رفتن به مطلب

ID دسته چیست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من برای اینکه اسلایدر سایتمو فعال کنم باید IP یکی از دسته ها رو تو جای مربوطه قرار بدم.منظور ازIP دسته چیه و چجوری میتونم پیداش کنم؟

لینک به ارسال

ip نیست id دسته درسته.

برو قسمت دسته بندی ( همونجایی که میتونی برای سایتت دسته بندی درست کنی تو قسمت نوشته ها هست فکر کنم گزینه 3 باشه ) بعد که رفتی تو این قسمت برای اینکه id هر دسته رو بدونی با موس برو روی اون دسته تو قسمت ادرس بار مرورگرت مینویسه id=254 یه همچین چیزی

لینک به ارسال

برای اینکه از اسلایدر بتونم استفاده کنم باید فایل اسلاید شو رو ویرایش کنم ولی هر کاری کردم نشد.اگه فایلو پیوست کنم شما میتونید برام ویرایش کنید؟این راهنمایی که به من کردن.

"شما باید یک دسته ایجاد کنید و ID اون دسته رو جای ID ها که در فایل slideshow.php هست وارد کنید, و بعدش شما هر پستی که به اون دسته زده باشید تصاویر مطالب اون دسته به صورت خودکار در سلاید شو به نمایش در میاد.

ID رو باید در این قسمت وارد کنید:

< ?php $i=1; query_posts('cat=ID&showposts=8′);"

اینهم فایل پیوست:

slideshow.php

لینک به ارسال

خب اینکه کاملا واضحه ببین عزیز

<?php $i=1; query_posts('cat=5797&showposts=8'); if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
<div class="slideshow-c" id="slide<?php echo $i; ?>">
<?php slide_img(); ?>
<div class="contslide">
<h3><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></h3>
<p><?php the_content_rss('...', TRUE, '', 30); ?></p>
</div>
</div>
<?php $i++; endwhile; endif; wp_reset_query(); ?>
<div class="slideshow-break"></div>

<ul class="slideshow-ul">
<?php $j=1; query_posts('cat=5797&showposts=8'); if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
<li><a href="#slide<?php echo $j; ?>"><?php slide_imgt(); ?></a></li>
<?php $j++; endwhile; endif; wp_reset_query(); ?>
</ul>

توی خط اول که این هست

php $i=1; query_posts('cat=5797&showposts=8'); if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

جلوی cat شما id دسته رو دادید 5759 و در قسمت showposts هم دادید 8 یعنی 8 تا از جدیدترین مطالب دسته بندی که ای دی 5759 داره رو نشون بده.

الان کجاش مشگل داره ؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز برای سهولت کار در پیدا کردن id می توانی افزونه مربوط به این کار را نصب کنی

WP Show IDs

لینک به ارسال

البته شماره 5759 مربوط به دسته های من نیست.من وقتی id دسته ها رو از مرورگر در میارم و تو به جای اون عدد قرار میدم فقط نوشتههای پست اول میاد.نه تصویری نشون میده نه حتی به پستهای بعد میره.آیا چیزدیگه ای هم احتیاج داره؟یه کد هم پایین هست که شبیه همینه و 5759 تو اون تکرار شده.اونجا هم احتیاج به تغییر داره؟

لینک به ارسال

fh hdk htc,ki ][,vd ldj,kl

دوست عزیز برای سهولت کار در پیدا کردن id می توانی افزونه مربوط به این کار را نصب کنی

WP Show IDs

با این افزونه چطوری میتونم id دسته رو مشخص کنم؟

لینک به ارسال

بعد از نصب افزونه ، شماره هر دسته در ستونی در برگه‌ دسته ها نمایش داده میشود

لینک به ارسال

کاربرد زیادی داره مثلا بعضی وقتا کوئری که وارد کدهایت می کنی به این ایدی نیاز داری مثلا به خواهی قسمت اخبار برای سایتت درست کنی و ..... نصبش ضرر نداره

لینک به ارسال

دوستان من هنوز نتونستم id مربوط به دسته رو پیدا کنم.یک idچجور آدرسیه و معمولا به چه صورته؟

لینک به ارسال

دوستان من هنوز نتونستم id مربوط به دسته رو پیدا کنم.یک idچجور آدرسیه و معمولا به چه صورته؟

فکر میکنم شما هنوز WP Show IDs رو نصب نکردید!!!

بهتره واسه راحتی کار هم شده نصب کنید

سپس به برگه دسته‌ها بروید. همین

ID = شناسه > شماره یکتا

لینک به ارسال

سلام من افزونه رو نصب کردم و فقط کنار هر دسته یک شماره به من نشون میده.من فکر میکنم کار رو درست انجام میدم و مشکل از یکجای دیگه اسلایدر هست.شاید کدی لازم داره که من نمیدونم

لینک به ارسال

سلام من افزونه رو نصب کردم و فقط کنار هر دسته یک شماره به من نشون میده.من فکر میکنم کار رو درست انجام میدم و مشکل از یکجای دیگه اسلایدر هست.شاید کدی لازم داره که من نمیدونم

مشکلی نیست همون عدد آی دی هستش آی دی مثل شماره پلاک می مونه شماره ردیف جدولیست که یک موضوع در دیتابیس به خود اختصاص می ده و برای فراخوانی از دیتابیس هم داشتنش حکم داشتن آدرسی که باهاش کار دارید را داره

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

با سلام من میخوام شماره برگه های سایتمو بدونم ولی چون پیوند یکتا رو روی کتگوری و پست نامی گذاشتم نمیتونم شماره برگه هامو ببینم با چه افزونه یا با چه روشی میتونم شماره هارو ببینم؟

لینک به ارسال

با سلام من میخوام شماره برگه های سایتمو بدونم ولی چون پیوند یکتا رو روی کتگوری و پست نامی گذاشتم نمیتونم شماره برگه هامو ببینم با چه افزونه یا با چه روشی میتونم شماره هارو ببینم؟

هر برگه ای رو میخواین ویرایش رو بزنید بعد آدرس بار مرورگر رو نگاه کنید عددی که هست میشه آیدی دسته مثل :

post-403-0-79088300-1393576389_thumb.jpg

شماره 6 میشه آیدی دسته

لینک به ارسال

مرسی سپاس

فقط یه سوال "میدونم اینجا جاش نیست بپرسم"میشه بگید وقتی یه ابزارکو فعال میکنی بعد که میخوای اون ابزارک فقط در صفحه ای خاص نمایش داده بشه.گزینه selected pages رو انتخاب میکنی 5 تا گزینه باز میشه میشه توضیح بدید هرکدوم از اینا دقیقا چیکار میکنن؟

Front page

Single posts

Single pages

Posts page

Page IDs (comma separated

لینک به ارسال

مرسی سپاس

فقط یه سوال "میدونم اینجا جاش نیست بپرسم"میشه بگید وقتی یه ابزارکو فعال میکنی بعد که میخوای اون ابزارک فقط در صفحه ای خاص نمایش داده بشه.گزینه selected pages رو انتخاب میکنی 5 تا گزینه باز میشه میشه توضیح بدید هرکدوم از اینا دقیقا چیکار میکنن؟

Front page

Single posts

Single pages

Posts page

Page IDs (comma separated

در تاپیک جدید مطرح کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...