رفتن به مطلب

مرتب کردن پیوندها به صورت دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام. جمعه شب همگی بخیر...

همونطور که میدونید پیوندها بر اساس حروف الفبا قرار میگیرند ولی من میخوام اینطوری نباشه و ترتیب قرار گرفتنشون رو عوض کنم چجوری این کارو میشه کرد؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

http://wordpress.org/plugins/my-link-order/

mylinkorder_list_bookmarks('orderby=order&category_orderby=order');

ممنونم ولی این چیزی که فرمودید برای مرتب کردن دسته های پیوند هاست. ببینید من یه دسته برای پیوندها ساختم به نام مطالب ویژه ، هر پیوندی اضافه میکنم به ترتیب حروف الفبا قرار میگیرند ولی من میخوام مثلا وقتی پیوند های: دانلود کتاب شاهنامه فردوسی ، آموزش درست کردن غذای مکزیکی و ... . خب این پیوندها به ترتیب حروف الفبا "آموزش درست کردن..." رو قرار میده و بعد "دانلود کتاب...." .

ولی من میخوام خودم تعیین کنم که کدوم پیوند بالاتر از همه باشه. ممنونم راهنمایی کنید...

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

ممنونم ولی این چیزی که فرمودید برای مرتب کردن دسته های پیوند هاست. ببینید من یه دسته برای پیوندها ساختم به نام مطالب ویژه ، هر پیوندی اضافه میکنم به ترتیب حروف الفبا قرار میگیرند ولی من میخوام مثلا وقتی پیوند های: دانلود کتاب شاهنامه فردوسی ، آموزش درست کردن غذای مکزیکی و ... . خب این پیوندها به ترتیب حروف الفبا "آموزش درست کردن..." رو قرار میده و بعد "دانلود کتاب...." .

ولی من میخوام خودم تعیین کنم که کدوم پیوند بالاتر از همه باشه. ممنونم راهنمایی کنید...

چرا از فهرست استفاده نمی کنید؟

لینک به ارسال

چرا از فهرست استفاده نمی کنید؟

راست میگی هااا اصلا هواسم نبود!!

لینک به ارسال

من الان رفتم توی فهرست ها که پیوند ها رو اضافه کنم ولی روی فلش کلیک میکنم باز نمیشه!!!! نه این باز میشه نه دسته ها!!! چرا؟

94131320290484144189.gif

لینک به ارسال

احتمالا اسکریپت یکی از افزونه ها دارهتداخل ایجادمیکنه که اون بخش باز نمیشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...