• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
kamran0080

یکی کردن ثبت نام دو تا وردپرس

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید . من دوتا وردپرس روی سایتم نصب کردم یکی سایت اصلیمه و یکی فروشگاهمه ووکاموس رو روش نصب کردم الان چطوری میتونم کاری کنم که ثبت نام این دوتا یکی بشه .

wle.ir

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

الو کسی صدامو نمیشنوه . تا حالا این سوال کسی نبوده

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام

الو کسی صدامو نمیشنوه . تا حالا این سوال کسی نبوده

اسپم ممنوع .

اما راه حل شما باید جدول wp_user تو دیتابیس وردپرس تون رو در سایت دیگه تون که میخایین یوزرها در اون هم باشن کپی کنید .! البته کپی کردن این جداول کمی مشگل هست .

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

میشه راهنمایی کنید چطوری ؟ اگه برا هر دوشون از یک دیتابیس استفاده کنم میشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.