رفتن به مطلب

مشکل در ورود به ادمین سایت بعد از بروز رسانی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من بعد از بروز رسانی وردپرس سایتم به نسخه 3.6 که از قسمت بروز رسانی خود ورد پرس اینکاررو انجام دادم، دیگه نمیتونم وارد ادمین وردپرس بشم. و موقعی که آدرس ادمین رو میزنم به جای پیشخوان صفحه مانند عکس پیوست برام باز میشه که کلا یک گزینه برای کلیک داره که بعد از کلیک به صفحه اصلی سایت وارد میشه.

آیا راهی هست که بدون اینکه بخوام فایل های نسخه قبلی رو جایگزین نسخه جدید بکنم این مشکل حل بشه؟

post-82-0-03494900-1377311320_thumb.png

لینک به ارسال

اگر از افزونه کش استفاده می کردید به داخل پوشه wp-content برید و پوشه و فایل های مربوطبه کش را ری نیم کنید

در غیر اینصورت پوشه plugins را تغییر نام دهید و تست کنید

اگر تاثیری نداشت از سایت wordpress.org نسخه آخر را دانلود و آن زیپ کنید و کل پوشه ها و فایلهای وردپرس را به جز wp-content و wp-config.php حذف و فاتیل های دانلود شده را جایگزین کنید

لینک به ارسال

مشکل از پلاگین ها و کش نیست تست کرده بودم.

بعد از وارد کردن آدرس ادمین سایت (wp-admin) این آدرس ریدایرکت میشه به آدرسی که عکسش رو پیوست کردم.

به نظرتون میتونه مشکل از همین upgrade.php داخل wp-admin باشه؟

ممنون از راهنماییتون

post-82-0-98578400-1377336608_thumb.png

لینک به ارسال

نه مشکل از اون نیست اون برگه وظیفه اش اینه و بعد از زدن روی ادامه باید ادمین را باز کنه

به phpmyAdmin برید تمام جداول را سلکت کنید و از زیر گزینه ریپیر را بزنید

لینک به ارسال

مشکل از فایل object-cache.php داخل wp-content بود که داخل هاست هیدن شده بود و من ندیده بودمش، با تغییر نام این فایل مشکل حل شد و تونستم وارد ادمین وردپرس سایتم بشم. صرفا اینو گفتم که شاید کسی دیگه هم مثل من به این مشکل برخورد کرد بتونه از تایپیک استفاده کنه.

ممنون بابت راهنمایی ها و کمک های استاد ایمان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...