رفتن به مطلب

جلوگیری از دزدی مطالب با htaccess

jafar1374

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند تا سوال داشتم

1 - معمولا برای جلوگیری از دزدی مطالب و عکس ها از htaccess و Hotlink Protection استفاده می کنند حالا می خام بدونم استفاده از این روش باعث عدم نمایش تصاویر در موتورهای جستجو هم میشه ؟ اگه میشه که برای سئو بد میشه ! راه حلی هست ؟

2 - از کجا میشه فهمید که عکسامون تو کجا و تو کدوم سایت داره استفاده میشه ؟

سپاس

لینک به ارسال

اکثراً از این شیوه برای جلوگیری از کپی لینک های دانلود استفاده میکنن . من همیشه به دوستان پیشنهاد میکنم بجای اینه بیاین این کارها رو اناجام بدین یک پست سئو شده بنویسید و بعد از انتشار سریعاً در شبکه های اجتماعی اونو شیر کنید . (مخصوصاً گوگل پلاس) . توی مطالبتون به سایتتون لینک بدین تا وقتی کپی میشه براتون حداکثر منفعت رو داشته باشه .

لینک به ارسال

خب وقتی حرف از عکس به میون میاد منظور جلوگیری از مصرف پهنای بانده

لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

از دوسنات کسی راهنمایی می کنه ؟

ایا بستن به این روش تصاویر (جلوگیری از مصرف پهنای باند) که برای موتورهای جستجو هم بسته میشه رو سئو اثر بد داره

لینک به ارسال

دوست عزیز فکر نکنم کسی عکس ها رو hotlink کنه آخه آنچنان پهنای باندی مصرف نمیکنه آخه اگه فایل فشرده ای چیزی بود آره.

حالا نمیدونم دقیقا که بعد از hotlink گوگل میتونه دسترسی داشته باشه یا نه اما فکر میکنم که گوگل خودش یه بند انگشتی ازش میگیره.

لینک به ارسال

دوست عزیز فکر نکنم کسی عکس ها رو hotlink کنه آخه آنچنان پهنای باندی مصرف نمیکنه آخه اگه فایل فشرده ای چیزی بود آره.

حالا نمیدونم دقیقا که بعد از hotlink گوگل میتونه دسترسی داشته باشه یا نه اما فکر میکنم که گوگل خودش یه بند انگشتی ازش میگیره.

چرا هنوز هم خیلی از سایت دار ها زحمت اپلود عکس رو به خودشون نمی دن

بعد اونایی که وبلاگ دارن (بلاگفا و غیره) بیشتر از این قضیه استفاده می کنند

لینک به ارسال

چرا هنوز هم خیلی از سایت دار ها زحمت اپلود عکس رو به خودشون نمی دن

بعد اونایی که وبلاگ دارن (بلاگفا و غیره) بیشتر از این قضیه استفاده می کنند

دوست عزیز الان من وبسایت گالری دارم حجم تصاویر هم بالاست کمترین حجم 150 و بیشترین حجم تصاویر تا 1مگابایت هست.

روزانه حدودا 4 تا 5 هزار بازدید داره سایتم فکر کنم ولی کلا ماهی 40 تا 50 گیگ پهنای باند استفاده میکنه.

البته روی هاست دانلود.(1 گیگابایت تصویر هستن)

ولی خود سایت ماهیانه 4 گیگ هم مصرف نداره.

اتفاقا به نفع خودتون میشه که از لینک سایتتون استفاده کنن.

اگه میتونید از هتست دانلود استفاده کنید اگه هم نمیخواین میتونید از hotlink استفاده کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز الان من وبسایت گالری دارم حجم تصاویر هم بالاست کمترین حجم 150 و بیشترین حجم تصاویر تا 1مگابایت هست.

روزانه حدودا 4 تا 5 هزار بازدید داره سایتم فکر کنم ولی کلا ماهی 40 تا 50 گیگ پهنای باند استفاده میکنه.

البته روی هاست دانلود.(1 گیگابایت تصویر هستن)

ولی خود سایت ماهیانه 4 گیگ هم مصرف نداره.

اتفاقا به نفع خودتون میشه که از لینک سایتتون استفاده کنن.

اگه میتونید از هتست دانلود استفاده کنید اگه هم نمیخواین میتونید از hotlink استفاده کنید.

ن هاست دانلود ندارم (میشه بگی هاستت اشتراکیه یا وی پی اس؟)

تا اونجایی که فهمیدم از هات لینک میشه موتورهای جستجو را وارد لیست کرد تا تصاویر برا اونا در دسترس باشه

لینک به ارسال

ن هاست دانلود ندارم (میشه بگی هاستت اشتراکیه یا وی پی اس؟)

تا اونجایی که فهمیدم از هات لینک میشه موتورهای جستجو را وارد لیست کرد تا تصاویر برا اونا در دسترس باشه

اشتراکی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...