رفتن به مطلب

افزونه recent-posts-slider

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

یک سوالی داشتم که دیدم بهترین جا مطرح کردن در همین انجمن و کمک از اساتید اهل فن هست.

بنده افزونه اسلایدر recent-posts-slider را نصب کردم در سایتم این افزونه یک قابلیت خوبی که داره می توان از طریق مدیریت تنظیم کرد تا در اسلاید دوتا خبر را با عکسش برداره و نشون بده یعنی اسلاید اگه چهار صفحه باشه در هر صفحه اسلایدر 2 تا خبر رو با عکسش میاره

اما سوالی که من دارم این است .

1- وقتی از مدیریت اسلایدر گزینه

Slider content را روی

Show Post Thumbnails ست می کنم دوتا عکس خبر + تیتر خبر را در بالای عکس نشان میدهد که من میخوام فقط عکس خبر را نشان دهد و تیتر حذف شود.

2 - عکس خبر را که برمیداره خودش یه سایزی رو میده که البته از مدیریت اسلایدر قابل تنظیم است اما عکس را برش میده و من میخوام بدون برش فقط ریسایز کنه عکس را

3- اگر افزونه ای است که فقط عکس خبر را به سایز دلخواه و آن هم در هر اسلاید 2 تا عکس ریسایز شده برای دو خبر را می تواند عین اسلایدر recent-posts-slider نشان بدهد (بدون درج تیتر خبر) معرفی کنید تا استفاده کنم .

پیشاپیش از لطف و عنایت شما سپاسگزارم.

لینک به ارسال

1و2. اگر آپشنی برای تنظیم نداره باید کد نویسی بشه که کار زمانبریه و در به روزرسانی ها هم از بین می ره

3. وردپرس 26500 افزونه داره که بعیده کسی همه رو بشناسه ولی من به شخصه ندیدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...