رفتن به مطلب

کد قبل از ادامه مطلب در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

در وردپرس وقتی افزودن نوشته را می زنیم یک بخشی است بنام more که متن ادامه مطلب در آن جای میگیرد .

قبل از تگ more مطالبی که نوشته می شود و در سایت نمایش داده می شود کدش چطوریاست ؟ در تبدیل قالب html و css هستم و می خوام اون تابعی که این کار را می کنه رو قرار دادم و بهش استایل های خودمو بدم.

لینک به ارسال

تابع خاصی نیست.. همون حلقه مطالب هست...

لینک به ارسال

سلام

اگر می‌خواهید مطالب صفحه اول سایت‌تون به طور خلاصه نمایش داده بشه نیاز به استفاده از اون نیست

کد زیر مطالب‌تون رو بعد از x کلمه به ادامه مطلب ارجاع می‌ده

<?php $string1 = the_content_rss('', TRUE, '', x ); $string = strip_tags($string1); echo $string ; ?>

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه این کد نبود و به دردم نخورد .

ببینید من میخوام این کار را انجام بدم .

می خوام در صفحه اول سایت قبل از تگ more هرچی نوشته شد نمایش داده شود و بعد دقیقاً همون نوشته را بتونم در ادامه مطلب (فایل single) با استایل متفاوت نشون بدم مثلاً پشتش را یه بک گراند سیاه بدم .

منظورم اینه که متمایز کنم در ادامه مطلب .

لینک به ارسال

برای متمایز کردن در ادامه مطلب باید درز موقع ارسال مطلب قبل از more را کلاسی بدید یعنی به این صورت

<div class="ex-content">مطلب قبل از مور
</div>
<!--more-->
ادامه مطلب

بعد فایل single.php را باز کنید و بهش یک کلاس اضافه کنید یعنی

....
<div class="single">
<?php if (have_posts()) : ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
....
<?php endwhile;?>
<?php endif;?>
</div>

و در نهایت به کلاس

.single .ex-content {
}

استایل بدید

لینک به ارسال

همین کار را کردم .

اما اعمال نشد .

فکر کنم این استایل درست نیست :

.single .ex-content {
}

من اول یه کلاس دادم به خلاصه مطلب در صفحه اول سایت و اون کاملاً درست کار کرد (تست کردم) و بعد یک کلاس به ادامه مطلب دادم که اونم درست کار کرد .

اما وقتی بصورت بالا کد زدم و استایل دادم کار نکرد .

لینک به ارسال

پاسخ را بخونید

یک کلاس به برگه single.php قبل از حلقه و یک کلاس به محدوده مطلب قبل از more در بخش ارسال مطلب

همین

البته راههای دیگه هم داره ولی این ساده ترین راهه اگر نتونستید برگه single.php را بگذارید اینجا

لینک به ارسال

ممنون ولی بازم انجام نشد.

من کلاً کدی که در ایندکس برای نشان دادن مطلب نوشتم را برات ضمیمه کردم .single هم قبلاً ضمیمه کردم .

توی css هم همینو نوشتم :

.single .excont{
color:#960000;
}

index.php

لینک به ارسال

کل کاری هم که می خوام بکنم را در عکس ضمیمه شده با فلش قرمز رنگ نشان دادم .

در ضمن این single.php را چگونه می توان ویرایش کرد که عکس مطالب را به همان شکلی که در عکس ضمیمه شده هست نشان بدهد ؟

پیشاپیش از لطف و محبت شما کمال تشکر و قدردانی را دارم.

post-1624-0-85730200-1377462956_thumb.jp

post-1624-0-11500100-1377462964_thumb.jp

ویرایش شده توسط userwp
لینک به ارسال

کاری که می خواهید بکنید دیگه به قالب کاری نداره قسمتی از مطلب را که قبل از تگ more قرار می گیرد در هنگام ارسال داخل یک div بگذارید با کلاس ex-content و به

