رفتن به مطلب

نمایش ندادن نوشته های سایتم

پست های پیشنهاد شده

سایتم نوشته ها رو نشون نمی ده مثل اینکه اصلا اون نوشته وجود نداره و برمی گرده به صفحه اول سایتم

ولی برگه ها رو درست نمایش می ده علت از چیه ؟؟؟/

http://www.shaddone.ir/

تویی سایتم برید تو منو بالایی سایت تم های تولد همه نوشته هستن ولی هیچ کدوم رو نمی یاره

لینک به ارسال

من که اصلا سر در نیاوردم پست سایتتون کجاست لینک صفحه مورد دار را بگذارید

انتظار وب گردی که از ما ندارید

الان صفحه ایندکستون بخش comment داره !!!

آخرین تغییراتی که در کدها دادید یا افزونه هایی که به روز کردید یا نصب کردید را حذف کنید

لینک به ارسال

شرمنده اقایی محترم

این مشکل تمام نوشته ها سایتم هست پست های که از نوشته استفاده می کنم و ارسال می کنم شبیه ارور صفحه 404 به خودش می گیره

روی هر کدام از نوشته ها کلیک می کنم اصلا لینکی نشون میده سریع می رو صفحه اصلی سایتم

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم

پیوند یکتا رو هم حالت پیش فرض گذاشتم ولی درست نمیشه

ویرایش شده توسط elahe1055
لینک به ارسال

فایل single.php را برای کد refresh چک کنید اگر نمی توانید زیپ کنید بگذارید اینجا

صفحه اول سایت نباید بخش نظرها داشته باشه نظر باید برای یمک مطلب در دیتابیس ذخیره بشه نه برای ایندکس سایت

لینک به ارسال

فایلتون از فایل دیگه ای تمپلیت صفحه را می گیره که پیدا کردنش مستلزم چک کردن کل فایل های قالبه و در این پشتیبانی مقدور نیست

مشکلتون رو با قالب دیفالت چک کنید اگر برطرف شد کد نویسی قالب را بایید یه کاریش کنید

لینک به ارسال

سلام

میدونید اسپم چیه؟

در صورت تکرار در این تاپیک یا تاپیک های بعدیتون بلافاصله تاپیک قفل و اخطار دریافت می کنید

لینک به ارسال

ممنون یک بار قالب رو پاک کردم و دوباره دانلود کردم مشکل حل شد

من اسپم ندادم فقط مشکلات رو می گفتم که اگه کسی پیدا شد راهنمایی کنه ! دقیق بدونه مشکل از کجاست و زودتر به جواب برسم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...