dana enayati

انتقال وردپرس از صفحه اول سایت

16 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام به همه دوستان عزیز

یه سوال داشتم که خیلی ضروری هست واسم

صفحه اول سایتم وردپرس هست و میخوام به یه آدرس دیگه از سایتم انتقالش بدم

به طور مثال:

وردپرس با آدرس www.yourdomain.com نمایش پیدا می کنه

حالا میخوام با این آدرس نمایش پیدا کنه: www.yourdomain.com/news

و میخوام توو صفحه www.yourdomain.com یک صفحه ایندکس قرار بدم !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب شما به جای اینکه موقع نصب فایل های وردپرس رو توی public_html اکسترک کنی اول توی پوشه ی public_html یک پوشه به اسم news بساز بعد فایل های وردپرس رو توی اون اکسترک کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر سایتتون فعال هست:

ابتدا آدرس را از "تنظیمات > همگانی" تغییر دهید به آدرس دلخواه

سپس تمام فایلها را به پوشه منتقل کنید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من میخوام بعد از زدن آدرس سایت (www.example.com) وارد ایندکسی که خودم ساختم بشم و با کلیک روی گزینه "ورود به سایت" وارد وردپرس بشم (www.example.com/wordpress) ، این کار رو انجام دادم، یعنی اینکه داخل روت اصلی یک ایندکس دست ساز قرار دادم و فایلهای ورد پرس رو داخل فولدر wordpress قرار دادم و تنظیمات رو هم تا حدودی انجام دادم و انتقال هم به درستی انجام میشه، فقط مشکل اینجاست که بعد از ورود به سایت وردپرسم با permalink مشکل داره و وقتی رو ادامه مطلب یا لینک مطلب کلیک میکنم صفحه مورد نظر نمیاد.

البته قالب ورد پرس رو خودم طراحی کردم ولی اگه فایلهای وردپرس رو به روت اصلی منتقل میکنم هیچ مشکلی بوجود نمیاد و لینک ها درست عمل میکننن ، مشکل رو چطوری حل کنم؟ :wacko:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من میخوام بعد از زدن آدرس سایت (www.example.com) وارد ایندکسی که خودم ساختم بشم و با کلیک روی گزینه "ورود به سایت" وارد وردپرس بشم (www.example.com/wordpress) ، این کار رو انجام دادم، یعنی اینکه داخل روت اصلی یک ایندکس دست ساز قرار دادم و فایلهای ورد پرس رو داخل فولدر wordpress قرار دادم و تنظیمات رو هم تا حدودی انجام دادم و انتقال هم به درستی انجام میشه، فقط مشکل اینجاست که بعد از ورود به سایت وردپرسم با permalink مشکل داره و وقتی رو ادامه مطلب یا لینک مطلب کلیک میکنم صفحه مورد نظر نمیاد.

البته قالب ورد پرس رو خودم طراحی کردم ولی اگه فایلهای وردپرس رو به روت اصلی منتقل میکنم هیچ مشکلی بوجود نمیاد و لینک ها درست عمل میکننن ، مشکل رو چطوری حل کنم؟ :wacko:

دسترسی فایل .htaccess را روی 666 یا بالاتر قرار بده و به پیشخوان وردپرس برو از طریق تنظیمات - پیوند یکتا را باز کن و یک بار دیگر ذخیره سازی کن (تغییر ندادن شرایط مهم نیست) و بعد برگرد و دسترسی فایل htaccess را به 444 یا 644 تغییر بده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسترسی فایل .htaccess را روی 666 یا بالاتر قرار بده و به پیشخوان وردپرس برو از طریق تنظیمات - پیوند یکتا را باز کن و یک بار دیگر ذخیره سازی کن (تغییر ندادن شرایط مهم نیست) و بعد برگرد و دسترسی فایل htaccess را به 444 یا 644 تغییر بده

چرا من فایل htaccess رو پیدا نمیکنم؟! :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل htaccess به صورت پیشفرض در وردپرس نیست

و بعد از تغییرات پیوند یکتا ایجاد میشود

و همچنین مخفی هست

در هنگام باز شدن مدیریت فایل هاست تیک نمایش فایلهای مخفی را بزنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا ممنون درست شد

ولی قالبمو عوض کردم ، از یک قالب فارسی استفاده میکنم، تو قسمت پیوندهای یکتا به جز گزینه اول که پیش فرض هست هیچکدوم از گزینه ها جواب نمیده ، مینویسه برگه موجود نیست!

تو حالت پیش فرض هم که میذارم بعد از کلیک روی ادامه مطلب یا لینک خبر میره رو ایندکس اولی ، یعنی به عبارت ساده تر میخوام لینکام بجای www.example.com/?p=123 بشه : www.example.com/wordpress/?p=123 ، چیکار کنم؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما باید سطح دسترسی فایل htaccess رو روی 777 بزارید و بعد تغییر پیوند یکتا بدید و بعد از ایجاد تغییر دوباره روی حالت اول بزارید.

