Poorya.sh

استخدام کد نویس برای یکی کردن بانک های کوئری سایت

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام بنده یک کد نویس یا یک همچین چیزی نیاز دارم که بتونه واسه ما بخش های سایت که از هم دیگه جدا هستند رو بهم متصل کنه و یک کاری بکنه که وقتی یک کاربر میخواد عضو بشه به طور همزمان هم در سایت و هم در شبکه اجتماعی و همچنین در فروم سایت عضو بشه و لازم نباشه هر کدوم رو تک تک عضو بشه آقا مرتضی قبلا گفتن این کار شدنیه ولی من خودم زیاد کوئری و SQL بلد نیستم واسه همین این تاپیک زدم که اگه کسی میتونه بیاد واسه ما اینکار انجام بده دست مزد هم میدیم اگر میخواید بهتر متوجه بشید که دقیقا خواسته من چیه میتونید به این تاپیک برید و اطلاعات بهتری کسب کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی گفته کار زیاد مشکلی نیست یعنی هیچکس این کار نمیتونه انجام بده :(

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mihan123
      سلام به همه. من برنامه نویسی سایت بلدم اما خیلی با وردپرس کار نکردم و اونقدر آشنایی ندارم اما بعضا ازم می پرسن که فلان سایت رو ببین چیه وردپرسه یا نه؟! منم دقیق نمیدونم چطور باید این کار رو انجام بدم. تو اینترنت چند تا روش بود که مثلا فایل لایسنس وردپرس و یا صفحه لاگینش که اینها رو ممکنه تغیر بدن.
      به نظر شما چطور میشه به طور قطعی بفهمیم که یه سایت وردپرس است یا نه؟ ممنون میشم اگر کمکم کنید.
    • توسط logomaster
      سلام 
      دوستان ؛
      بنده و مدیر وبسایت گاها پست منتشر میکنیم ، اما به یک نویسنده ثابت که حداقل در روز یک پست منتشر کنه نیاز داریم . (درحال حاضر برای دریافت بازخورد ، فقط یک نویسنده)
      حقوق نویسنده :
      به صورت ماهانه پرداخت میشود و به ازای هر پست با شرایط زیر (3000 تومان)
      شرایط نویسنده :
      1- فعالیت وبسایت در زمینه طراحی برند ، هویت بصری و گرافیک هست ، بنابراین برای کیفیت پست های ارسالی قاعدتا باید به طراحی و گرافیک تا حدودی تسلط داشته باشید
      2- آشنایی کافی با نرم افزار فتوشاپ . (جهت ویرایش ساده و جزئی تصاویر پست ها) .
      3- تسلط کافی به زبان انگلیسی (جهت ترجمه مطالب از وبسایت ها خارجی)
      شرایط پست های ارسالی :
      1- تعداد کلمات بین 350 تا 500 یا بیشتر . (از ، با ، در ، به ، جز کلمات محسوب نمی شود)
      2- هرگز از بیان محاوره ای استفاده نشود . به عنوان مثال به جای (نظرتون در مورد این مطلب چیه ؟) از (نظر شما درمورد این مطلب چیست؟) استفاده شود.
      3- تصویر شاخص پست ها رو خود ما بعد از انتشار اضافه میکنیم (ما بروزرسانی میکنیم). اما در ابتدای هر پست قبل از شروع مطلب ، باید از تصاویر مرتبط با موضوع پست استفاده کنید (تصاویر هرگز کپی نباشد و در زیر هر تصویر ترجیحا نام logomaster.ir قرار داده شود) . همچنین در بین پاراگراف ها در صورت امکان و ترجیحا از تصاویر مرتبط استفاده شود. یک نمونه از پست با کیفیت قابل قبول از نظر تصاویر و نگارش goo.gl/KteWjA
      4- مطالب باید کاملا اختصاصی ، دارای محتوای خوب و مناسب باشد . حتی یک خط کپی برداری (پایان همکاری) .  
      5- مطالب یا کاملا اختصاصی و از دانش شخصی شما باشد و یا ترجمه از وبسایت های خارجی
      6- بیان روان و قابل فهم. (جمله بندی صحیح)
      7- پاراگراف بندی مناسب که باعث خستگی چشم نشود 
      8- حدود 70 پست در سایت منتشر شده که تقریبا 20 پست آن آموزشی ست . پست های ارسالی شما نباید مشابه پست های قبل باشد
      9- برچسب ها باید کاملا مرتبط و حداکثر 7 برچسب برای هر پست باشد.
      10- عناوین باید بصورت بولد (ضخیم) و با تگ h3 باشد
      تصاویری که در پست ها استفاده میکنید نیاز به هیچ افکت و تغییر خاصی ندارد و فقط به یک تغییرات ساده و جزئی نیاز داره (مانند لینکی که در بالا میبینید) بنابراین کار سختی پیش رو ندارید و انتشار "یک پست" در روز نیز برای ما قابل پذیرش خواهد بود.
      لطفا جهت همکاری فقط و فقط با اطلاعات تماس زیر در ارتباط باشید (نه پاسخ به این تیکت و ارسال پیام خصوصی)
    • توسط mehdi...
      سلام
      تو پی اچ پی مای ادمین کوئری هارا مانیتور میکنم و میخوام لاین اون کوئری را پیدا کنم تو قالب چطوری میتونم
      از ابزار هایی مثل کوئری مانیتور استفاده کردم ولی یک سری کوئری هارا نمیدونم تو چه صفحه ای صدا زده میشه اون کوئری هارا چیکار کنم ؟
    • توسط jahanclip_ir
      سلام
      من یک سایت دارم به نام جهان کلیپ  (jahanclip.ir) بعد از نصب گواهینامه ssl در گوشه سمت راست نوار آدرس سایت یک شکل ظاهر میشه که اگر روش کلیک کنی مینویسه اسکریپتهای ناامن.کسی میدونه این مشکل از کجاست؟

ممنون میشم کمکم کنید.
    • توسط sultansulay
      به نام خدا
      خسته نباشید دوستان عزیز
      دوستان گرامی بنده یه مشکلی دارم اونم این هستش که
      وقتی با دامنه دوم سایت وارد میشم مطلب های سایتم نمایش داده نمیشه
      مشکلش چیه ؟
      دامنه اول یا اصلی
      www.sultan-music.com
      دامنه دوم
      www.sultan-music.ir
      ممنون میشم راهنماییم کنید