aghaeifar

افزونه یا اسکریپت آمارگیر با جزئیات بیشتر

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

می خواستم ببینم افزونه یا چیز دیگری هست که جزئیات خیلی بیشتری از مراجعه کننده ها رو دربیاره؟ مثلا آدرس مک و چیزهای مشابه.

در واقع می خوام بدونم ممکن است کاری کرد که یک بازدید کننده ثابت (رایانه ثابت) که ای پی اش تغییر می کنه و از جاهای مختلف وصل میشه اما رایانه اش همیشه یکی است رو تشخیص داد؟

ممنون میشم در این زمینه راهنمایی بشم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

پیشنهاد میکنم اگر انتظار امار جامع رو دارید ، و نمی خواین منابع زیادی از سرور رو با افزونه سنگین کنید و سرعت کار رو بالا ببرید ، از Histats.com استفاده کنید.

مهم ترین مزیت استفاده سنگین نشدن سایت خودتون و البته دقیقتر و جامع تر بودن آمار هاست.

در هر صورت اگر به اختصاصی بودن آمار گیر تون اصرار دارید ، piwik بد نیست.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم.

فرزاد جان میشه اون کاری که عرض شد رو با این آمارگیر داشت؟ یعنی بتونه رایانه ی خاصی رو که ای پی اش عوض میشه را تشخیص داد؟ این قسمتش برام اهمیت بیشتری داره.

متشکرم مجدد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی همون آمار گیر Histats.com یه بخشی هست ، از روی نمودار هم می تونین متوجه بشین

اون بخشی که زرد رنگ نشون میده روی نمودار بازدید ، مقدار ip هایی هست که قبلا به سایت اومدن .

توی سایر بخش های همین histats هم جستجو کنید ممکنه چنین چیزی رو مفصل تر داشته باشه که الان حضور ذهن ندارم ، کدش رو بزارید ، پنل رو ببینید متوجه میشین ...

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رایانه خاصی که آی پی اش عوض بشه دو حالت داره یا با وی پی ان آی پی را تغییر می ده که با اسکریپت هایی می شه

آی پی اصلی را خوند و یا با ریست کردن مودم این اتفاق می افته که راهی برای شناسایی مطمئنش وجود نداره جز اینکه آی اس پی اشتراکش همون آی اس پی اشتراکه قبلیه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!
    • توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir