رفتن به مطلب

مشکل با افزونه contact form 7

پست های پیشنهاد شده

باسلام ودرود.

من یه مشکل با این افزونه داشتم اونم این بود که وقتی از فرم تماس ایمل می فرستم ایمیل رو دریافت نمی کنم اگه هم دریافت کنم

شاید یک روز بعد.اونم تو بخش اسپم دریافتش می کنم ویا اصلا دریافتش نمی کنم.

ایمیل من هم تو یاهو هستش وهم تو جیمیل تو هردو شون هیچ فرقی نمی کنه.

من می خوام این مشکل سریع حل بشه.توروخدا هرچه زودتر جواب بدین .

با contact form 7 ایمیل ها رو نمی تونم دریافت کنم.

باتشکر.

لینک به ارسال

راستش راه حلی برای مشکلتون ندارم ولی دو تا پیشنهاد دارم . یکی استفاد از افزونه FLAMINGO که خروجی های فرم رو بهتون تو داشبورد نشون میده . یکی هم افزونه WP-SMS که بهتون پیامک می کنه .

لینک به ارسال

اینکه ایمیل کگاهی ارسال بشه گاهی نه و اینکه با تاخیر ارسال بشه هچکدوم نمی تونه به افزونه مربوط باشه هر دو مربئوط می شه به تنظیمات و اختیاراتی که سرور برای تابع mail روی php.int سایت تعریف کرده و قطعا ارتباطی با نوع پلان شما داره

اینکه ایمیل مربوطه به اسپم می آد بخاطر اینکه ایمیلتون به عنوان ارسال کننده با ایمیل اصلی ارسال کننده (پاپ تری سایت شما) تطبیق نداره و با چند بار خارج کردن ایمیل از لیست اسپم ها خودبخود حل می شه

لینک به ارسال

این مشکل رو با پشتیبانی هاستتون در میون بذارید. گاهی وقتا سرور ها دچار این مشکلات میشند. نگران نباشید به زودی حل میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...