رفتن به مطلب

اسکریپت این سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان آیا اسکریپت این سایت

www.p20.ir

رایگانش هست اگر هست میشه راهنمایی کنید

نظرتان در مورد این اسکریپت وبلاگدهی در مقابل اسکریپت وبلاگدهی وردپرس چیه.باتشکر

لینک به ارسال

سلام

احتمال اینکه رایگانش رو پیدا کنید کمه... ممکن هست اختصاصی هم باشه... ولی به من اگر ماهیانه پول هم بدن که برم داخل این گونه سایت های مذخرف وبلاگ نویسی کنم نمیرم... هیچ جاش ادرس خاص نداره... همش داره با آی جکس لود میکنه...

وردپرس هر چقدر هم که مذخرف باشه باز این نوع سیستم ها یک چیز دیگه هستند ;)

هرچند از سیستم بیان با محدودیت هاش خوشم نمیاد... اما انصافا پنلش یه سرو دست از پنل های سایر سرویس ها بالاتره... به همین خاطره که با اینکه از سیاستش خوشم نمیاد داخلش بازم وبلاگ نویسی میکنم...

لینک به ارسال

صفحه اول سایت ایستاتیکه و وبلاگ هاش با سیستم بلاگفاست رایگان نیست ولی مشابه و کرک شده اش به وفور پیدا می شه ولی در این انجمن بحث در موردش ممنوعه

لینک به ارسال

سلام

دوستان آیا اسکریپت این سایت

www.p20.ir

رایگانش هست اگر هست میشه راهنمایی کنید

نظرتان در مورد این اسکریپت وبلاگدهی در مقابل اسکریپت وبلاگدهی وردپرس چیه.باتشکر

این سیستم با زبان پایتون نوشته شده.

توی گوگل سرچ کیند گیرتون میاد. اما این سیستم تفاوت هایی با اونها داره که اصلا من پیشنهاد می کنم. هرگز ار سیستم های وبلاگدهی رایگان استفاده نکنید. خیلی بدبختی داره از امنیتش که مهمترین عامله بگیر تا آخر...

موفق باشید.

لینک به ارسال

صفحه اول سایت ایستاتیکه و وبلاگ هاش با سیستم بلاگفاست رایگان نیست ولی مشابه و کرک شده اش به وفور پیدا می شه ولی در این انجمن بحث در موردش ممنوعه

باتشکر از دوستان . میخواستم درمورد چیزای دیگه هم صحبت کنم که اینطور مشخصه اینجا نمیشه بهتره برم تو انجمن وردپرس شبکه.باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...