• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
webbarg

نمایش محبوب ترین مطالب روز هفته ماه بدون افزونه

25 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و صد سلام و صد درود ..

استید گرامی و بزرگوار همین جور که از اسم تاپیم معلومه یک سری کد می خواستم برای نمایش محبوب ترین مطالب روز هفته ماه بدون افزونه . ( با تاکید بیشتر بدون افزونه )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای محبوب ترین در ماه :

<ul>

<?php
$month = date('m');
$year = date('Y');
query_posts('post_type=post&posts_per_page=10&orderby=comment_count&order=DESC&year=' . $year . '&monthnum=' . $month);

while (have_posts()): the_post(); ?>

<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php printf(esc_attr('Permalink to %s'), the_title_attribute('echo=0')); ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></li>

<?php
endwhile;
wp_reset_query();
?>

</ul>

در هفته :

<ul>

<?php
$week = date('W');
$year = date('Y');
query_posts('post_type=post&posts_per_page=10&orderby=comment_count&order=DESC&year=' . $year . '&w=' . $week);

<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php printf(esc_attr('Permalink to %s'), the_title_attribute('echo=0')); ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></li>

<?php
endwhile;
wp_reset_query();
?>

</ul>

در روز :

<?php
$popularpost = new WP_Query( array( 'posts_per_page' => 4, 'meta_key' => 'post_views_count', 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC' ) );
while ( $popularpost->have_posts() ) : $popularpost->the_post();
the_title();
endwhile;
?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و تشکر .

ولی فکر کنم یکم ناقص بشه ..

اخه هیچ کدوم بهم چیزی نشون نمی ده ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدها درستند ممکنه تعداد بازدید کننده شما با افزونه یا کدی ذخیره بشه که با توابع اصلی فرق دارند اگر اینطور باشه هم کد کار می کنه ولی بعد از مدت کوتاهی که بازدید کننده جدید سایت را باز کمنه و آمارش ثبت بشه

فقط کد آخر را هم ری ست کنید به آخرین خط دو کد قبلی نگاه کنید متوجه منظورم می شوید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله کد روزانه را درست کردم .

ولی بینید توی همون نماش در روز post_views_count را به عنوان ضمینه دلخواه قرار میده مه عدد میگیره و طبق اون عدد لیست به ما میده ..

ولی اون 2 تای هفته گی و ماهیانه را چیزی پیا نکردم به جز این که نوع لیست کردن مثل این که بر اساس نظر هست فکر کنم ..

شاید هم نیاز به کد پیوست توی فانکشن داره !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از اينا استفاده كردم بر اساس تعداد نظرات پست ها ليست ميكنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقآ من هم تست کردم بر اساس نظرات لیست می می کنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خروجی داره حالا بر اساس تعداد نظرات چیده شده

منظور من این بود که کدها نقصی برای خر.وجی نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

orderby توی این کد چه مقادیری میگیره؟

میشه بفرمایین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

orderby توی این کد چه مقادیری میگیره؟

میشه بفرمایین؟

Random

ID

Title

Slug

Date

Modified Date

Parent ID

Menu Order

Comment Count

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس مصلمآ با ضمینه دلخاه نمیشه بهش لیست دهی برای تاریخ مثل ماه و هفته را داد .

میشه این کد را جوری کامل کنید که بر اساس تعداد بازدید لیست کنه ؟ یا یک کد دیگه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دست درد نکنه این کد دقیقا با همون متا تگ های دلخواه کار می کنه که برای نمایش پربازدید ترین های کلی توی کد اولی که ارسال کردند استفاده میشه ..

