رفتن به مطلب

ساخت و یا اسکریپت setcronjob.com

1seda

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای استفاده زاز Rss بعضی افزونه ها باید چیزی باشه مثل سایت setcronjob.com که محدودیت داره و پولی هست

دوستان کسی اسکریپت سایت setcronjob.com رو داره و یا از کجا میشه گیرش اورد

ویا چه جوری میتونم این چنین سایتی راه بندازم

من کاری که این سایت میکنه رو میخوام لینک پلاگین برای ست شدن میدی و زمان تعیین میکنی و آدس سایتی که باید چک کنه

الحمدالله هزار تا سورس رایگان از سایتها ی مختلف هست این یکی رو کسی داره به من بده و یا بگه چه جوری میتونم چیزی شبیه این درست کنم

البته میدونم میشه تو کنترل پنل ساخت اما فقط میشه زمان تعیین کرد و نه سایتی و داد و گرفت - یعنی کد میخواد که من بلد نیستم

ممنون میشم دوتسان راهنمایی کنند

لینک به ارسال

دقیقا میشه بگید این سایت چیکار میکنه؟

لینک به ارسال

این سایت کارش اینه که شما وقتی افزونه ای و یا خبر خوان rss دارید این خبر خوان ها محدودیت دارند مثلا هر 1 ساعت و یا چند بار در روز میرن و Rss سایت مورد نظر و چک میکنند

البته تو این افزنه ها یه راهی گذاشتند که

اما شما میرید تو این سایت عضو میشید و در صورت رایگان عضو شدن با کدی که افزونه ها به شما میدن عضو این سایت میشید و یعد یه کد دریافت میکنید در افزونه قرار میدهید و کنترل افزونه میافته درست سایت و در سایتی که عضو هستید میگید هر 1 ساعت و یا نیم ساعت و یا ... rss سایتی که میخواهید خبر خوان برداری و چک کنه و افزونه رو مجبور میکنه که اتوماتیک آپدیت بشه

من تو سایت ها خوندم میشه خمچین چیزی تو سی پنل درست کرد اما کسی توضیح نداده و سایت بالا هم محدوده

لینک به ارسال

اسکریپت نال شده سایت های زیادی تو اینترنت هست گفتم شاید این هم باشه و یا راهی باشه بتونم کاری و که این سایت میکنه انجام بدم

ویرایش شده توسط 1seda
لینک به ارسال

بحث نال کلا اینجا ممنوعه

بهتره در انجمن های وارز بدنبالش باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...