رفتن به مطلب

نمایش محبوب ترین مطالب روز هفته ماه بدون افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام و صد سلام و صد درود ..

استید گرامی و بزرگوار همین جور که از اسم تاپیم معلومه یک سری کد می خواستم برای نمایش محبوب ترین مطالب روز هفته ماه بدون افزونه . ( با تاکید بیشتر بدون افزونه )

لینک به ارسال

سلام

برای محبوب ترین در ماه :

<ul>

<?php
$month = date('m');
$year = date('Y');
query_posts('post_type=post&posts_per_page=10&orderby=comment_count&order=DESC&year=' . $year . '&monthnum=' . $month);

while (have_posts()): the_post(); ?>

<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php printf(esc_attr('Permalink to %s'), the_title_attribute('echo=0')); ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></li>

<?php
endwhile;
wp_reset_query();
?>

</ul>

در هفته :

<ul>

<?php
$week = date('W');
$year = date('Y');
query_posts('post_type=post&posts_per_page=10&orderby=comment_count&order=DESC&year=' . $year . '&w=' . $week);

<li><a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php printf(esc_attr('Permalink to %s'), the_title_attribute('echo=0')); ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></li>

<?php
endwhile;
wp_reset_query();
?>

</ul>

در روز :

<?php
$popularpost = new WP_Query( array( 'posts_per_page' => 4, 'meta_key' => 'post_views_count', 'orderby' => 'meta_value_num', 'order' => 'DESC' ) );
while ( $popularpost->have_posts() ) : $popularpost->the_post();
the_title();
endwhile;
?>

لینک به ارسال

سلام و تشکر .

ولی فکر کنم یکم ناقص بشه ..

اخه هیچ کدوم بهم چیزی نشون نمی ده ...

لینک به ارسال

کدها درستند ممکنه تعداد بازدید کننده شما با افزونه یا کدی ذخیره بشه که با توابع اصلی فرق دارند اگر اینطور باشه هم کد کار می کنه ولی بعد از مدت کوتاهی که بازدید کننده جدید سایت را باز کمنه و آمارش ثبت بشه

فقط کد آخر را هم ری ست کنید به آخرین خط دو کد قبلی نگاه کنید متوجه منظورم می شوید

لینک به ارسال

بله کد روزانه را درست کردم .

ولی بینید توی همون نماش در روز post_views_count را به عنوان ضمینه دلخواه قرار میده مه عدد میگیره و طبق اون عدد لیست به ما میده ..

ولی اون 2 تای هفته گی و ماهیانه را چیزی پیا نکردم به جز این که نوع لیست کردن مثل این که بر اساس نظر هست فکر کنم ..

شاید هم نیاز به کد پیوست توی فانکشن داره !!!

لینک به ارسال

من از اينا استفاده كردم بر اساس تعداد نظرات پست ها ليست ميكنه

لینک به ارسال

خروجی داره حالا بر اساس تعداد نظرات چیده شده

منظور من این بود که کدها نقصی برای خر.وجی نداره

لینک به ارسال

orderby توی این کد چه مقادیری میگیره؟

میشه بفرمایین؟

Random

ID

Title

Slug

Date

Modified Date

Parent ID

Menu Order

Comment Count

لینک به ارسال

پس مصلمآ با ضمینه دلخاه نمیشه بهش لیست دهی برای تاریخ مثل ماه و هفته را داد .

میشه این کد را جوری کامل کنید که بر اساس تعداد بازدید لیست کنه ؟ یا یک کد دیگه ؟

لینک به ارسال

دست درد نکنه این کد دقیقا با همون متا تگ های دلخواه کار می کنه که برای نمایش پربازدید ترین های کلی توی کد اولی که ارسال کردند استفاده میشه ..

