رفتن به مطلب

تنظیمات CloudFlare

payam

پست های پیشنهاد شده

از کلودفلیر استفاده میکنم

حالت امنیتی ش را روی پایین ترین سطح تنظیم کردم که بیننده های سایتم مشکلی نداشته باشند و ازشون سوال امنیتی نپرسه

برای اینکه همیشه سایتم آنلاین باشه گزینه Always Online را هم برای وقتایی که هاستم دون میشه فعال کردم که یک نسخه آف لاین از اطلاعات سایتم نشون بده

ولی تا الان چندباری که سایتم دون شد یا تایم اوت معمولی ارور500 می زد یا خود صفحه کلود فلیر میاد که مینویسه:

Error 522

Connection timed out

Host

Error

لینک به ارسال

..........برای اینکه همیشه سایتم آنلاین باشه گزینه Always Online را هم برای وقتایی که هاستم دون میشه فعال کردم که یک نسخه آف لاین از اطلاعات سایتم نشون بده

ولی تا الان چندباری که سایتم دون شد یا تایم اوت معمولی ارور500 می زد یا خود صفحه کلود فلیر میاد که مینویسه:

Error 522

Connection timed out

Host

Error

خوب من می خوام به جای این ارور نسخه ذخیره شده روی کلودفلیر را نمایش بده

گزینه Always Online را هم فعال کردم

لینک به ارسال

من از این استفاده نمی کنم ولی شاید این مطلب مفید باشه:

http://wp.tutsplus.com/tutorials/hosting/activating-ludicrous-speed-combine-cloudflare-with-a-cdn-on-your-blog/

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

حدود 10 روز هست که کلودفلر، تنظیمات دامنه های ir رو به اجبار،  روی حالت Full قرار میده و وقتی کاربران با Firefox توی سایت میگردند ، این ایرور رو می بینند :

SSL_ERROR_INTERNAL_ERROR_ALERT

متاسفانه آبشن خاموش کردن ssl رو برداشته ! از اساتید، کسی راه حل رو بلده ؟!

ssl.jpg

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 10/12/2016 at 17:45، 3dmaxfarsi گفته است :

حدود 10 روز هست که کلودفلر، تنظیمات دامنه های ir رو به اجبار،  روی حالت Full قرار میده و وقتی کاربران با Firefox توی سایت میگردند ، این ایرور رو می بینند :

SSL_ERROR_INTERNAL_ERROR_ALERT

متاسفانه آبشن خاموش کردن ssl رو برداشته ! از اساتید، کسی راه حل رو بلده ؟!

ssl.jpg

با سلام بنده هم همین مشکل رو دارم حتی توی منابع خارجی هم سرچ کردم جوابی پیدا نکردم. این مشکل فقط روی فایرفاکس هست با کروم و اپرا همچین مشکلی وجود نداره.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام من یک روز بود که ارورر 522 داخل پنل وردپرس میدیم و تنستم درستش کن مشکل این بود که خود کلادفلایر آی پی منو بسته بود برای پیدا کرن آی پی به قسمت Firewall در پنل کابریتون برید و برید ته برگه بعد ببینید آی پی خودتونو بلاک نکرده باشه اگه بلاکه پس مشکل اینجا بوده (برای پیدا کرن آی پی خودتون داخل گوگل بنویسید my ip) برای حل مشکل روی Details کیلیک کنید بعد دو تا گزینه Choose Action هستش روشون کلیک کنید بعد نوشته Whitelist انتخاب کنید بعد روی تیک سبز کلیک کنید هر دو تا شونو Whitelist انتخاب کنید تمام آی پی شما باز شد امیدوارم کمک تون کرده باشه

به سایت من بیایید

ویکی پیکسل 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...