رفتن به مطلب

سوال در رابطه با گوگل

mostafa_d26

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید.

من چند ماه پیش سایت Nir-veysar.ir را راه اندازی کردم و اون اول کاملا مبتذی بودم و خیلی اشتباهات در گذاشتن برچسب ها و ... داشتم. الان میخوام کلا سایت را پاک کنم از هاست و یکبار دیگه وردپرس با قالب جدید نصب کنم و شروع به گذاشتن مطلب کنم . حالا دوتا سوال دارم:

1- آیا با اینکار کلا گوگل را از دست می دهم ( اخه من در گوگل قبلا ثبت نام کردم و تقریبا روزی 4-5 تا ورودی گوگل دارم)

2- الان وقتی در گوگل سرچ کنیم(نیر ویسر) خوب خیلی گزینه ها میاد که اکثر یا اشتباه هست(برچسب یا عنوان اشتباه زدم!!) یا not found میزنه . چجوری میتونم بعد از راه اندازی مجدد این مشکلات را درست کنم و بعد از سرچ نیر ویسر مطالب جدید با عنوان ها و برچسب های درستی که میزنم بیاد؟

قبلا هم مرسی از کمک!

لینک به ارسال

سلام اگه بخاي سايتتو كلا حذف كني و دوباره وردپرس رو نصب كني (و مطالبت رو هم كلا از بين ببري) كه طبيعتا كل مطالبي كه در گوگل ايندكس شدن از بين ميرن.

اما سوال دومت:

وقتي سايت جديد رو درست كني و مطلب جديد بزاري گوگل مطالب جديد رو ايندكس ميكنه و مطالب قبلي سايتت هيچ تاثيري بر روي مطالب جديدت نميذاره.

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

سلام اگه بخاي سايتتو كلا حذف كني و دوباره وردپرس رو نصب كني (و مطالبت رو هم كلا از بين ببري) كه طبيعتا كل مطالبي كه در گوگل ايندكس شدن از بين ميرن.

اما سوال دومت:

وقتي سايت جديد رو درست كني و مطلب جديد بزاري گوگل مطالب جديد رو ايندكس ميكنه و مطالب قبلي سايتت هيچ تاثيري بر روي مطالب جديدت نميذاره.

اول اینکه مرسی که وقت گذاشتید جواب دادید.

1- میدونم ایندکس گوگل را از دست میدهم منظورم این بود که کلا که گوگل را از دست نمی دهم ؟ (که دیگه ایندکسم نکنه!؟)

2- میدونم تاثیری نمیذاره منطورم این بود که نمیخوام بعد از دوباره لود کردن سایتم مطالب قبلی تو سرچ گوگل بیاد( میدونید که گوگل تا مدتها همون مطالب قبلی را نشون میده )

لینک به ارسال

اول اينو بگم كه من راهي كه شما ميخايد بريد رو قبلا رفتم و سايتم رو موضوعش درباره شهرستان بود كه از بين بردم و با مجله تفريحي مجدد راه اندازي كردم.

1- خير خيالت راحت

2- به مرور زمان و با آپديت شدن ايندكس هاي گوگل اون مطالب قبلي حذف ميشن.

پ.ن: من يكي از مطالبم بيشترين ورودي گوگل رو داشت كه با اخطار فيلترينگ اون مطلب رو حذف كردم ولي تا يك ماه باز اون مطلب توي گوگل بود و باز هم بيشترين ورودي گوگلم بود كه با آپديت مجدد ايندكسهاي گوگل اونم از بين رفت...

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

اول اينو بگم كه من راهي كه شما ميخايد بريد رو قبلا رفتم و سايتم رو موضوعش درباره شهرستان بود كه از بين بردم و با مجله تفريحي مجدد راه اندازي كردم.

1- خير خيالت راحت

2- به مرور زمان و با آپديت شدن ايندكس هاي گوگل اون مطالب قبلي حذف ميشن.

پ.ن: من يكي از مطالبم بيشترين ورودي گوگل رو داشت كه با اخطار فيلترينگ اون مطلب رو حذف كردم ولي تا يك ماه باز اون مطلب توي گوگل بود و باز هم بيشترين ورودي گوگلم بود كه با آپديت مجدد ايندكسهاي گوگل اونم از بين رفت...

1- مرسی که خیالم راحت کردی

2- یک راهی هست که تو تنظیمات گوگل هست و میشه url هایی که گوگا تو سرچ میده را حذف کرد . میدونید چیه ؟؟؟

3- اگه اشتباه نکنم یک افزونه هست که میشه url های سایت را به طور اتوماتیک ارجاع داد به یک آدرس دیگه. (مثلا ادرس هایی که تو گوگل not found هست را بدی بهش و بگی اینها را ارجاع بده به یک ادرس دیگه . میدونید چیه ؟

لینک به ارسال

افزونه اي كه لينك هاي not found رو ريدايركت ميكنه به صفحه اصلي وتاثير فوق العاده اي در سئو داره اين افزونه هست

404 Redirection فقط كافيه نصبش كني

لینک به ارسال

2- یک راهی هست که تو تنظیمات گوگل هست و میشه url هایی که گوگا تو سرچ میده را حذف کرد . میدونید چیه ؟؟؟

این روش را انجام بدید خیلی خوبه. مطالبی را که حذف کردید را با استفاده از امکان Remove URLs گوگل که در تصویر هم نشون دادم از ایندکس گوگل پاک کنید.

post-412-0-69484700-1377336160_thumb.png

3- اگه اشتباه نکنم یک افزونه هست که میشه url های سایت را به طور اتوماتیک ارجاع داد به یک آدرس دیگه. (مثلا ادرس هایی که تو گوگل not found هست را بدی بهش و بگی اینها را ارجاع بده به یک ادرس دیگه . میدونید چیه ؟

به نظرم این کار رو شما انجام ندید بهتره. شما یک صفحه 404 خوب درست کنید و بذارید کاربرا به صفحه 404 برند تا هم گوگل و هم کاربرا راضی باشند.

لینک به ارسال

شما اگر این کار را انجام بدی مطالبت را حذف کلا از گوگل حذف میشی و همینطور اگر بخواهی وردپرس عوض کنی ضرر میکنی هم از بازدید و هم از گوگل شما رو همین سایت ادامه بدی بهتره و از این به بعد تصحیح کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...