رفتن به مطلب

افزایش بازدید سایت انگلیسی زبان و رقابت در بین سایت های جهان

danytop

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان بنده کم تر از 2ماه هست که یه سایت انگلیسی زبان زدم تقریبا با موضوع تفریحی، با یکی دو نفر که کار ِ سئو انجام میدن صحبت کردم که چه کار کنم که سایت بیاد بالا و ...

گفتن که بیخیال ِ سایت ِ انگلیسی شو، نمیشه رقابت کرد !!!!

1- چه پیشنهاداتی دارین برای افزایش بازدید و جذب کاربرای خارجی ؟ ( کاربر با آی پی ایران نمی خوام )

2- آموزش ِ عملی و مرجعی برای سئو ِ وردپرس وجود داره که بتونم طبقش جلو برم و خودم انجام بدم ؟ یا کسی هست که بتونه فقط سئو برای وردپرس رو بهم آموزش بده ؟

3- چطور میشه روی ِ کلمات کلیدی خاصی مانور داد و پوزیشنش رو در صفحات گوگل بالا آورد ؟؟؟

مــن دنبال ِ بازدید بالا هستم ، الان بیشتر ِ بازدیدم از شبکه های اجتماعی و سوشیال بوکمارکینگ ها هست ،که قاعدتا این سبک بازدید ثابت نیست

سپــــاس

لینک به ارسال

ببینید من فکر میکنم برای اینکه در یک سایت با زبان غیر فارسی موفق بشید باید با فرهنگ مردم خارج از کشور هم آشنا باشید . مثلاً توی ایران کافیه یه سایت با موضوع اس ام اس بزنید زود بازدید میگیره . یا دانلود . باید مخاطب شناسی کنید و ببینید آیا وب تفریحی مورد نظر شما آیا اصلاً مخاطب خاصی داره و ایا خارجی ها تمایلی به دیدن مطالب fun شما دارن یا نه .

نکته بعد بروز بودنه . شما مطالب سایتتون رو از کجا میخواید گردآوری کنید ؟ توی ایران اکثر سایت ها کپی کار میکنند . یا اخبار خارجی رو ترجمه میکنن یا مطالب دانلودی رو ترجمه و فایل ها رو انتقال میدن به سرورشون و . . . شما مطالبت رو چطوری میخوای بدست بیاری . اگر کپیه مطمئناً خارجی ها اون سایت خارجی که شما برای کپی در نظر گرفتی رو سریعتر پیدا میکنن . بیاد داشته باشید که مهمترین نکته سئو مطالب اختصاصی مفید و آپدیت منظم سایته . پس تا وقتی این موارد رو رعایت نکردید احتمال کمی داره بتونید موفقیتی کسب کنید .

اگر از موارد بالا بگذریم باید در مرحله بعدی با یک سئو کار اون ور آبی مشورت کنید ببینید چه کلماتی سرچ خود بیشتری داره . باید روی اون موضوعات و کلمات و عبارات مانور بدید . البته این مورد هم باید بگم که پس از راه اندازی سایتتون باید سئو و بهینه سازی روش پیاده سازی شه و تمامی موارد بالا میشه استراتژی شما برای موفقیت که فکر نمیکنم به سئو ربطی داشته باشه .

لینک به ارسال

راجع به مطالب درسته ، الان کارم کپی ِ 90 درصد ، اما وقتی کپی می کنم متن رو یه مقدار تغییر میدم و نکات ِ سئو رو پیاده می کنم ، تا جایی که با سرچ ِ چند عبارت ، سایت ِ من رو بالاتر از سایتی که کپی کردم نشون میده

اما بازدیدم هنوز خیلی کمه از گوگل ، روزای خوب ،50 دونه ورودی :پی

راجع به کلمات هم صحبت کردم ، چند عبارت با سرچ ِ بالا و رقابت ِ پایین به دست آوردم ، اما دقیقا نمی دونم چه تکنیک هایی واسه بالا آوردن ِ اون عبارات استفاده کنم

تکرارشون کفایت می کنه ؟ استفاده از تگ های هیدینگ ؟ استرانگ کردن و لینک های لنگری ؟ یا بک لینک ؟؟؟؟

یا چیزایی که من نمی دونم ؟

الان من روزانه متغیر بین ِ 10 تا 30 هزار بازدید دارم ، اما گوگل سهم ِ خاصی توش نداره :(

لینک به ارسال

البته یک سوال، شما الان با افتخار تمام اینو گفتید که کپی میکنید درسته؟!!

بعدش هم مطالب کپی که به قول خودتون تغییر میدین توش، نهایتا چه کسی رو میخواد ول بزنه؟ گوگل رو ؟بینگ رو؟ یاهو رو؟ اصلا همه موتور های جوستجو گر رو؟ کسی که باید وجود داشته باشه در وبسایت بازدید کننده هست... اگه مطالبتون اختصاصی باشه مطمعنن پیشرفت خودتون رو میکنید... هزار تا بازدید کننده گذری به یک بازدید کننده ثابت نمی ارزه...

کیفیت مطالب = پیشرفت مطمعن

لینک به ارسال

کپی کردن افتخاری نداره و این بیان ِ با افتخار نبود ، فقط رک و بی حاشیه بود :)

مطالب ِ اختصاصی :) ؟ مثلا عکس ِ منظره می ذارم از کشور های مختلف و ... ، احتمالا باید با تور های جهان گردی برم خودم عکس بگیرم و بذارم :)

لینک به ارسال

سلام

عزیز شما داری میگی من مطلب کپی پیست میکنم نه... یک چیز هایی هستند که ثابت هستند اصلا تو ایران و غیر ایران نداره ها کلا ثابت هستند... مثلا معرفی افزونه ها یا پوسته های وردپرس... مثلا اینجا رو ببنید:

http://wp.smashingmagazine.com/

اینجا اکثرا چیزی رو خودش تولید نمیکنه یعنی افزونه یا پوسته ای یا اصلا خود وردپرس رو تولید نمیکنه بلکه شرح و تفسیر یا معرفی میکنه... مطالبش هم کپی نیست... حالا فرق نیست من بیام معرفی کرده اینو کپی کنم توی وبلاگ خودم به همون زبان؟ با ایشون که خودشون تهیه یا تامین کردند؟ به نظر شما بازدید کننده های من گاو تشریف دارند که نفهمند این کپی هست چون این سایت از معروف ترین هاست پس این سایت بیشتر از من بازدید کننده داره درسته؟(کاری به آینده ندارم ولی در حال حاظر این سایت از سایت ایجاد شده من بالاتره مثلا، برای اینکه بخوام منم در آینده از ایشون بالاتر بشم باید اول از همه از زمان حال بگزرم...)

همون عکسی رو هم که خودتون مثال میزنید... دقیق ترش رو هم بخوایم بگیم بر طبق گفته شما باید من نوعی، سازنده آثار مشهور جهان باشم تا کپی نکرده باشم... آیا این حرف منطقی هست؟ نه منطقی نیست...

همین که من خودمو زحمت به زحمت بندازم و برم این عکس هارو تامین کنم (البته نه به روش کپی پیستی بلکه به روش جستجو در سایت های مختلف) این کار یعنی کپی نکردن... و میشه یک مطلب اختصاصی

لینک به ارسال

خوب یه سری از پست های من هم گردآوردی شده از چند سایت هست ، اما تعدادی هم هست که از یک سایت برداشته شده اند

.

خوب حالا ما محتوای خوب تولید کردیم ، با چه روش هایی می تونیم بازدید کننده ها رو جذب کنیم ؟

من دنبال بازدید ِ روزانه +100 هزار هستم ،که تا حالا می تونم به روزی 20 هزار برسونم ، واسه 5 برابر کردن ِ بازدیدم چه پیشنهاداتی دارین ؟

لینک به ارسال

عبارات مد نظرتون رو در تگ های هدینگ قرار بدید . سعی کنید مطالبتون تناسب موضوعی با هم داشته و برای کلمات و عبارات مهمتون بک لینک بگیرید از وب سایت های هم موضوع . لینک بلدینگ داخلی و ارتباطی بین پست های مربوط به هم رو فراموش نکنید . اگر توضیحات زیادی دارید بهتره از تگ های هدینگ و بولد کردن در کنار هم استفاده کنید و اگر توضیحات کمه فقط از هدینگ استفاده کنید .

لینک به ارسال

کپی کردن افتخاری نداره و این بیان ِ با افتخار نبود ، فقط رک و بی حاشیه بود :)

مطالب ِ اختصاصی :) ؟ مثلا عکس ِ منظره می ذارم از کشور های مختلف و ... ، احتمالا باید با تور های جهان گردی برم خودم عکس بگیرم و بذارم :)

لازم نیست جایی برید هدف از سئو و گوگل و بهینه سازیهاش اینه که هر کس در محدوده خودش اطلاعات بده تا بجای حجیم شدن اطلاعات اطلاعات مفید باشند

فکر می کنید محدوده زندگیتو.ن سوژه برای معرفی نداره و یا واقعا فکر می کنید نیازی هست یک زیبایی منحصر به فرد فلان کشور را که خودتون از نزدیک ندیدید و اطلاعات خاصی ازش ندارید رو معرفی کنید

حداقل کاری که می شه انام داد ترجمه است

تبدیل یک مطلب فارسی به لاتین یا برعکس خیلی مفید تر از کپی مطالب غیره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...