• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
mohammad061

بهنیه سازی وردپرس از نظر فشار

22 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

بنده یه سایت دارم با سیستم وردپرس بازدیدش هم 4500 آی پی و 17000 مرتبه بازدید تا 20 هزار چند باره از طرف مدیر سرور برام پیام میاد که مصرف سایت بالاست سایتم الان 1.5 رم و 4 هسته سی پی یو میخوره اگر کسی میتونه برام بهنیه سازیش کنه برام هزینه این کار رو پیام بده و بگه تا چه هدی میشه فشار رو کم کرد

این مصرف به صورت وحشناک بالاست از افزونه کش استفاده کردم بازم تاثیرش زیاد نبود

ویرایش شده در توسط mohammad061
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه امکانش هست سایت رو اینجا بذار تا یه آنالیز توسط خودم و دیگر دوستان انجام بشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

css رو minify کن

عکسات بهینه نیستن Optimiz کن

سایز پیجت 2.57MB هستش این نشون میده زمان زیادی رو میکشه تا لود انجام بشه شما عکس های که میذاری رو بهینه کن مشکلت تا حدودی حل میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید باز مزاحم میشم

سایتم مسدود شد تا رفع این مشکل باز هم باید تو مسدودی بمونه

مصرف شد 6 هسته سی پی یو

دیگه اوضاع طوری شد که متخصص باید سایت رو باز بینی کنه

اگر امکانش یکی کمک کنه خیلی ضروریه :((

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت مسدود قابل بررسی نیست پوشه افزونه ها و پوشه قالب فعلی را تغییر نام دهید پوشه و فایلهای کش را از wp-conternt حذف کنید تا سایتتون بیاد بالا بعدش وارد پیشخوان بشید و از طریق نمایش پوسته ها پوسته 2012 را انتخاب کنید بعد از انتخاب پوسته جدید اعلام کنید تا فشار دیفالت چک بشه

ping سایت هم مشخص بشه بعد با قالب اصلی و افزونه ها قیاس بشه تا مشکلتون مشخص شه بعد از مشخص شدن مشکل شاید خودتون بتونید رفع کنید و الا با قیمت پایین دوستان براتون انجام می دند ولی در این شرایط هزینه تون اصلا مقرون به صرفه نخواهد شد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد

من اینکارو که شما گفتید رو کردم فقط یه سوال قالب چه تاثیر روی فشار داره؟

اگر امکانش هست یه آموزش کامل جهت تنظیم افزونه W3 Total Cache توی گوگل زیاد هست ولی جای حساسشو خوب نمیگن اگر کامل داریم تو این انجمن هست لینک بدید

و اینم لیست افزونهامه به نظرتون کدومشون بیشتر رو این قضیه تاثیر داره

اکیسمت

All In One SEO Pack

Auto Post Thumbnail

فرم تماس نسخه 7

CopyRightPro

Google XML Sitemaps

Tango Smileys Extended

W3 Total Cache

wp-jalali

WP-PageNavi

و سوال آخر : به غیر از افزونه ها و قالب چه چیزی روی مصرف سی پی یو تاثیر داره اگر میشه کامل توضیح بدبد واقعا ممنون میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اینکارو که شما گفتید رو کردم فقط یه سوال قالب چه تاثیر روی فشار داره؟

اگر کدنویسی بد داشته باشه حتی باعث دان شدن سرور هم میشه!

در افزونه هاتون هم wp-jalali میتونه فشار زیادی داشته باشه

بیشترین مورد فشا رهم از افزونه و پوسته هست و در وردپرس مورد دیگه ای نمیتونه باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه توی چند سال اخیر فقط بدتر شده تا بهینه!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه All In One SEO Pack به نظرتون فشار سنگینی میاره یا نه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند مورد مشکل اختلال روش توی همین انجمن مطرح شده ولی رسما ایرادی نداره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید کل لیست افزونه هام رو گذاشتم !!! اگر میشه بهم بگید کدومشون سر مصرف سی پی یو ضرر داره واسه من و کدومشون مصرفشون زیاد نیست و مشکلی ایجاد نمیکنه توی قضیه مصرف بالا :unsure:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کجا گذاشتید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اکیسمت

All In One SEO Pack

Auto Post Thumbnail

فرم تماس نسخه 7

CopyRightPro

Google XML Sitemaps

Tango Smileys Extended

W3 Total Cache

wp-jalali

WP-PageNavi

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بترتیب : جلالی - کَش (شاید) - بندانگشتی (شاید)

شاید، چون بستگی به سرورتون داره

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی داره که چه توابعی درش استفاده شده باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید که بازم میپرسم چون خیلی سوال تو ذهنم هست

