7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

این خطا در تصویر زیر آیا میتونه نشانگر ویندوز بودن هاست ما باشه؟! در صورتی که ما هاست لینوکس خریداری کردیم!! و وقتی این خطا میاد روی سایت حالا به فرض سایت وردپرسی باشه چه معنایی داره؟!

post-219-0-47032100-1377172827_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یکی از دوستام ایندفعه هاست ویندوز خرید، رفتم توش دیدم خیلی شبیه این عکس بود.. حالا این ویندوزه یا نه نمیدونم ولی حدس من میگه این ویندوز هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه پارتشین بندی ntfs را بشناسد مربوط به ویندوزه ولی با توجه به خط خطی هایی که کردید معلوم نیست خطا از ویندوز سرور هست یا نه ولی اگر از سروره ویندوزیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه پارتشین بندی ntfs را بشناسد مربوط به ویندوزه ولی با توجه به خط خطی هایی که کردید معلوم نیست خطا از ویندوز سرور هست یا نه ولی اگر از سروره ویندوزیه

خط خطی ها آدرس سایت مشتریه .. گفتم شاید راضی به نام بردن از سایتش نباشه..

ایشون از هاست ایران نت، هاست تهیه کرده.. چند بار این خطا ظاهر شده iss فلان .. فلان! خب خطاهای issی در سرورهای ویندوزی رخ میده دیگه.. نه؟ حالا اگر این طور هست چرا باید ما هاست لینوکس بگیریم اما ویندوز از آب دربیاد!! قبل از این هم از ایران هاست، هاست تهیه کرده بودن که ویندوز بود من هم توصیه کردم برن لینوکس تهیه کنن.. اما انگار بازم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا اینجا پشتیبانی وردپرس پارسیه

تنها کاری که من می تونم بکنم اینه که اگه دعواتون شد بیام جلو ولی پاسخگوی سئوالتون نمی تونم باشم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا اینجا پشتیبانی وردپرس پارسیه

تنها کاری که من می تونم بکنم اینه که اگه دعواتون شد بیام جلو ولی پاسخگوی سئوالتون نمی تونم باشم ;)

نه.. کی گفته اینجا اینجا پشتیبانی وردپرس پارسیه!! :) اینجا بحث آزاده.. آزاد.. آزاد.. البته نه تا اون حد آزاد..! ;)

این رو هم که مطرح کردم برای این بود که بفهمم که این چطوریه که این طوریه! :blink: و آیا در هاست لینوکس هم امکان دیدن چنین صفحه ای وجود داره!

چون من خودم هاست ویندوز داشتم و صفحه خطاش این شکلی بود! و هیچ وقت در هاستهای لینوکسی که داشتم (از چند شرکت مختلف) همچین صفحه ای رو ندیدم..

سپاس از پاسخ :)

راستی اگر پشتیبانی فارسیه: :ph34r::D

ویرایش شده در توسط sajjadnajafi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سیستمش ویندوز هست و با websitepanel ایجاد شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط neda411
      من سایتم روی هاست میهن وب هاست می باشد و زمان تمدید رسیده 
      به نظرتون همینجا بمونم بهتره یا برم سرور پارس pars.host
      میهن وب هاست الان دومین هاست کشوره و سرور پارس سومین هاست محبوب کشوره
      میخوام از کلودفلیر استفاده کنم ولی متاسفانه وقتی استفاده میکنم کلی ارور 502 و 520 دریافت میکنم که کلودفلیر میگه بخاطر هاست شماست.
      چه کنم میهن وب هاست بمونم یا برم سرور پارس؟ (هاست لینوکس خارج کشور میخوام)
    • توسط sahrab
      سلام

روزتون بخیر

بنده یک سایت طراحی کردم با تحقیقاتی که درباره کیفیت و قیمت کردم میخواستم از اینجا هاست خریداری کنم

خواستم بدونم کسی تجربه خرید از این شرکت هاست نگار یا شرکت دیگه  رو داره و از نظراتتون استفاده کنم

ممنون
    • توسط legendsms
      باسلام دوستان عزیز امروز قصد معرفی سایتی رو دارم که هاست رایگان میتوانید ازش دریافت بکنید چه سی پنل چه دایرکت ادمین این هاست هیچ تفاوتی با هاست پولی نداشته حتی شامل پشتیبانی 24 ساعته هم می شود و از اطلاعات شما نیز بک آپ برداری می شود خب بریم سراغ آموزش لطفا قبل هرکاری اگه خوشتون اومد تورو خدا امتیاز یادتون نره
      اول وارد سایت
      http://client.legendsms.ir
      شوید بعدا به شکل زیر اقدام کنید گزینه سفارش را انتخاب نمایید

