رفتن به مطلب

دریافت هزینه برای عضویت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت همه دوستان .

دوستان ، آیا افزونه ای هست که بشه برای عضویت درون وب سایت از کاربر هزینه دریافت کرد ؟

میخوام وقتی کاربر خواست عضو سایت بشه ، هزینه ای رو پرداخت بکنه .

ممنونم :)

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

افزونه عضویت ویژه یا VIP توی wordpress98 هستش.

متاسفانه این افزونه باید براش از قبل یوزر تعریف کرد و با یک سیستم فروش جداگانه اقدام به فروش اون یوزرها کرد در صورتی که من نیاز دارم در هنگام ثبت نام یک مبلغی رو از کاربر دریافت کنه .

امکانش هست ؟

افزونه ای وجود داره برای این موردی که گفتم ؟ :)

لینک به ارسال

شاید افزونه باشه من هنوز ندیدم

میتونید خودتون بخش ثبت نام رو از طریق یک برگه انجام بدید و اون فیلد رو برای واریز هزیه بهش اضافه کنید

کمی تا قسمتی کدنویسی داره :)

لینک به ارسال

فکر میکنم پی لاین برای این کار افزونه داره . اول باید در اونجا اکانت بسازید بعد از طریق افزونه هاش میتونید ثبت نام رو پولی کنید

لینک به ارسال

شاید افزونه باشه من هنوز ندیدم

میتونید خودتون بخش ثبت نام رو از طریق یک برگه انجام بدید و اون فیلد رو برای واریز هزیه بهش اضافه کنید

کمی تا قسمتی کدنویسی داره :)

امکانش هست این کار رو برام انجام بدید ؟

آقا مرتضی ، هزینه اش چقدر میشه ؟

زمان محدودی دارم و باید هرچه سریعتر تمومش کنم .

لینک به ارسال

بهتره توی بخش خرید تاپیک بزنید

دوستان کمکتون میکنن

لینک به ارسال

ممنون آقا مرتضی :)

پلاگین VIP که شما نوشته بودید خیلی خوبه اما فقط همین مورد رو کم داره که کاربر موقع ثبت نام بتونه مبلغ رو بصورت آنلاین واریز کنه و مدیر درگیر ساختن یوزر نشه .

درون پنل مدیریت ، مدیر بتونه زمان رو تعیین کنه و مبلغ برای اون واحد زمانی ( مثلا یک ماهه 10000 تومان ) رو هم وارد کنه و کاربر در موقع ثبت نام ، یکی از تعرفه ها رو انتخاب و مبلغش رو پرداخت کنه .

اینو اگر آقا مصطفی یا آقا پارسا و دوستانی که دستی تو کار دارن انجام بدن ، ممکنه مشکل خیلیها مثله خودم رو رفع کنن .

ممنون میشم اگر کمک کنید :)

لینک به ارسال

سلام

با استفاده از اضافه کردن user meta میتونید این کارو کنید که اگر کاربر هزینرو پرداخت کرده بود از مدیریت و قسمت شناسنامه یک چک باکس ایجاد میشه که شما تیک میزنید و نام کاربریش فعال میشه و میتونه در سایت فعالیت بکنه

تا موقعی که و.اریز نکرده باشه هزینرو موقع ورودمیزنه که حساب کاربری شما غیر فعال است

افزونه هایی هم برای اینکار وجود دارن که تو مخزن بگردی پیدا میکنی اما همشون با بانکای غیر ایرانی هستن که اگر خودتون کد نویسی ندونید به نظرم نمی ارزه که بدید تبدیل کنن چون با همون هزینه میشه یه افزونه این شکلی نوشت از پایه !

لینک به ارسال

سلام

با استفاده از اضافه کردن user meta میتونید این کارو کنید که اگر کاربر هزینرو پرداخت کرده بود از مدیریت و قسمت شناسنامه یک چک باکس ایجاد میشه که شما تیک میزنید و نام کاربریش فعال میشه و میتونه در سایت فعالیت بکنه

تا موقعی که و.اریز نکرده باشه هزینرو موقع ورودمیزنه که حساب کاربری شما غیر فعال است

افزونه هایی هم برای اینکار وجود دارن که تو مخزن بگردی پیدا میکنی اما همشون با بانکای غیر ایرانی هستن که اگر خودتون کد نویسی ندونید به نظرم نمی ارزه که بدید تبدیل کنن چون با همون هزینه میشه یه افزونه این شکلی نوشت از پایه !

ممنون بابت راهنماییتون اما من کامل متوجه نشدم باید چکاری انجام بدم .

افزونه ای رو پیدا کردم که ظاهرا این کارو انجام میده :

http://www.wordpress98.com/wordpress/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7/

اما مطمئن نیستم چون وقتی نصب کردم ، خبری از پرداخت و ... نبود !

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنماییتون اما من کامل متوجه نشدم باید چکاری انجام بدم .

افزونه ای رو پیدا کردم که ظاهرا این کارو انجام میده :

http://www.wordpress...-با-درگاه-پردا/

اما مطمئن نیستم چون وقتی نصب کردم ، خبری از پرداخت و ... نبود !

با این افزونه ای که گفتید کار نکردم

کاری که من گفتم کمی نیاز به کد نویسی داره و باید آشنایی داشته باشید

بعد از اینکه این کارو کردید با افزونه ای مثل user-locker میتونید تعیین کنید که کاربر به چه مدتی ویژه باشه و اگر نبود حساب کاربریش غیر فعال باشه

اگر خودتون آشنایی به کد نویسی ندارید کمی کارتون سخت میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...