دوتا سوال دارم اگر کامل جواب بدید ممنونتون میشم

1.اگر بخوام قالب بدم به یه طراح واسم طراحی کنه بهش بگم از چه توابعی استفاده کنه از چه چیزهایی استفاده کنه و از چه چیزایی استفاده نکنه تا فشار روی سرور نیاد ؟

2. واسه کانفینگ کردن سرور واسه وردپرس به نظرتون به کسی که سرور رو آماده میکنه بهش بگم چه امکاناتی چه چیزایی باید باشه با چند نفر صحبت کردم گفتن باید بپرسی وردپرس چی میخواد تا برات کانفینگ کنیم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نمیتونه به سئوالم جواب بده خیلی مهم و ضروریه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صبر داشته باشید و لطفا اسپم ارسال نکنید:

1- فقط بهش همون اول بگید و خودش حرفه ای باشه مشکلی نیست

2- بله باید به کسی که به تنظیمات سرور وارد هست بسپرید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همونطور که مرتضای گرامی گفتند طراح و برنامه نویسی که مشتری بهش بگه از چه توابعی استفاده کن را به کار نگیرید

اگر با طراحی که طراح است قرار داد بنویسید کافیست

در واقع یک برنامه نویس خودش توابع مورد نیازش رو می سازه و اینکه مشتری بهش بگه چی کار کن معمولا براش توهین آمیزه و اصلا کارش رو نمی گیره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط سعید فرزادی پور
      با عرض سلام
      من به مشکلی خوردم که راه حل اون رو نمیدونم
      در هدر سایت یک نویگیشن بار دارم که منوی اصلی سایتم به صورت دراپ داون در این نویگیشن بار وجود داره ، قال سایت من shaply هستش و استفاده از ویجت ها در body بازه ، من با استفاده از یک ویجت اسلایدر در بالاترین قسمت و زیر هدر سایت که ارتفاع اونم 55 پیکسل هستش اسلایدر بزرگ ایجاد کردم ، و حالا زمانی که میرم روی دراپ داون ها متاسفانه تا قبل از اسکرول کردن به پایین ، زیر منو ها به زیر اسلایدر میرن ، اما بعد از اسکرول کردن به پایین این مشکل حل شده و منو ها و زیر منو ها نمایش داده میشن ، هرچه z-index رو افزایش دادم نتیجه ای نداشت ، چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟
      و سوال دوم این که در این تم منو ها اول به پایین و بعد به راست باز میشن و من میخوایم سایت رو به صورت فارسی داشته باشم و میخوام اول به پایین و بعد به چپ باز بشن منو ها , چه تغییری میتونم در css ایجاد کنم ؟
    • توسط mrasoul
      اینکه من بخوام به قالبی که خریدم یه صفحه ایی رو اضافه کنم میشه بحث غیر قانونی که بایگانیش می کنید ؟
      اگه یک قالبی که میخرید یه امکانی و نداشته باشه و شما بخوای بهش اضافه کنی حتما باید بری پیش پشتیبان قالب و هزینه کنی برات بهش اضافه کنه؟ خوب اگه میتونست که اضافه می کرد .
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه وردپرسی ها
      این صفحه اول وبسایت من است هایو  .
      حالا من میخواهم این صفحه را با یک صفحه استاتیک جایگزین کنم و خوب تا اینجا مشکلی نیست اما مشکل اصلی آنجاست که من یک صفحه لازم دارم مانند همین صفحه اول سایت که تمامی پستها در آن قرار داشته باشد و ظاهر و حتی فوتر و تمامی بخش ها از جمله دکمه ی بارگذاری مطالب بیش مانند همین صفحه باشد و در اصل می توان گفت که همین صفحه اصلی کپی شود .
      من با استفاده از قالب صفحه page.php و کپی کردن کدهای فایل index اقدام به ساختن صفحه ای به اسم posts کردم و از داخل برگه ها نیز در موقع ساختن برگه جدید ،  قالب این برگه را نیز بر روی posts قرار دادم و این هم آدرس همین برگه ایی که ساختم .
      ملاحظه می کنید که اصلا پستها نمایش داده نشده است ... امیدوارم که کسی بتونه راهنماییم کنه که مشکل کجاست ؟
      چندتا فایل پیوستی هم قرار دادم یکیش صفحه posts.php که خودم ساختم و دیگر مابقی فایل ها

ink.rar
      posts.php
    • توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من برای کانال تلگرامم به آدرس زیر به یک ادمین نیاز دارم که در ضمینه فیلم و سریال نسبتا حرفه ای باشه
      Mester_Film@
      لطفا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه لطفا به ایدیم پیام بده:
      Alo_Mester_Film@