sajjadnajafi

این کد jquery چه عملی انجام میده؟!

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

دوستان اگر لطف کنید بفرمایید این کد جیکوری چه عملی رو انجام میده؟ پیشاپیش سپاس

$().ready(function(){
$("#price").blur(function(event) {
var price = $("#price").attr("value");
while(price.indexOf(',')!=-1) {
price = price.replace(',', '');
}
var tmp = price.split('.');
if(tmp.length>2) {
price = tmp[0]+'.'+tmp[1];
}
$("#price").attr("value", price);
});
});

البته این یه تیکه از یه کد دیگست در نتیجه اگر پرانتزهای آخری اضافی بود متعجب نشید! :)

(آخ حواسم نبود که انجمن HTML - jQuery - CSS هم داریم :) باید تو انجمن HTML - jQuery - CSS این پست رو ارسال میکردم! دوستان میبخشن!)

ویرایش شده در توسط sajjadnajafi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظر برای تغییر در جداکننده دهگان یا صدگان هستو همچنین حذف گرد کردن عدد هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام
      به کمکتون نیاز دارم.
      به مشکل خوردم برای اضافه کردن یک فایل جاوا اسکریپت برای ایجاد اسلاید شو (owl-carousel) در تم وردپرس.
      این تم html بوده که درحال تبدیل اون به تم وردپرس هستم.
      کد جاوااسکریپت: این کد رو کجا باید قرار بدم که مشکل اسلایدشو حل بشه؟
      <script> // You can also use "$(window).load(function() {" $(function () { // Slideshow $("#slider").responsiveSlides({ auto: true, pager: false, nav: true, speed: 500, namespace: "callbacks", before: function () { $('.events').append("<li>before event fired.</li>"); }, after: function () { $('.events').append("<li>after event fired.</li>"); } }); }); </script> آدرس دهی در فانکشن وارد کردم: این درسته که میتونم کدهای جاوا اسکریپت و توی فوتر قرار بدم و بعد از طریق فانکشن یا حالا هر روش دیگه ای اونا رو فراخونی کنم که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد؟
      <?php function insert_style() { wp_enqueue_style('zerogrid' , get_template_directory_uri().'/assets/css/zerogrid.css'); wp_enqueue_style('style' , get_template_directory_uri().'/assets/css/style.css'); wp_enqueue_style('responsiveslides' , get_template_directory_uri().'/assets/css/responsiveslides.css'); wp_enqueue_style('font-awesome-min' , get_template_directory_uri().'/assets/font-awesome/css/font-awesome.min.css'); wp_enqueue_style('owl-carousel' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.css'); wp_enqueue_style('owl-theme' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.theme.css'); wp_enqueue_style('menu' , get_template_directory_uri().'/assets/css/menu.css'); //add scripts wp_enqueue_script('jquery183-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery183.min.js'); wp_enqueue_script('script' , get_template_directory_uri().'/assets/js/script.js'); wp_enqueue_script('jquery-latest-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/jquery-latest.min.js'); wp_enqueue_script('responsiveslides-min' , get_template_directory_uri().'/assets/js/responsiveslides-min.js'); wp_enqueue_script('owl-carousel-min' , get_template_directory_uri().'/assets/owl-carousel/owl.carousel.min.js'); } add_action('wp_enqueue_scripts' , 'insert_style'); ?> خطایی که با بررسی inspect element متوجه شدم اینه که اصلا فایل owl-carousel.js خونده نمیشه.
      ممنون.

• توسط IFTHEN
      در حال کد کردن قالبی هستم حالا در قسمت بک پنل و در ایجاد نوشته جدید، فایل های جاوا اسکریپت لود نمی شه و به تبع اون یک سری از آیتم ها از کار می افتن!
      یه بررسی کردم دیدم توی صفحه یک سری از فایل ها درست لود نمی شن! و به عبارت بهتر آدرسشون دچار مشکل شده!
      <link rel='stylesheet' href='http://localhost/user/wp-admin/load-styles.php?c=1&amp;dir=rtl&amp;load%5B%5D=dashicons,admin-bar,buttons,media-views,common,forms,admin-menu,dashboard,list-tables,edit,revisions,media,themes,about,nav-menu&amp;load%5B%5D=s,widgets,site-icon,l10n,wp-auth-check,wp-color-picker,farbtastic&amp;ver=4.7' type='text/css' media='all' /> داخل کد بالا عبارت زیر به صورت کد نمایش داده شده و این باعث این اتفاق شده!
      &amp;
      چطور می تونم این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط morishut
      سلام خدمت دوستان
      ببخشید بنده یه سوال فنی داشتم خدمتتون ممنون میشم جوابم رو بدین
      بنده علاقه خیلی زیادی به برنامه نویسی وب دارم و الان زبان html-css رو به خوبی پشت سر گذاشتم الان بین دو راهی گیر کردم و اینه که نمیدونم باید jquery یا php رو انتخاب کنم بدجور ذهنم رو مشغول کرده که اولویت اول با کدوم یکی از ایناس ممنون میشم راهنماییم کنین که اول کدوم و چرا 
      مرسی ممنون منتظر نظرات و پیشنهاداتون هستم.
    • توسط DariushGreat
      سلام
      من از کد زیر برای نمایش فهرست‌هام بهره می‌گیرم
      jQuery(document).ready(function(){ $(".root li").hover( function p() { $(this).addClass("current").find(".sl").addClass("nav-hover") }, function w() { $(this).removeClass("current").find(".sl").removeClass("nav-hover") }); }); مشکل اینه که به هنگام رفتن موس روی گزینه تندی ظاهر می‌شه و با رفتن موس تندی می‌ره! می‌خوام هنگامی‌که موس از روی گزینه‌ها می‌ره کنار، یه مدتی فهرست باز بمونه. چی کار کنم؟

ممنون برای کمک
    • توسط DariushGreat
      سلام
      افزونه lazy load تداخل جی‌کوئری داره و باعث می‌شه عکسا بارگزاری نشن. چی کار کنم؟
      ممنون برای کمک