statistics_visit`.`ID` DESC ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), include_once('/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php'), Hits->Visits

[26-Aug-2013 20:24:49] خطای Table 'smp_bank.wp_3_statistics_visit' doesn't exist در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور INSERT INTO `wp_3_statistics_visit` (`last_visit`,`last_counter`,`visit`) VALUES ('2013-08-26 20:24:49','2013-08-26','1') ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), include_once('/plugins/wp-statistics/wp-ه توسط require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), include_once('/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php'), Hits->Visitors

اینطور که نشون میده ارور ها به خاطر آمارگیر هستش که الان تو وردپرس شبکه ارور داده به طور کلی حذفش کردم مشکل فایل

error_log

حل شدش

لینک به ارسال

مشکل در خطایی که دادید انگار اصلا افزونه درست نصب نشده

شایدوردپرس هم درست ست نشده باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...