4 پست در این موضوع قرار دارد

افزونه آپلود آسان پارسی

نسخه 1.0.11

screenshot_m86wuk.jpg

با آسان آپلود بدون نیاز به FTP می توانید در کمتر از چند ثانیه پلاگین و پوسته های خود را بصورت خودکار نصب کنید. کافیه شما آدرس پوسته (افزونه) را بهش بدهید بعد در تنظیمات تیک پوسته (افزونه) را بزنید خودش خودکار در هاست شما فایل رادر پوشه مربوطه پیاده و باز می کند.

نتها افزونه و پوسته بلکه هر فایلی با هر حجمی را می توانید به روی هاست خود بیاورید.

با این افزونه می توانید در کمتر از چند ثانیه بدون دانلود و آپلود ، هر فایلی با حجم زیاد از یک سایت بروی هاست خود ببرید.کافیه آدرس آن فایل را بهش بدهید فایل در هاست شما قرار میگیرد.

همچنین می توانید بدون نیاز به FTP فایل را از سیستم خود به روی هاست بارگزاری(آپلود) کنید.

پارسی شده توسط گروه ندای جوانی

دانلود افزونه پارسی شده:

آسان آپلود

حجم : 217 kb

دانلود افزونه انگلیسی( نسخه اصلی ):

wp-easy-uploader

http://wordpress.org/plugins/wp-easy-uploader/

منبع : ندای جوانی

ویرایش شده در توسط Morteza
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببخشید میشه اینو جوری تنظیم کرد که فایل روی هاست دانلود سیو بشن؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببخشید میشه اینو جوری تنظیم کرد که فایل روی هاست دانلود سیو بشن؟؟

نه نمیشه فقط روی هاستی که وردپرس نصب است آپلود میکنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ماندگاری در آنجمن آپلود میکنم

می تواندی از ضمیمه دانلود کنید

wp-easy-uploader-parsi-nedaj.ir.zip

ویرایش شده در توسط runy
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط miraziz
      سلام.
      دوستان در وب سایت من وقتی عکسی را آپلود می کنم خودقالب سایزی را به توجه به کد زیر ایجاد کرده و آن را در قالب استفاده می کند
      add_image_size( 'post-image', 766, 9999 ); حالا عکس اصلی (سایز ارجینال) به درد نمی خورد و بیهوده در هاستم فضا را اشغال می کند. چگونه می توانم از این پدیده جلوگیری کنم؟ یعنی می خواهم یک سایز بندانگشتی و یکی هم، سایزی که با کد بالا ایجاد می شود در هاست ذخیره باشد و عکس با سایز اصلی ذخیره نشود.
    • توسط koolfayfer
      سلام به همه دوستان
      من اگه بخوام یه تگ آپلود فایل با یه باکس بزارم هنگامی که عکسی انتخاب میشه تو اون باکس نشون بده و دوباره روی تگ کلیک کنم و کنسل کنم که قاعدتا فایل انتخابی پاک میشه و باید در اون باکس هم پاک بشه
      ای چیزی که من میخوام چند خطی کد نیازه اما مورد مهمش اینه اگه بخوام از این کپی بگیرم و به 6 تا اضافه کنم نمی تونم به صورت داینامیک کدشو بزنم بلکه باید دوباره برای هر کدوم آیدی و کلس مجزا استفاده کنم از نو فراخونی کنم

راهی هست که هر چند تا تگ فایل و باکس کپی بگیرم یا همون یه دستور اول ست در بیاد و نیاز نباشه چند بار کد های جی کوئری رو کپی کنم!؟
    • توسط davood12
      با سلام و احترام
      سایت asrbourse.ir  حدود 14 ثانیه طول می کشد تا بالا بیاید در حال حاضر تمامی افزونه های که فعلا باهاشون کار نداریم توسط طراح سایت غیر فعال شده است و زمانی که کش نصب کردیم سایت بالا نمی آمد. قالب سایت SAHIFA می باشد به نظر شما باید چیکاری انجام دهیم تا سایت زیر 5 ثانیه بالا بیاید. با تشکر
    • توسط davood12
      با سلام و احترام
      سایت asrbourse.ir دارای سرعت آپلود کم می باشد کسی می تواند این مشکل را حل نماید.
      با تشکر
    • توسط HHhosseinNN
      سلام به دوستان عزیز و محترم
      در حال حاضر بهترین افزونه برای اپلود مستقیم تصاویر , (بصورت کپی پیست) کدوم افزونست؟
      البته بشه محل ذخیرش رو هم تعیین کرد