رفتن به مطلب

حذف كادرهاي صفحه نوشته، بعد از به‌روزرساني 3.6

پست های پیشنهاد شده

سلام

من امروز وردپرسم رو به نسخه 3.6 ارتقا دادم، بعد از لود شدن صفحه نوشته تازه يا ويرايش، همه كادرها غيب ميشن! غير از كادر خود نوشته!

يعني كادرهاي تگ و مان و انتشار و دسته و ... همه و همه حذف ميشن، گزينه «افزودن پرونده چند رسانه‌اي و تنظيمات صفحه» هم هست ولي كار نميكنه!

بايد چيكارش كنم؟ ممنون

لینک به ارسال

معمولا مشکل ریجستری ویندوزه با مرورگر دیگه تست کنید

اگر برطرف شد

نرم افزار ccleaner را جستجو دانلود نصب و احرا کنید

اگر نشد اعلام کنید

لینک به ارسال

با تشكر از معرفي نرم‌افزار CCleaner

با فايرفاكس و كروم و اكسپلورر امتحان كردم، همون مشكل وجود داره!

من دقيقا بعد از آپديت به 3.6 اين مشكل رو پيدا كردم. دو تا سايت ديگه‌ام كه نسخه 3.3.2 و 3.5.2 هستن، با همون مرورگر، بدون مشكل دارن كار مي‌كنن!

لینک به ارسال

شاید استایل بخش مدیریت مشکل پیدا کرده

دوباره جایگزین کنید

لینک به ارسال

من العان با آپلود عکس این مشکل رو دارم وقتی روی گزینه "افزونه پرونده چند رسانه ای" کلیک میکنم هیچ پنجره ای باز نمی شه ؟ از کار افتاده. با مرورگر های دیگر هم چک کردم همین مشکل رو داره . وردپرس رو به نسخه 3.6 آپدیت کردم اینجوری شد فایر فاکس من 24

با آی ای هم چک کردم مشکل داره.

آیا از ورژن ورد پرسم هست ؟

باید چی کار کنم العان نمی تونم پوست بزارم :mellow:

ویرایش شده توسط ataei
لینک به ارسال

با تشكر از معرفي نرم‌افزار CCleaner

با فايرفاكس و كروم و اكسپلورر امتحان كردم، همون مشكل وجود داره!

من دقيقا بعد از آپديت به 3.6 اين مشكل رو پيدا كردم. دو تا سايت ديگه‌ام كه نسخه 3.3.2 و 3.5.2 هستن، با همون مرورگر، بدون مشكل دارن كار مي‌كنن!

البته ریجستری هم منعمولا در همین مواقع به هم می ریزه

افزونه کش دارید؟

اگر دارید کش ها را خالی کنید و افزونه را یکبار غیر فعال و فعال و بهتر است در حالت غیر فعال افزونه از طریق پیشخوان - به روز رسانی و نصب مجدد وردپرس را ریست کنید

و همیشه قبل از به روز رسانی کش را غیر فعال کنید

لینک به ارسال

من متوجه شدم از افزونه all in seo pack غیر فعالش کردم درست شد حالا چه جوری این افزونه رو درست کنم ؟ که کار کنه

لینک به ارسال

با سلام و تشكر از آقا مرتضي و آقا ايمان

همه افزونه‌ها رو غيرفعال كردم، فقط افزونه Editor Tabs موند كه غيرفعال نمي‌شد! ولي مشكل همچنان باقي بود!

از بخش مديريت فايل حذفش كردم، سايتم درست شد :rolleyes:

لینک به ارسال

خوب وقتی شما افزونه ادیتور تب دارید مشخصا تنظیمات تب های ادیتورتون رو دست می گییره این را که ما نمی تونیم حدس بزنیم شما باید مطرح کنید

لینک به ارسال

شرمنده، من اصلا اطلاعي از كارايي اين افزونه نداشتم، فكر مي‌كردم مال خود وردپرس جديده كه تب‌ها رو به اين شكل مياره

از همون اول كه يكي از دوستان وردپرس رو برام نصب كردن، روش بود

به هر حال ممنون، اگه طرح مشكلم ناقص بوده، عذرخواهم :wub: و از اينكه يك مورد ديگه به معلومات وردپرسيم اضافه شد، خوشحالم

زنده باد وردپرس؛ پاينده باد وردپرس پارسي

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...