بعد انتخاب گزینه سفارش از قسمت دسته بندی ها هاست رایگان را انتخاب نمایید

بعد انتخاب تیک یکی از محصولات رو زده بعد گزینه ادامه را می زنیم به انتخاب کاربر دایرکت ادمین یا سی پنل

خب بعد ادامه شما باید انتخاب بکنید که دامنه دارین یا میخواین دامنه هم براتون ثبت بشه

چون من خودم دامنه دارم نوشتم نام سرور یا همون DNS هارو تنظیم میکنم بعد ادامه رو باید بزنیم اگر ندارین میتوانید ثبت بکنید یا دامنه تون رو به اینجا انتقال بدین مهم نیست از هرجایی دامنه رو ثبت کردین یا از هرکی دامنه گرفتین میتوانید با تغییر دی ان اس از گزینه سوم استفاده بکنید مهم اینه که دامنه به اسم خودتون خریده باشید

باقسمت بالا کاری نداریم فقط روی ایران پیش فرض میزاریم می مونه

بعد با باقی گزینه ها کاری ندارید فقط کافیه گزینه chechout رو بزنید

حالا تنها کاری که میکنید فرم بالا رو پر میکنید

حالا با اطلاعاتی که خط زدم کاری ندارین فقط میزارین خالی باشه رمز عبور و پرسش امنیتی کامل بکنید

بازم با قسمتی که خط زدم کاری ندارین فقط تکمیل سفارش می زنید تا اینجا 60 درصد کارمون انجام شده حالا بعد اینکه اطلاعات درست بود وارد بخشی مثل زیر میشین

بعد روی سرویس های من کلیک میکنید

جایی که خط کشیدم روش کلیک میکنید

می بینید که حساب معلق هست باید 24 ساعت کاری صبر بکنید تاتایید بشه whmcs متاسفانه مشکلی که داره رایگان بود نیاز به تایید دستی داره که ایمیلش خدمت تون ارسال میشه جهت یا میتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که هست وارد حساب کاربری تون بشین ولی میبینید که مسدود هست جهت اینکه سریع تر کارتون راه بی افته شماره پشتیبانی داخل سایت هست من اینجا هم می نویسم 09120534404 میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرین تا کارتون سریع تر اوکی بشه ولی بیشتر از 24 ساعت طول نمیکشه

بعد 24 ساعت که فعال شد و گزینه فعال دیدین با کلیک روی گزینه ورود به سی پنل میتوانید وارد سی پنل بشین اگر میبینید من رمز رو نپوشوندم و قابل مشاهده هستش دلیلش اینه که رمزم رو عوض کردم فقط خواستم توی آموزش اشنا باشین که رمزتون به چه شکلی نمایان میشه

با کلیک روی گزینه ورود به سی پنل وارد سی پنل شده و هاست خود را طراحی میکنید فقط همین نیست 99 درصد کار ما انجام شد باید حالا نوبت اینه تیکت بزنیم و درخواست دی ان اس بکنیم

از گزینه پشتیبانی روی ارسال درخواست کلیک بکنید بعد هاست رایگان رو انتخاب بکنید موضوع رو دی ان اس هاست رایگان انتخاب بکنید

بعدا روی گزینه ارسال کلیک کنید منتظر جواب بمانید

اینم دی ان اس ها فکر کنم ست کردن دامنه هم همه بلدن اگر مشکلی بود در این تایپک بپرسین لطفا تشکر یادتون نره
    • توسط abolfazlyarlooo
      سلام. سوالی داشتم. 
      سرور مجازی ایران بهتر است یا خارج؟ 
      آدرس سایت : مای کره
    • توسط javahery
      سلام دوستان
      فکر میکنم همه با whmcs اشنا هستید این اسکریپت برای مدیریت یا بهتره بگم راه انداختن یک فروشگاه هستینگه یک قابلیت خوبش علاوه بر اینکه به سرور ویا ریسیلر متصل میشه . کاربر بعد از خرید خودش میتونه که مثلا تا یک کاه انقضا داره

حالا من ی سایت وردپرسی دارم خیلی وقته روش دارم طراحی چتروم میکنم یعنی چتروم میفروشم.

میخوام کاربر بعد از خرید چتروم به ویسیله وردپرس(پلاگین ووکامرس)بشه انقضا واسه سرویس تعیین کرد و مشخصات سرویس رو به کاربر نشون بده

مثلا توی ی صفحه به کاربری که این سرویس(مثلا yourchat.ir) را خریده بهش مشخصات زیر را در صفحه جداگانه نشان بده

انقضا:14بهمن

حالا اینکه ممکنه مشتری بخواد هر ماه یا هر دوماه این سرویس را تمدید بکنه. خلاصه بصورت یک یا دو ماه بهش اضافه بشه.

ممنون میشم کمکم کنید؟؟