رفتن به مطلب

استفاده از Ajax بدون تأثیر در سئو

ahadto

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

می خواستم بدونم آیا میشه توی یه وب به گونه ای از آجاکس استفاده کرد که توی سئو تأثیر بدی نداشته باشه؟ آخه من قبلا یه افزونه برا وردپرس دیده بودم که وردپرس رو کلا آجاکسی می کرد ولی توی url هیچ تأثیری نمی گذاشت! یعنی مثلا هدر و فوتر ثابت می موندند و یو آر ال و محتویات صفحه عوض می شد، که این افزونه بعضی وقتها قاطی می کرد که نمی دونم به خاطر قالب من بود یا چیز دیگه ای

حالا واقعا اینجوری چیزی میشه یا من توهم زدم :)

در صورتی که این کار امکان پذیر هست چرا غالب وب سایتها استفاده نمی کنند، در حالی که هم سرعت بالاتر میره و هم جذابیت خیلی بیشتری داره

(البته یه بحثهایی فک می کنم قبلا شد ولی ناقص بود و نمی دونم کجا بود اصلا)

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

سلام

میشه یکسری کارهایی انجام داد و اوضاع رو بهتر کرد

مثلا بعد کلیک روی لینک ها به آدرس رشته اضافه کرد و هم به لینک ها آدرس داد هم اینکه بدون کلیک رفرش باز بشه

راهکارهای داره ولی درکل حالت عادی بهتر هست

لینک به ارسال

خب اگه به این شکل از آجاکس استفاده شه که لینک مطالب تغییری نکنه، پی چرا حالت عادی برای سئو و ایندکس شدن مطالب بهتره؟ چه تفاوت باید داشته باشه؟ آیا تفاوت اینقده هست که بصرفه از آجاکسی شدن صرف نظر کرد؟

لینک به ارسال

معمولا سایتهای پربازدید و با آپدیت زیاد کمتر بصورت فول ایجاکس هستن

اونهم به خاطر همین مواردی هست که گفته شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...