دکتر مهندس

درخواست هماهنگ سازی css قالب با نسخه های قدیمی IE

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان من قالب Argentum رو روی فروشگاهم نصب کردم ولی توی نسخه های قدیمی (8 و قبل از اون) اینترنت اکسپلورر مشکل داره.

کسی میتونه فایل CSS رو بهش بدم برام درستش کنه؟

در صورت نیاز، هزینه هم پرداخت میشه

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه از شما بعید بود :)

http://www.woothemes.com/products/argentum/

پوسته پولی هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط amzzm75
      باسلام و احترام قالبی که من استفاده میکنم تعداد زیادی فایل css و javascript داره به طوری که تعداد درخواست ها به سرور منو زیاد کرده به طوری که وقتی با gtmetrix تست میکنم میزنه 150 درخواست به سرور و به فشرده نبودن و تعداد زیاد فایل ها ایراد میگیره من یه بار اومدم با سایتایی که این فایلا رو فشرده میکنن فشردشون کردم اما فونت و ظاهر بعضی قسمت های سایت بهم ریخت و مجبور شدم به حالت قبل برش گردونم موندم چیکار کنم که تعداد فایل ها کم بشه تا سرعت لود سایت بالاتر بره و سایت بهینه بشه لطفا راهنمایی کنین 
      آدرس سایت من:umagazine.ir
    • توسط chemist
      با سلام و عرض خسته نباشید؛
      بنده از این کد CSS در وب سایت استفاده کرده ام؛
      #left-menu i img { max-width:24px; max-height:24px; } در مرورگر کروم موبایل تصاویر در اندازه واقعی عکس ها نمایش داده می شود! (از ماکزیمم طول و عرض تعیین شده تبعیت نمی کند) ولی در مابقی مرورگرها با ابعاد تعیین شده نمایش داده می شود. آیا برای سازگاری کامل با تمامی مرورگرها باید تغییری در کد اعمال کنم؟
      ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
      با تشکر
    • توسط mehr-cs
      سلام
      منمیخوام یه قسمت تحت عنوان تاریخچه داشته باشم به این صورت که، تو یک باکس کوچیک تمامی حروف الفبا رو داشته باشم و لوگوی کل تاریخچه ی برند هام تو صفحه باشه و کاربر بعد از کلیک کردن روی هر کدوم از حروف الفبا، کلیه تاریخچه هایی که با اون حرف شروع میشه رو ببینه !
      دوستان راهنمایی میکنن ؟
    • توسط hero
      با سلام خدمت دوستان گرامی 
      دوستان من تو سایتم میخوام محصولات رایگان به صورت مستقیم دانلود بشن و دیگه کاربر به سبد خرید انتقال داده نشه به همین خاطر افزونه woocommerce direct download رو نصب کردم ولی وقتی که میخوام فایل رو دانلود کنم ارور Access to this resource on the server is denied! رو میده ؟؟؟؟ 
      دوستان لطفا راهنمایی کنید

• توسط mihanpsd
      سلام میخوام وقتی موس به سمت محصولات حرکت داده میشه ، عکس hover محصول نمایش داده نشه و حرکت نکنه . همون عکس بصورت ثابت باقی بمونه .
      ممنون میشم راهنمایی کنید .
      http://mashinno.com