رفتن به مطلب

عضوگیری در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من به تازگی وردپرس رو نصب کردم ، درهمین ابتدای کار به مشکل بزرگی برخوردم . بعد از نصب وردپرس امکان عضو گیری درسایت را فعال کردم. ولی وقتی که روی عضویت کلیک میشه یه پنجره باز میشه این پیغام رو میده!

post-3192-0-05680800-1377074660_thumb.jp

A username and password are being requested by http://electromana.com. The site says: "cv"

یوزر پسورد هم می خواد!

این پیغام چیه ؟

باید چیکارگنم تا حذف بشه ؟

موقع ورود خوردم هم به Admin می پرسه ؟

لینک به ارسال

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

خب دوسته عزیز شما روی پوشه ی wp-admin برای افزایش امنیت رمز گذاشتید (که کار خوبی کردین) ولی برای ثبت نام این مشکل پیش میاد که کاربران یوزر و پسورد انتخابی شما رو ندارن ! (میتونید با مراجعه به بخش Directory Password Protected رمز رو حذف کنید)

http://electromana.com/wp-admin

لینک به ارسال

از سرور رمزگذاری نکردید ؟

کوکی های نمایشگر را حذف و امتحان کنید

با نمایشگر دیگه امتحان کنید

user و pass را admin بگذارید و تست کنید اگر عمل کرد سیستم محافظ دیفالت ویندوزه و فقط روی سیستم شما اعمال می شه

لینک به ارسال

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

خب دوسته عزیز شما روی پوشه ی wp-admin برای افزایش امنیت رمز گذاشتید (که کار خوبی کردین) ولی برای ثبت نام این مشکل پیش میاد که کاربران یوزر و پسورد انتخابی شما رو ندارن ! (میتونید با مراجعه به بخش Directory Password Protected رمز رو حذف کنید)

http://electromana.com/wp-admin

چجوری اینجایی رو که گفتین پیدا کنم ؟!!!

از سرور رمزگذاری نکردید ؟

کوکی های نمایشگر را حذف و امتحان کنید

با نمایشگر دیگه امتحان کنید

user و pass را admin بگذارید و تست کنید اگر عمل کرد سیستم محافظ دیفالت ویندوزه و فقط روی سیستم شما اعمال می شه

این کوکی که گفتی یعنی چه ؟!!!!

لینک به ارسال

حالا شما دو مورد بعدی را تست کن تا برسیم سر تعریف کوکی

تست کردم موردی که امید عزیز گفتنده

با نام کاربری و رمز ورود به پنل اصلی سایت وارد سی پنلتون بشید و بگردید دنبال گزینه رمزدار کردن پوشه

اگر پیدا نکردید مشخصات پنلتن و یا یک تصویر از محیطش بگذارید

لینک به ارسال

توی عکس معلومه گزینه ی password protection directory رو انتخاب کنید و توی صفحه بعد، دایرکتوری wp-admin رو از لیست Current Protected Directories انتخاب کنید و در نهایت تیک فعالسازی رو بردارید حله

Untitled-fr.png

لینک به ارسال

دستت درد نکنه آقا ، درست شد ممنونم.

با این کار یه وقتی دوچار مشکلات هک و غیره نشم ؟!

نام کاربریتون admin نباشه و رمزتون حداقل ده رقم ترکیب شده از حروف اعداد و کاراکترهای !@#$%^&*() باشه دسترسی کاربران عضو را مشترک یا مشارکت کننده بگذارید به همین اندازه از سایتتون محافظت می شه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...