• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
m.fakhraie2013

عدم اجرای pdf از طریق افزونه

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

در وردپرس فایل پی دی اف رو قرار می دم اما وقتی صفحه لود میشه لینک دانلود می فرسته

این پست رو خواندم:

http://forum.wp-pars...های-word-و-pdf/

و همه افزونه ها هم امتحان کردم همین طور هست.

احتمال داره مشکل در تنظیمات وردپرسم باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میخواین به چه صورت باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrfree
      دوستان عزیز من دو تا postType ساختم به نام های application و version
      که application با version رابطه یک به چند داره
      من چطوری میتونم به صورت کد نویسی یه application همراه با version اضافه کنم؟

با اینکه من parent ادد کردم ولی جواب نگرفتم

$new_post = array( 'post_name' => 'parent', 'post_title' => 'parent title', 'post_content' => '', 'post_status' => 'publish', // Choose: publish, preview, future, draft, etc. 'post_type' => 'application' //'post',page' or use a custom post type if you want to ); //SAVE THE POST $parent_id = wp_insert_post($new_post); $new_post = array( 'post_parent' => $parent_id, 'post_name' => 'child1', 'post_title' => 'child title', 'post_content' => '', 'post_status' => 'publish', // Choose: publish, preview, future, draft, etc. 'post_type' => 'version' //'post',page' or use a custom post type if you want to ); //SAVE THE POST $child_id = wp_insert_post($new_post);

• توسط mehdibinam
      باسلام
      گاهی شده که قالب یک سایت رو پسند کردیم و میخواهیم اون قالب رو پیدا کنیم
      با افزونه ی مرورگر WPsniffer شما قادر هستید تا با وارد شدن به هر سایت "وردپرسی" نام قالب استفاده شده را ببینید
      افزونه را از WebStore دانلود کنید
      https://chrome.google.com/webstore/detail/wpsniffer/kihhefcbenhkjgjhchanjfhhflaojldn?utm_source=chrome-ntp-icon
    • توسط neda barg
      با سلام و خسته نباشید
      من یک سایت با دامین .ir  بالا آوردم و دامین .com  را پارک دامین .ir قراردادم.
      حالا می خوام بر عکس این کا را انجام بدم و .com بشه دامنه اصلی من و .ir پارک دامین آن شود

الان یک افزونه می خوام که تک تک لینک های .ir را ریدایرکت کنه به دامین .com  در واقع  تغییر permanent redirect  301  

ممنون می شم اگر افزونه ای می شناسید معرفی کنید.
    • توسط saraet
      سلام
      من از افزونه WP Register Profile With Shortcode برای ایجاد فرم ثبت نام و لاگین استفاده کردم اما بعد از واردکردن شورت کدها به برگه های مذکور و رفتن به آدرس اون برگه ها هیچکدوم از فرمها نمایش داده نمیشه! بنطرتون مشکل از کجاس؟!
      ضمنا شورت کدم رو هم در بخش متن برگه وارد کردم 
      ممنونم میشم کمکم کنید.
    • توسط Ali#
      سلام.
      می خواهم هنگامی که مطالب از قسمت bulk actions (کارهای دسته جمعی)، ویرایش شد، به همه نوشته هایی که انتخاب شده و ویرایش شده اند یک برچسب اضافه شود.
      من این کد را نوشتم ولی مشکلی که دارد این است که فقط به یک پست، برچسب را اضافه می کند در حالی که من می خواهم به همه نوشته هایی که انتخاب شده بودند اضافه کند.
      این هم کد:
      add_action('bulk_edit_custom_box', 'bulk_test'); function bulk_test() { $post_ID = get_the_ID(); wp_set_post_tags($post_ID,'test',true ); } دوستان می دانم مشکل از $post_ID است که فقط یک آی دی را وارد می کند. ولی راه حل را پیدا نمی کنم.
      کسی می تواند راهنمایی کند؟