رفتن به مطلب

این لینوکس نیست؟ یا هست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

این خطا در تصویر زیر آیا میتونه نشانگر ویندوز بودن هاست ما باشه؟! در صورتی که ما هاست لینوکس خریداری کردیم!! و وقتی این خطا میاد روی سایت حالا به فرض سایت وردپرسی باشه چه معنایی داره؟!

post-219-0-47032100-1377172827_thumb.jpg

لینک به ارسال

من یکی از دوستام ایندفعه هاست ویندوز خرید، رفتم توش دیدم خیلی شبیه این عکس بود.. حالا این ویندوزه یا نه نمیدونم ولی حدس من میگه این ویندوز هست...

لینک به ارسال

اینکه پارتشین بندی ntfs را بشناسد مربوط به ویندوزه ولی با توجه به خط خطی هایی که کردید معلوم نیست خطا از ویندوز سرور هست یا نه ولی اگر از سروره ویندوزیه

لینک به ارسال

اینکه پارتشین بندی ntfs را بشناسد مربوط به ویندوزه ولی با توجه به خط خطی هایی که کردید معلوم نیست خطا از ویندوز سرور هست یا نه ولی اگر از سروره ویندوزیه

خط خطی ها آدرس سایت مشتریه .. گفتم شاید راضی به نام بردن از سایتش نباشه..

ایشون از هاست ایران نت، هاست تهیه کرده.. چند بار این خطا ظاهر شده iss فلان .. فلان! خب خطاهای issی در سرورهای ویندوزی رخ میده دیگه.. نه؟ حالا اگر این طور هست چرا باید ما هاست لینوکس بگیریم اما ویندوز از آب دربیاد!! قبل از این هم از ایران هاست، هاست تهیه کرده بودن که ویندوز بود من هم توصیه کردم برن لینوکس تهیه کنن.. اما انگار بازم..

لینک به ارسال

والا اینجا پشتیبانی وردپرس پارسیه

تنها کاری که من می تونم بکنم اینه که اگه دعواتون شد بیام جلو ولی پاسخگوی سئوالتون نمی تونم باشم ;)

لینک به ارسال

والا اینجا پشتیبانی وردپرس پارسیه

تنها کاری که من می تونم بکنم اینه که اگه دعواتون شد بیام جلو ولی پاسخگوی سئوالتون نمی تونم باشم ;)

نه.. کی گفته اینجا اینجا پشتیبانی وردپرس پارسیه!! :) اینجا بحث آزاده.. آزاد.. آزاد.. البته نه تا اون حد آزاد..! ;)

این رو هم که مطرح کردم برای این بود که بفهمم که این چطوریه که این طوریه! :blink: و آیا در هاست لینوکس هم امکان دیدن چنین صفحه ای وجود داره!

چون من خودم هاست ویندوز داشتم و صفحه خطاش این شکلی بود! و هیچ وقت در هاستهای لینوکسی که داشتم (از چند شرکت مختلف) همچین صفحه ای رو ندیدم..

سپاس از پاسخ :)

راستی اگر پشتیبانی فارسیه: :ph34r::D

ویرایش شده توسط sajjadnajafi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...