• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
m.fakhraie2013

یه باگ جالب

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان عزیز

از دوستانی که کدنویس هستند درخواست دارم این مشکل رو حل کنند

شاید اینترنت شما سرعتش پایین باشه(آخ چه بد :() یا در هنگام باز شدن صفحه پیشخوان وردپرس کمی زمان ببره. اگر اینطور هست توصیه میکنم وقتی روی یک لینک کلیک کردید و یکدفعه یاد یک کار دیگه افتادید وسط لود کردن صفحه جدید، هیچ کلید تغییراتی رو نزنید وگرنه اطلاعات ناقص ارسال میشه و اطلاعات قبلی همه پاک میشه.

داشتم فهرست هارو تنظیم میکردم، زدم رو ذخیره فهرست و صفحه شروع به لود کرد،در این حین از 20 تا فهرست فقط 2 تاش لود شده بود که حواسم نبود و دوباره روی ذخیره فهرست کلیک کردم، تو عالم خودم بودم که سایت رو باز کردم و دیدم فقط دو تا فهرست داره، مثل ژله وا رفتم، همه رو از اول درست کردم :unsure::blink::(

اگر دوستان راه حلی برای این موضوع دارند، ارائه کنند که بنده خیلی نیاز دارم.

التماس دعا دارم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این باگ نیست و اطلاعات در صف ذخیره میشن

مشکل از سمت همون کندی سرعت اینترنت هست

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Pouya
      سلام. نقل قولی از پیج همیار وردپرس در فیس بوک:
      "امروز در حال بررسی سورس سایتم بودم که متوجه شدم یک سایت دزد ( اسمشو نمیارم تبلیغاتش نشه ) یه لینک بصورت مخفی توی هدر سایت بنده گذاشته ! چند روز پیش هم یکی از مشتری های بنده آدرس همین سایت رو داد و گفت پاپ آپ اومده تو قالب سایتم ! متوجه شدم راه جدیدی پیدا شده که قالب وردپرس رو هک میکنن و میتونن ادیت کنن ! حالا مشکل و باگ ازکجاست فعلا متوجه نشدم اما به زودی میفهمم و به دوستا ناطلاع میدم . علی الحساب بروبچه های وردپرسی سورس سایتاشونو چک کنن چنین مشکلی نباشه.ممکنه اون لینکش مخفی باشه سعی کنید header و index رو بررسی کنید .به بقیه دوستاتون هم ارسال کنید و بگید تا راه حل اصلی رو متوجه بشیم. اگه کسی هم راه حل رو میدنه لطفا کامنت بذاره. با تشکر"
      موفق باشید :-)