رفتن به مطلب

بهنیه سازی وردپرس از نظر فشار

پست های پیشنهاد شده

درود

بنده یه سایت دارم با سیستم وردپرس بازدیدش هم 4500 آی پی و 17000 مرتبه بازدید تا 20 هزار چند باره از طرف مدیر سرور برام پیام میاد که مصرف سایت بالاست سایتم الان 1.5 رم و 4 هسته سی پی یو میخوره اگر کسی میتونه برام بهنیه سازیش کنه برام هزینه این کار رو پیام بده و بگه تا چه هدی میشه فشار رو کم کرد

این مصرف به صورت وحشناک بالاست از افزونه کش استفاده کردم بازم تاثیرش زیاد نبود

ویرایش شده توسط mohammad061
لینک به ارسال

css رو minify کن

عکسات بهینه نیستن Optimiz کن

سایز پیجت 2.57MB هستش این نشون میده زمان زیادی رو میکشه تا لود انجام بشه شما عکس های که میذاری رو بهینه کن مشکلت تا حدودی حل میشه

لینک به ارسال

ببخشید باز مزاحم میشم

سایتم مسدود شد تا رفع این مشکل باز هم باید تو مسدودی بمونه

مصرف شد 6 هسته سی پی یو

دیگه اوضاع طوری شد که متخصص باید سایت رو باز بینی کنه

اگر امکانش یکی کمک کنه خیلی ضروریه :((

لینک به ارسال

سایت مسدود قابل بررسی نیست پوشه افزونه ها و پوشه قالب فعلی را تغییر نام دهید پوشه و فایلهای کش را از wp-conternt حذف کنید تا سایتتون بیاد بالا بعدش وارد پیشخوان بشید و از طریق نمایش پوسته ها پوسته 2012 را انتخاب کنید بعد از انتخاب پوسته جدید اعلام کنید تا فشار دیفالت چک بشه

ping سایت هم مشخص بشه بعد با قالب اصلی و افزونه ها قیاس بشه تا مشکلتون مشخص شه بعد از مشخص شدن مشکل شاید خودتون بتونید رفع کنید و الا با قیمت پایین دوستان براتون انجام می دند ولی در این شرایط هزینه تون اصلا مقرون به صرفه نخواهد شد

لینک به ارسال

سلام مجدد

من اینکارو که شما گفتید رو کردم فقط یه سوال قالب چه تاثیر روی فشار داره؟

اگر امکانش هست یه آموزش کامل جهت تنظیم افزونه W3 Total Cache توی گوگل زیاد هست ولی جای حساسشو خوب نمیگن اگر کامل داریم تو این انجمن هست لینک بدید

و اینم لیست افزونهامه به نظرتون کدومشون بیشتر رو این قضیه تاثیر داره

اکیسمت

All In One SEO Pack

Auto Post Thumbnail

فرم تماس نسخه 7

CopyRightPro

Google XML Sitemaps

Tango Smileys Extended

W3 Total Cache

wp-jalali

WP-PageNavi

و سوال آخر : به غیر از افزونه ها و قالب چه چیزی روی مصرف سی پی یو تاثیر داره اگر میشه کامل توضیح بدبد واقعا ممنون میشم

لینک به ارسال

من اینکارو که شما گفتید رو کردم فقط یه سوال قالب چه تاثیر روی فشار داره؟

اگر کدنویسی بد داشته باشه حتی باعث دان شدن سرور هم میشه!

در افزونه هاتون هم wp-jalali میتونه فشار زیادی داشته باشه

بیشترین مورد فشا رهم از افزونه و پوسته هست و در وردپرس مورد دیگه ای نمیتونه باشه

لینک به ارسال

متاسفانه توی چند سال اخیر فقط بدتر شده تا بهینه!

لینک به ارسال

چند مورد مشکل اختلال روش توی همین انجمن مطرح شده ولی رسما ایرادی نداره

لینک به ارسال

ببخشید کل لیست افزونه هام رو گذاشتم !!! اگر میشه بهم بگید کدومشون سر مصرف سی پی یو ضرر داره واسه من و کدومشون مصرفشون زیاد نیست و مشکلی ایجاد نمیکنه توی قضیه مصرف بالا :unsure:

لینک به ارسال

بترتیب : جلالی - کَش (شاید) - بندانگشتی (شاید)

شاید، چون بستگی به سرورتون داره

لینک به ارسال

به نظرتون اسلایدر روی مصرف سی پی یو تاثیر داره؟ اگر داره مثلا چند درصد؟

اگر هم تاثیر روی فشار داره یه راهنمایی واسه غیرفعال کردنش هم بگید

اینم دموی آنلاین از قالب

لینک به ارسال

ببخشید که بازم میپرسم چون خیلی سوال تو ذهنم هست

دوتا سوال دارم اگر کامل جواب بدید ممنونتون میشم

1.اگر بخوام قالب بدم به یه طراح واسم طراحی کنه بهش بگم از چه توابعی استفاده کنه از چه چیزهایی استفاده کنه و از چه چیزایی استفاده نکنه تا فشار روی سرور نیاد ؟

2. واسه کانفینگ کردن سرور واسه وردپرس به نظرتون به کسی که سرور رو آماده میکنه بهش بگم چه امکاناتی چه چیزایی باید باشه با چند نفر صحبت کردم گفتن باید بپرسی وردپرس چی میخواد تا برات کانفینگ کنیم؟

لینک به ارسال

صبر داشته باشید و لطفا اسپم ارسال نکنید:

1- فقط بهش همون اول بگید و خودش حرفه ای باشه مشکلی نیست

2- بله باید به کسی که به تنظیمات سرور وارد هست بسپرید

لینک به ارسال

همونطور که مرتضای گرامی گفتند طراح و برنامه نویسی که مشتری بهش بگه از چه توابعی استفاده کن را به کار نگیرید

اگر با طراحی که طراح است قرار داد بنویسید کافیست

در واقع یک برنامه نویس خودش توابع مورد نیازش رو می سازه و اینکه مشتری بهش بگه چی کار کن معمولا براش توهین آمیزه و اصلا کارش رو نمی گیره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...