ویل می خواهیم این کد ها بر اساس روز و ماه و هفته لیست بشه ... ( افزونه هم لازم نداریم )

لینک به ارسال

<?php
$month = date('m');
$year = date('Y');
query_posts('post_type=post&posts_per_page=10&orderby=orderby=meta_value_num&order=DESC&year=' . $year . '&monthnum=' . $month);

و

<?php
$week = date('W');
$year = date('Y');
query_posts('post_type=post&posts_per_page=10&orderby=meta_value_num&order=DESC&year=' . $year . '&w=' . $week);

با کدهای مشابه صفحه قبل عوض شود و کدهای functions.php از آموزشی که لینک شد استفاده شود

لینک به ارسال

استفاده بردیم ممنون :)

میشه فیلد های اضافی برای مطالب ساخت که از سمت مدیر سایت در هر مطلب پر بشه و با اونها هم سورت کرد؟

مثلاً برای یک فروشگاه، یک فیلدی با عنوان قیمت توی بخش ارسال مطلب اضافه کنیم و بتونیم توی یک قسمت، کالا ها(مطالب) رو بر اساس قیمت اونها مرتب کنیم.

در محدوده قیمت و یا از ارزون ترین و یا از گرون ترین...

ممنون

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

با کدهای مشابه صفحه قبل عوض شود و کدهای functions.php از آموزشی که لینک شد استفاده شود

کدهای functions.php از آموزشی که لینک شد استفاده شود؟

کدوم آموزش لینک شد؟

اصلا همچین کدی رو کجا گذاشتید؟

اگه میشه یه توضیح کامل! همه تاپیک ها رو خوندم. گیچ شدم. قالب سایتم رو نابود کردم رفت...

یه توضیح کامل بدید تا از اول اون رو بسازم.

لینک به ارسال

کدهای functions.php از آموزشی که لینک شد استفاده شود؟

کدوم آموزش لینک شد؟

اصلا همچین کدی رو کجا گذاشتید؟

اگه میشه یه توضیح کامل! همه تاپیک ها رو خوندم. گیچ شدم. قالب سایتم رو نابود کردم رفت...

یه توضیح کامل بدید تا از اول اون رو بسازم.

کل تایپیک رو خونده بودید در ارسال 12 نوشته شده بود

پربازدید ترین مطالب

لینک به ارسال

این آموزش واسه کد نویس ها نوشته شده

ما که مبتدی هستیم اصلا متوجه نمیشیم!

10 بار اون رو خوندم. هنوزم نفهمیدم این کد رو چطوری میزارن!

لینک به ارسال

اونجا که خیلی ساده گفتم، خوب پس بهتره از افزونه استفاده کنید راحتتر هست

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

ببخشید اگر این تاپیک رو آوردم بالا ، سوالی دارم که دقیقا مربوط به همین بحث میشه

میخواستم ببینم چطور میتونیم این آمارگیر رو صفر کنیم ؟

( من در ابتدا اشتباه این کد ها را قرار دادم و بعضی از پست هام به صورت انفجاری بازدید های زیادی گرفتند و تمامی این بازدید ها اشتباه هستند ، الان که میخوام پربازدید ترین مطالب رو داخل سایتم قرار بدم (با همین کد ) نتایجی که برام نشون میده کاملا اشتباه هست . این هست که میخوام آمارگیر رو صفر کنم )

لینک به ارسال

از قسمت مدیریت داخل پست های مربوطه برین و بعد از بالای صفحه گزینه تنظیمات رو باز کنید و حالا گزینه زمینه دلخواه رو تیک بزنید

الان باید در انتهای همون صفحه یه فیلد باید باشه که مقدار بازدید رو نوشته , میتونید ویرایشش کنید

لینک به ارسال

از قسمت مدیریت داخل پست های مربوطه برین و بعد از بالای صفحه گزینه تنظیمات رو باز کنید و حالا گزینه زمینه دلخواه رو تیک بزنید

الان باید در انتهای همون صفحه یه فیلد باید باشه که مقدار بازدید رو نوشته , میتونید ویرایشش کنید

ممنون از جواب کامل تون

فقط یه مساله ای که هست اینه که تعداد پست هام 1500 تا هست ، راهی نیست که بتونم همه رو با هم صفر کنم ؟

لینک به ارسال

وارد phpMyAdmin بشید و از طریق جدول wp_postmeta روی meta_key بزنید تا جدول بر اسای متاها سورت بشه و هر مقدار از این متاها را نمی خواهید سلکت کنید و delete کنید

با تغییر عدد 30 در فیلد Number of rows می تونید تعداد ردیفهای جدول را در صفحه زیاد کنید که خیلی وقت گیر نشه

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...