• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان، راستش دنبال یک افزونه بودم که باهاش بتونم مدیا هارو توی دراپ باکس آپلود کنم... و کلا از دراپباکس لود کنه عکس ها و... با جستجو به این افزونه رسیدم:

http://wordpress.org/plugins/dropbox-sync/

ولی گویا دیگه قدیمی شده... و از اونجایی که سیستم رسانه های وردپرس از گذشته تغییر داشته مطمعنا هماهنگ نیست با نسخه جدید وردپرس...

دوستان راه دیگری نمیشناسن برای انجام اینکار؟

آخه دراپ باکس هم فضایی که میده زیاده و هم سرعت لودش بالاست... و هم امنیت داره...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. بنده هم نیاز دارم...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسپم نکنید! تو سایت شما هیچ پلاگینی در این مورد نیست!!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام 

دوستان شاید بشه براش پلاگینی نوشت که بیاد بک اپ بگیره و اونجا نگهداره ولی برای نمایش فکر نکنم اخه مگه دراپ باکس لینک مستقیم مثل هاست میده؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، a2h گفته است :

با سلام و احترام 

دوستان شاید بشه براش پلاگینی نوشت که بیاد بک اپ بگیره و اونجا نگهداره ولی برای نمایش فکر نکنم اخه مگه دراپ باکس لینک مستقیم مثل هاست میده؟

سلام

فکر کنم بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله یافت شد. در codecanyon هست میتونید بخرید و استفاده کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دراپ باکس ، اصلا خوب نیست !
اولا)  که فقط 2گیگ فضا برای آپلود بهت میده . دوم ) محدودیت حجم و مصرف دانلود داره

میتونید از مدیافیر استفاده کنید.فکر کنم براش افزونه هم هست. رایگان هم هستش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، 3dmaxfarsi گفته است :

دراپ باکس ، اصلا خوب نیست !
اولا)  که فقط 2گیگ فضا برای آپلود بهت میده . دوم ) محدودیت حجم و مصرف دانلود داره

میتونید از مدیافیر استفاده کنید.فکر کنم براش افزونه هم هست. رایگان هم هستش

التبه بیش از 2 گیگ هم میشه ازش گرفت.. بعدشم پس چرا برای من محدودیت دانلود و اپلود نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، مرتضی نظری گفته است :

التبه بیش از 2 گیگ هم میشه ازش گرفت.. بعدشم پس چرا برای من محدودیت دانلود و اپلود نداره؟

بله ، اگر پریمیوم بشید، بیشتر از 2 گیگ بهت میده

محدویت باندوید مصرفی داره.اگر بیشتر مصرف کنید شما رو متخلف میشناسه و اکانت ات رو میبنده. مواظب باشید ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۳/۲۲ ه‍.ش. at 01:38، 3dmaxfarsi گفته است :

بله ، اگر پریمیوم بشید، بیشتر از 2 گیگ بهت میده

محدویت باندوید مصرفی داره.اگر بیشتر مصرف کنید شما رو متخلف میشناسه و اکانت ات رو میبنده. مواظب باشید ...

اخه من رایگان بیشتر گرفتم!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید ... لطفا این صفحه را ببینید :
      صفحه مورد نظر
      در این صفحه و بعد از ویدئو یک فهرست وجود دارد با آیتمهایی مثلا
      1.Introduction
      2.Brackets Extensions
      و ... که در اصل سرفصل های این آموزش است که شامل یکسری زیر مجموعه هستند ... وقتی روی زیرمجموعه ها کلیک می کنید اون مجموعه را نشان می دهید . به عنوان مثال روی
      1.2The Extension Manager
      کلیک کنید ...
      من اگر بخوام یک پست آموزشی کامل بسازم و تو این پست این سرفصل ها رو تعریف کنم آیا وردپرس امکانی رو داره بدون اینکه برای هر فصل یک پست ساخت همه ی پستها را داخل یک پست نوشت ؟ یعنی یک پست چند صفحه ایی مثلا مقدمه در خود پست و در مقدمه سرفصل ها رو تعریف کنیم حالا همون پست چند صفحه را زیرمجموعه داشته باشد که این صفحه ها همون سرفصل ها باشند .
      چون اگر قرار باشد برای هر فصل یک پست بفرستم طبیعتا کار بسیار مشکل و زمان بری است چرا که در هرکدام از این پستها باید با زمینه دلخواه سرفصل ها را تعریف کنم و هربار که پست جدید بفرستم در داخل بقیه سرفصل های قبل باید بروم و در زمینه دلخوه لینک این سرفصل جدید را تعریف کنم

• توسط lloyd
      سلام دوستان خوبم اگر کسی میتواند پوسته The Voux را در هاست من نصب کند لطفا به من اینجا اطلاع بدهد. خطای نصب: شیوه نامه گم شده است !

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط dastjerdisf
      با سلام
      در بین اساتید کسی می تونه به من کمک کنه بگه چرا وقتی آدرس سایتم رو می نویسم اتومات این متن رو به اون اضافه می کنه/?i=1
      از مدیریت هاست پرسیدم میگند از کش مرورگر هستش اما چرا سایت های دیگه این جوری نیستند
      آدرس سایتم:http://hushmandyar.ir
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.