ویل می خواهیم این کد ها بر اساس روز و ماه و هفته لیست بشه ... ( افزونه هم لازم نداریم )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<?php
$month = date('m');
$year = date('Y');
query_posts('post_type=post&posts_per_page=10&orderby=orderby=meta_value_num&order=DESC&year=' . $year . '&monthnum=' . $month);

و

<?php
$week = date('W');
$year = date('Y');
query_posts('post_type=post&posts_per_page=10&orderby=meta_value_num&order=DESC&year=' . $year . '&w=' . $week);

با کدهای مشابه صفحه قبل عوض شود و کدهای functions.php از آموزشی که لینک شد استفاده شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده بردیم ممنون :)

میشه فیلد های اضافی برای مطالب ساخت که از سمت مدیر سایت در هر مطلب پر بشه و با اونها هم سورت کرد؟

مثلاً برای یک فروشگاه، یک فیلدی با عنوان قیمت توی بخش ارسال مطلب اضافه کنیم و بتونیم توی یک قسمت، کالا ها(مطالب) رو بر اساس قیمت اونها مرتب کنیم.

در محدوده قیمت و یا از ارزون ترین و یا از گرون ترین...

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از معرفی فیلد در فانکشنز طبق همون آموزش بله می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با کدهای مشابه صفحه قبل عوض شود و کدهای functions.php از آموزشی که لینک شد استفاده شود

کدهای functions.php از آموزشی که لینک شد استفاده شود؟

کدوم آموزش لینک شد؟

اصلا همچین کدی رو کجا گذاشتید؟

اگه میشه یه توضیح کامل! همه تاپیک ها رو خوندم. گیچ شدم. قالب سایتم رو نابود کردم رفت...

یه توضیح کامل بدید تا از اول اون رو بسازم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدهای functions.php از آموزشی که لینک شد استفاده شود؟

کدوم آموزش لینک شد؟

اصلا همچین کدی رو کجا گذاشتید؟

اگه میشه یه توضیح کامل! همه تاپیک ها رو خوندم. گیچ شدم. قالب سایتم رو نابود کردم رفت...

یه توضیح کامل بدید تا از اول اون رو بسازم.

کل تایپیک رو خونده بودید در ارسال 12 نوشته شده بود

پربازدید ترین مطالب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این آموزش واسه کد نویس ها نوشته شده

ما که مبتدی هستیم اصلا متوجه نمیشیم!

10 بار اون رو خوندم. هنوزم نفهمیدم این کد رو چطوری میزارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونجا که خیلی ساده گفتم، خوب پس بهتره از افزونه استفاده کنید راحتتر هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید اگر این تاپیک رو آوردم بالا ، سوالی دارم که دقیقا مربوط به همین بحث میشه

میخواستم ببینم چطور میتونیم این آمارگیر رو صفر کنیم ؟

( من در ابتدا اشتباه این کد ها را قرار دادم و بعضی از پست هام به صورت انفجاری بازدید های زیادی گرفتند و تمامی این بازدید ها اشتباه هستند ، الان که میخوام پربازدید ترین مطالب رو داخل سایتم قرار بدم (با همین کد ) نتایجی که برام نشون میده کاملا اشتباه هست . این هست که میخوام آمارگیر رو صفر کنم )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از قسمت مدیریت داخل پست های مربوطه برین و بعد از بالای صفحه گزینه تنظیمات رو باز کنید و حالا گزینه زمینه دلخواه رو تیک بزنید

الان باید در انتهای همون صفحه یه فیلد باید باشه که مقدار بازدید رو نوشته , میتونید ویرایشش کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از قسمت مدیریت داخل پست های مربوطه برین و بعد از بالای صفحه گزینه تنظیمات رو باز کنید و حالا گزینه زمینه دلخواه رو تیک بزنید

الان باید در انتهای همون صفحه یه فیلد باید باشه که مقدار بازدید رو نوشته , میتونید ویرایشش کنید

ممنون از جواب کامل تون

فقط یه مساله ای که هست اینه که تعداد پست هام 1500 تا هست ، راهی نیست که بتونم همه رو با هم صفر کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وارد phpMyAdmin بشید و از طریق جدول wp_postmeta روی meta_key بزنید تا جدول بر اسای متاها سورت بشه و هر مقدار از این متاها را نمی خواهید سلکت کنید و delete کنید

با تغییر عدد 30 در فیلد Number of rows می تونید تعداد ردیفهای جدول را در صفحه زیاد کنید که خیلی وقت گیر نشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری