• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
دکتر مهندس

درخواست هماهنگ سازی css قالب با نسخه های قدیمی IE

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان من قالب Argentum رو روی فروشگاهم نصب کردم ولی توی نسخه های قدیمی (8 و قبل از اون) اینترنت اکسپلورر مشکل داره.

کسی میتونه فایل CSS رو بهش بدم برام درستش کنه؟

در صورت نیاز، هزینه هم پرداخت میشه

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه از شما بعید بود :)

http://www.woothemes.com/products/argentum/

پوسته پولی هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط shervinam
      سلام دوستان
      من یک سایت وردپرس با ووکامرس دارم که میخوام همه محصولات بصورت کاتالوگ نمایش داده شوند یعنی غیر از اینکه قیمت نداشته باشند یعنی قیمت هاشون رو وارد نمی کنم 
      بلکه امکان فروش هم براشون نباشه فقط میخوام یک محصول قابل فروش باشه

چطور اینکار رو کنم ؟ ممنون 
    • توسط mpi
      سلام دوستان
      لطفا یک افزونه حمل و نقل به من معرفی کنید که بتونم وزن رو به قیمت ها در سه پست سفارشی ، تیپاکس و پیشتاز اختصاص بدهم .
      با تشکر
    • توسط mpi
      با سلام دوستان
      من از افزونه Persian-Woocommerce-Shipping برای حمل و نقل استفاده میکنم و دو سوال دارم : 
      1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 
      2. چطور میتونم برای از یک قیمتی به بالاتر ، حمل و نقل رایگان برای یک شهر در نظر بگیرم ؟ 
      متاسفانه توضیحی درباره این دو مورد نیست . لطفا راهنمایی کنید .
      با تشکر
    • توسط mpi
      با سلام دوستان
      من از افزونه Persian-Woocommerce-Shipping برای حمل و نقل استفاده میکنم و دو سوال دارم : 
      1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 
      2. چطور میتونم برای از یک قیمتی به بالاتر ، حمل و نقل رایگان برای یک شهر در نظر بگیرم ؟ 
      متاسفانه توضیحی درباره این دو مورد نیست . لطفا راهنمایی کنید .
      با تشکر
    • توسط koolfayfer
      سلام به همه
      من یه div دارم که پیشفرض به سمت راست میچرخه به مدت نامحدود
      وقتی روش هاور میشی به اندازه یک ثانیه معکوس به سمت چپ میچرخه یه بار!
      حالا اگه کسی بیشتر از یک ثانیه هاور بمونه انیمیشن چرخش اولیه به خاطر وجود انیمیشن هاور stop میشه و میخوام اگه در css ترفندی هست بعد از گذشت یک ثانیه هاور شدن آنهاور بشه یا هر چیز دیگه که باعث بشه انیمیشن پیشفرض کار کنه
      اگه css نبود کسی با جیکوئری میدونه؟