رفتن به مطلب

سوالی در مورد فروش قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان یک سوال برام پیش آمده و آنهم اینه که بعضی سایت ها اقدام به فروش قالب وردپرس میکنند مثل این سایت

http://shop.2sweb.ir/

چه تضمینی که خریدار بعد خرید قالب آنرا برای دانلود نگذاره و دیگه فروشنده نتونه آن قالب بفروشه یا اسرار دیگه ای برای این کار هست؟

لینک به ارسال

فکر نمیکنم تضمین خاصی باشه

بهتره از خودشون بپرسید حتما توضیح میدن که روال کارشون چطور هست

لینک به ارسال

فکر نمیکنم تضمین خاصی باشه

بهتره از خودشون بپرسید حتما توضیح میدن که روال کارشون چطور هست

سلام

آقا مرتض اینا که فکر نکنم جواب بدن.این سوال کردم که یکی از آشناها میخواست اینکارو انجام بده بهش گفتم که با این قانون کپی رایت ما حتما"به مشکل میخوری مگه اینکه راهی برای جلوگیری باشه که فکر نکنم باشه

سلام

آقا مرتضی اینا که فکر نکنم جواب بدن.این سوال کردم که یکی از آشناها میخواست اینکارو انجام بده بهش گفتم که با این قانون کپی رایت ما حتما"به مشکل میخوری مگه اینکه راهی برای جلوگیری باشه که فکر نکنم باشه

لینک به ارسال

هیچوقت حتی برای سایتهای خارجی تضمینی برای اینکار نیست

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

دوستان یک سوال برام پیش آمده و آنهم اینه که بعضی سایت ها اقدام به فروش قالب وردپرس میکنند مثل این سایت

چه تضمینی که خریدار بعد خرید قالب آنرا برای دانلود نگذاره و دیگه فروشنده نتونه آن قالب بفروشه یا اسرار دیگه ای برای این کار هست؟

سلام دوست عزیز

در اینجور موارد میشه به چند نکته توجه کرد : 1 - اگه سایت معتبری نبود، از بانک ملت مجوز درگاه بانک دریافت نمی کردند.

2 - شما می تونید بهشون تیکت بزنید تا آدرس لینکهایی که مشتریان قالبها رو ازشون خریدند رو بهتون بدن. البته من بررسی کردم. در ادامه ی مطلب بعضی از قالبهاشون، لینک مشتریان اون قالب رو گذاشتن

لینک به ارسال

سلام

اصل مهم رو فراموش کردین شما.

کسی حاضر نمیشه قالبی رو که پول داده جاش به راحتی و رایگان در اختیار دیگران بزاره.

خودتون یکم به این ماجرا فکر کنید من خودم وقتی یه قالب رایگان دانلود میکنم و یکم تغییر توش میدم شاید دیگه به کسی ندمش.

حالا چه برسه بخوام بابتش پول هم بدم.

امکانش خیلی کمه.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

در اینجور موارد میشه به چند نکته توجه کرد : 1 - اگه سایت معتبری نبود، از بانک ملت مجوز درگاه بانک دریافت نمی کردند.

2 - شما می تونید بهشون تیکت بزنید تا آدرس لینکهایی که مشتریان قالبها رو ازشون خریدند رو بهتون بدن. البته من بررسی کردم. در ادامه ی مطلب بعضی از قالبهاشون، لینک مشتریان اون قالب رو گذاشتن

سلام

دوست عزیز سوال من را دقت نکردید چی بود منظورم این بود که بعد از یکبار فروش قالب چه تضمینی هست که همان یکنفر که این قالب خریده در اینترنت برای دانلود نگذاره بعد آن کسی نمیاد آن قالب بخره همه میرن رایگان دانلود میکنند البته دوستمون اشکان در پاسخ به نکته خوبی اشاره کردن

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز سوال من را دقت نکردید چی بود منظورم این بود که بعد از یکبار فروش قالب چه تضمینی هست که همان یکنفر که این قالب خریده در اینترنت برای دانلود نگذاره بعد آن کسی نمیاد آن قالب بخره همه میرن رایگان دانلود میکنند البته دوستمون اشکان در پاسخ به نکته خوبی اشاره کردن

دوستان که عرض کردن هییییییچ تضمینی نیست! :)

درسته که حق طراح ضایع میشه با انتشار قالب ولی................ :huh: .

در کل اینجور قالبها زیاد پخش نمیشن ;) .

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...