.single .ex-content {}

استایل بدهید

نکته اگر برگه لازم باشد ادیت شود ما باید آنرا تعیین کنیم نه شما

باقی کار به عهده خودتان است و فوق العاده ساده است و دو بار هم کامل توضیح داده شده لطفا به دقت بخوانید و عمل کنید

لینک به ارسال

ماشالا شما هیچی نگفته عصبانی میشین

بهرحال با روشی که شما گفتین عین همون را انجام دادم و حتی کدها را هم ضمیمه کردم اما عمل نکرد و احساس میکنم بنابه دلایل زیر کار نمی کند .

ما در index.php فایل single.php را فراخوانی نکردیم که بخواهیم بصورت .single .ex-content {} در css کد بنویسیم ؟ css از کجا باید بدونه ex-content کجاست که فراخوانی هم بکنه بهش استایل بده ؟

بنده تا جایی که بلدم اینجوری کد دادن اشتباهه و به هیچ وجه جواب نمیده ، حالا شما اگر روی راهنمایی درست خودتون پافشاری می کنید من دو تا فایل را براتون پیوست کردم یک نمونه انجام دهید تا ما هم یاد بگیریم این کار فوق العاده آسان را

لینک به ارسال
کاری که می خواهید بکنید دیگه به قالب کاری نداره قسمتی از مطلب را که قبل از تگ more قرار می گیرد در هنگام ارسال داخل یک div بگذارید با کلاس ex-content و به....

راهنمای ایمان عزیز کاملا درست هست

شما کمی با دقت متن رو میخوندید متوجه موضوع میشدید

همونطور که گفته شده خودتون اون رو توی div با کلاس گفته شده قرار بدید

لینک به ارسال

ماشالا شما هیچی نگفته عصبانی میشین

بهرحال با روشی که شما گفتین عین همون را انجام دادم و حتی کدها را هم ضمیمه کردم اما عمل نکرد و احساس میکنم بنابه دلایل زیر کار نمی کند .

ما در index.php فایل single.php را فراخوانی نکردیم که بخواهیم بصورت .single .ex-content {} در css کد بنویسیم ؟ css از کجا باید بدونه ex-content کجاست که فراخوانی هم بکنه بهش استایل بده ؟

بنده تا جایی که بلدم اینجوری کد دادن اشتباهه و به هیچ وجه جواب نمیده ، حالا شما اگر روی راهنمایی درست خودتون پافشاری می کنید من دو تا فایل را براتون پیوست کردم یک نمونه انجام دهید تا ما هم یاد بگیریم این کار فوق العاده آسان را

من عصبانی نشدم

از اینکه فرصت نمی کنم حاشیه مطالب را ملایم کنم عذر می خوام

جواب شما همان است

ببینید من میخوام این کار را انجام بدم .

می خوام در صفحه اول سایت قبل از تگ more هرچی نوشته شد نمایش داده شود و بعد دقیقاً همون نوشته را بتونم در ادامه مطلب (فایل single) با استایل متفاوت نشون بدم مثلاً پشتش را یه بک گراند سیاه بدم .

شما در صفحه ایندکس استایلتان مشخص است کاری که گفتم را اگر بکنید می توانید در single هم استایل جدا به همان قسمت بدهید

لینک به ارسال

دوست عزیز تغییر اصلی را شما باید هنگام ارسال مطلب اعمال کنید

که قابل پیوست کردن نیست

این تصاویر را ببینید

post-336-0-41258400-1377628396_thumb.jpg

post-336-0-36916700-1377628421_thumb.jpg

این کاریست که باید بکنید اما اگر شما تمایل به انجام کاری دیگر دارید اینکه هر کاری کردید نتیجه دلخواهتان را ندهد ما مقصرش نیستیم

لینک به ارسال

تشکر از لطفتان بله به همین روشی که فرمودید انجام شد .

اما نویسندگان سایت خیلی پیاده تر از این هستند که بخواند div بزارن یکم قبول کنید که برای کسانی که زیاد در این امر سررشته ندارند بسیار کار ناپسندی خواهد بود .

من به دنبال راه حلی هستم که نویسنده سایت مطلب رو بنویسه و پست کنه و نوشته بصورت اتوماتیک استایل برداره واقعیتش از اول هم منظورم همین بود به همین خاطر بود که میگفتم کدها عمل نمی کند چون اصلاً فکر نمی کردم شما منظورتون این چنین باشد.

لینک به ارسال

برای اینکار تنها راه استفاده از چکیده مطلب است که با کد

<?php the_excerpt();?>

فراخوانی می شود و در پاسخ 5 این تایپیک هم عرض شد

معمولا در برگه اصلی طبق روال عادی پیش می روند و در برگه single.php کد را شبیه

<div class="wa-more">
<div class="ex-content">
<?php the_excerpt();?>
</div>
<?php the_content(); ?>
</div>

تغییر می دهند که قبل از کل مطلب چکیده مطلب هم در قالبی متمایز دیده می شود ولی مطلب اصلی هم به صورت کلیست و فقط ادامه مطلب نیست یعنی بخشی از مطلب دوبار تکرار می شود

در غیر اینصورت باید تفکیک را به صورت دستی اعمال کرد

لینک به ارسال

این سورس کد اون بخش از صفحه است

<div style="background:#f8f8f8;border-top:1px dotted #ccc;border-bottom:1px dotted #ccc;padding:20px;text-align:justify;">
<p style="line-height:1.6em" class="pi">
<p>نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه پیش از اصلاح جامعه باید خودمان را اصلاح کنیم، تصریح کرد: هنوز تأثیر شهدا بر جامعه بیشتر از ساعت‌ها سخنرانی است و این به دلیل پاکی و خلوص شهدا است که در ابتدا اصلاح را از خود آغاز کردند.</p>