اگر هم میخواید که آدرس مثل www.example.com/wordpress/?p=123 بشه باید وردپرس رو توی یک زیرپوشه به نام wordpress نصب کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر فایل .htaccess را ندارید ابتدا با نرم افزار filezilla وارد ftp بشید از طریق منوی سرور - فایل های مخفی حتما نمایش داده شوند را فعال کنید اگر باز هم htaccess را ندیدید از منوی انتقال نوع انتقال را روی ASCII قرار دهید یک فایل نوت پد روی هارد خود با نام htaccess.txt بسازید (سفید) و به روت وردپرس خود جایی که

wp-config.php موجود است منتقل کنید و در آنجا ری نیمش کنید به .htaccess دقت کنید دات را از بعد از htaccess به قبلش می برید و txt را حذف می کنید دسترسی فایل را روی 666 قرار می دهید و پیوند یکتا را به روز رسانی می کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما باید سطح دسترسی فایل htaccess رو روی 777 بزارید و بعد تغییر پیوند یکتا بدید و بعد از ایجاد تغییر دوباره روی حالت اول بزارید.

اگر هم میخواید که آدرس مثل www.example.com/wordpress/?p=123 بشه باید وردپرس رو توی یک زیرپوشه به نام wordpress نصب کنید.

سلام

ببینید من داخل روت اصلی یه ایندکس دستی ساختم که لینک ورود به سایت داخلش قرار داده شده و فایلهای ورد پرس داخل یک پوشه به نام wordpress قرار داره، وقتی وارد آدرس سایت میشم ایندکس دست ساز خودم باز میشه و بعد از زدن لینک ورود به سایت وارد وردپرس میشم (www.xxxx.com/wordpress) ، فقط مشکل اینجاست که وقتی میخوام لینک ادامه مطلب یا... رو بزنم دوباره این آدرس باز میشه (www.xxxx.com/?p=123) یعنی دوباره میرم تو ایندکس دست ساز ، وقتی از طریق پیوند یکتا حالتی غیر از حالت پیش رو انتخاب میکنم قسمت مطالبم با خطا میاد و میگه مطلبی وجود نداره!

روش شما رو هم امتحان کردم درست نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام در پیشخوان - تنظیمات - همگانی - نشانی وردپرس (URL) را اصلاح کنید و همینطور نشانی سایت

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام در پیشخوان - تنظیمات - همگانی - نشانی وردپرس (URL) را اصلاح کنید و همینطور نشانی سایت

درست نمیشه :(

ویرایش شده در توسط hossein111
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم اول وردپرس رو توی روت نصب و بعد منتقل کردید.

این تاپیک رو بخونید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم اول وردپرس رو توی روت نصب و بعد منتقل کردید.

این تاپیک رو بخونید.

مرسی عاشقتم :wub: درست شد

از همه دوستانی که توجه کردن و وقت گذاشتن ممنونم :wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط رضا مهدیار
      سلام دوستان
      گروه ما برای بخش سایت و مدیریت رسانه های اجتماعی با یک فرد با انگیزه تمایل همکاری داره، رسانه ما در زمینه فینتک و اقتصاد هستش ممنون میشم از دوستان اگر  خودتون تمایل دارید یا کسی رو میشناسید معرفی کنید ممنونم
    • توسط marketdl.com@gmail.com
      با سلام. وقت همگی بخیر
      بنده یه قالب فروشگاهی رو طراحی کردم. الان بخش سبد خرید ، عضویت و لاگین و کدتخفیف مشکل داره
      بخش سبد خرید : وقتی کاربر لاگین باشه سبد خرید به درستی کار میکنه، اما وقتی لاگین نباشه نمیتونه 2 تا محصول به سبد اضافه کنه. آدرس سایت هم androidsrc.ir هستش. خودتون تست کنید.
      بخش عضویت و لاگین : بخش عضویت درسته و اطلاعات کاربر پس از عضویت داخل دیتابیس ذخیره میشه، اما توی بخش کاربران وردپرس نمیاد. لاگین هم اصلا کار نمیکنه
      بخش کدتخفیف هم اصلا کار نمیکنه

درضمن سایت بنده قبلا قالبش یه چیز دیگه بود و وردپرس نسخه پایین روش نصب بود، به خاطر اینکه نمی شد وردپرس رو آپدیت کنم، مجبور شدن قالب جدید طراحی کنم تا با وردپرس و ووکامرس جدید همخونی داشته باشه. یه سری اطلاعات از قبل مصل محصول و پست و کاربر وجود داشته. و الان این مشکلات به وجود اومده
      هر کسی میتونه مشکل رفع کنه بنده هزینش رو پرداخت میکنم
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. من یه سایتی رو از بکاپ گرفتم و از یه هاست و دامنه به یه هاست و دامنه جدید انتقال دادم. حالا چه سایت رو که باز میکنم چه وارد پیشخوان وردپرس میشم یه ارور میاد یکی از خطلی functions.php قالب رو نشون میده.
      Parse error: syntax error, unexpected 'class' (T_CLASS), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or '{' or '$' in /public_html/wp-content/themes/khadamator/functions.php on line 1132
      مشکل چیه؟
    • توسط amirsa
      سلام
      من محصولات متغیر رو در ووکامرس که وارد میکنم،(محصول ممکنه 2 یا 3 صفت داره که باید انتخاب بشه)
       توی فروشگاه ووکامرس بصورت حد اقل و حداکثر قیمت ها نشون داده میشه
      مثلا کالا دونوع 10 و  20 تومانی هست.صفت آ 15 تومن برای مشتری هایی که بخوان.تو فروشگاه قیمت رو بصورت 10-35 نشون میده که بیشتر از قیمت اصلی است.من میخوام همون 10 و 20 رو نشون بده
      این مشکل انرژی زیادی ازم گرفته ممنون میشم راهنماییم کنید 
    • توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده