• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
poriia

حذف شدن لینک مطالب چند دسته

5 پست در این موضوع قرار دارد

طی حمله DDOS سرورم دان شد. مجبور شدم ی سری کثیف کاری هایی بکنم که نهایتا اسنپ شات یک ماه پیشو برگردوندم و اطلاعاتمو که بصورت دستی بکاپ گرفته بودم بصورت دستی هم برگردوندم مثل جدول های mysql و پوشه های روتم.در هر صورت الان به این مشکل برخوردم که دوتا از دسته های مادرم که مطالب زیادی هم داره لینکشون وجود نداره. توی بخش همه ی نوشته ها، دسته های مطالب رو که نگاه کردم، دسته ای که وجود نداره توی فیلد دسته ها اومده ولی وقتی روی اون دسته توی همه ی نوشته ها کلیک میکنم، هیچ مطلبی پیدا نمیشه!!

راهکار چیه؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دوستان اگر متوجه منظورم نشدن بگن تا بیشتر توضیح بدم.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

من قاطی کردم!!! الان اون دوتا دسته لینکشون درست شد، یک دسته دیگه لینکش حذف شد.دوتا از ماژولام که اسلایدر بودن هم تداخل پیدا کردن!!!!

مشکل از چیه!؟

پ . ن : جالب شد!! توی کروم اون دوتا دسته که اول گفتم نمیاد. توی فایرفاکس دسته هایی که بار دوم گفتم!

ی مشکل دیگه که دارم اینه که تویر شاخص نوشته هایی که قبلا نوشته شده جایگزین نمیشه!

ویرایش شده در توسط poriia
0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دوستان من مشکلم خیلی گیره.وضعیتم بحرانیه :((

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

مشکل رو باید از سمت سرور حل کنید

به علت اسپم بایگانی شد

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.