</p></div>
<div class="single-text-in">
<p>به گزارش خبرنگار<a href="http://www.diyarebaran.ir"> «دیار باران»،</a> آیت‌الله رضا رمضانی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی روسا و معاونین و مدیران آموزشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گیلان در موضوع درس «آشنایی با دفاع مقدس» در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد واحد پل‌طالشان رشت، با گرامی‌داشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: موضوع دفاع مقدس دارای ابعاد مختلفی است که باید به آن‌ها پرداخته شود.</p>
<p>وی با بیان اینکه حضور اساتید دارای تحصیلات عالیه برای ارائه درس دفاع مقدس از اهمیت بالایی برخوردار است، متذکر شد: امروزه دنیای غرب به موضوع دفاع مقدس ملت ایران توجه بسیاری می‌کند.</p>
<p>نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، با اذعان به اینکه دفاع مقدس تحلیلی طبیعت‌گرایانه ندارد، افزود: انگیزه‌های موجود در عرصه دفاع مقدس فرای انگیزه‌های طبیعی و مادی بود.</p>
<p>رمضانی، برخی مفاهیم دفاع مقدس را فرا مادی دانست و تصریح کرد: انتقال برخی مفاهیم دفاع مقدس به زبان ساده بسیار سخت می‌باشد و نیازمند افرادی توانمند است.</p>
<p>وی با اشاره به اینکه باید واقعیت‌های دوران دفاع مقدس را به خوبی نقل کرد، گفت: در تحلیل‌ها باید اطلاعات و داده‌ها کامل باشد تا بتواند مخاطب را به طور کامل قانع کند.</p>
<p>نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، داشتن منطق قوی را یکی از نیازهای بیان مفاهیم و معارف دفاع مقدس به نسل جوان دانست و بیان کرد: در دوران کنونی با تغییر ذائقه برخی افراد مواجه هستیم به این مسئله سبب بسیار سخت شدن انتقال مفاهیم می‌شود.</p>
<p>رمضانی با اشاره به برخی ناهنجاری‌ها موجود در جامعه، گفت: در روایت آمده است که در آخرالزمان کار جامعه به جایی کشیده می‌شود که معروف به منکر و منکر به معروف تبدیل می‌شود.</p>
<p>وی با بیان اینکه انتقال مفاهیم ارزشی و عشق به خدا برای افرادی که غرق عشق به دنیا هستند بسیار سخت است، تصریح کرد: باید به دنبال ایجاد حرکت‌های فرهنگی جدی در جامعه باشیم.</p>
<p>نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، رابطه فرهنگ و دین را طولی دانست و افزود: تمام آموزه‌های دینی در تمام حوزه‌های فرهنگی جامعه می‌تواند موثر باشد.</p>
<p>رمضانی با بیان اینکه باید در ابتدا برخی ذائقه‌های ناصحیح را در جامعه اصلاح نمود، اذعان کرد: به جای سرکوب غرایض باید آن‌ها را تربیت و اصلاح کرد.</p>
<p>به گفته وی، اکنون در حوزه سبک زندگی اسلامی آفات بسیاری در جامعه وجود دارد.</p>
<p>نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به وجود بالغ بر فعالیت ۱۶۰ شبکه تلویزیونی، ماهواره‌ای و رادیویی در صدا و سیما، گفت: هر روز برنامه‌های مختلف فرهنگی و معارفی از این شبکه‌ها پخش می‌شود، اما بازتاب آن‌ها بسیار کم است.</p>
<p>رمضانی با بیان اینکه در غرب رفتار و اخلاق قانونمند شده است، اذعان کرد: با وجود اینکه در جامعه‌ای اسلامی حضور داریم اما در بسیاری از مسائل مشکلات وجود دارد.</p>
<p>وی با اشاره به اینکه پیش از اصلاح جامعه باید خودمان را اصلاح کنیم، تصریح کرد: هنوز تأثیر شهدا بر جامعه بیشتر از ساعت‌ها سخنرانی است و این به دلیل پاکی و خلوص شهدا است که در ابتدا اصلاح را از خود آغاز کردند.</p>
<p>به گفته وی، در عرصه اصلاح جامعه بیش از سخن گفتن باید عمل کرد.</p>
<p>انتهای پیام/ت.ر</p>
</div>

که

<div style="background:#f8f8f8;border-top:1px dotted #ccc;border-bottom:1px dotted #ccc;padding:20px;text-align:justify;">
<p style="line-height:1.6em" class="pi">
<p>نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه پیش از اصلاح جامعه باید خودمان را اصلاح کنیم، تصریح کرد: هنوز تأثیر شهدا بر جامعه بیشتر از ساعت‌ها سخنرانی است و این به دلیل پاکی و خلوص شهدا است که در ابتدا اصلاح را از خود آغاز کردند.</p>

</p></div>

بخش خلاصه مطلبه با توجه به استایل خطی و کلاسی که به تگ p داده شده روش همونیه که عرض شد ولی ممکنه قالب نویس برای اینکار کد php مجزا نوشته باشه این کد نویسی با توابع استاندارد وردپرس ارتباطی نداره

هر سایتی را به یک برنامه نویس بدهی می توانی هر خروجی خواستی ازش بگیری

توابع اصلی ورذدپرس تعاریفی کاملا مشخص دارند

این کار را بجز اینگونه که عرض شد می شود با زمینه دلخواه یا باکس چکیده مطلب هم انجام داد ولی باز باید کاربر قسمتی از مطلب را که می خواهد جدا نمایش داده شود در باکس چکیده مطلب بنویسد و مابقی را در باکس اصلی

البته معمولا در نشریات اینکار وظیفه ویراستاران است نه نویسندگان و خبرنگاران

و باز کد همان می شود که در اینجا گفته شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...