رفتن به مطلب

درخواست حذف مطالب قدیمی از سایت به صورت خودکار

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

سایت ما از اخبار را به صورت خودکار دریافت میکند و این امر باعث شده دیتابیش ما کلملا پرشده و فضای هاست ما کاملا پرشده است

برای رفع این مشکل به صورت خودکار آیا افزونه ای وجود دارد که مطالب قدیمی را به صورت خودکار حذف نماید

و حذف دستی مطالب در cpanel چگونه است؟

لینک به ارسال

سلام

حذف خودکار رو نمیدونم...

ولی حذف دستی از سی پنل : کافیه برید توی phpmyadmin و داخل جدول wp_posts و مطالبی رو که میخواید حذف کنید... البته یه سوال، چرا میخواین مطالب رو از cpanel حذف کنید حالا ؟

لینک به ارسال

شما باید ببینید فضای دیتابیستئون در کدوم جدول پره با نگاه به جداول و ستون حجم مشخصه

سنگین شدن سایت هم می تونه دلایلی مثل پاک نشدن tmp ها داشته باشه که می تونید به صورت دستی پاکشون کنید

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان

سایت ما از اخبار را به صورت خودکار دریافت میکند و این امر باعث شده دیتابیش ما کلملا پرشده و فضای هاست ما کاملا پرشده است

برای رفع این مشکل به صورت خودکار آیا افزونه ای وجود دارد که مطالب قدیمی را به صورت خودکار حذف نماید

و حذف دستی مطالب در cpanel چگونه است؟

سلام دوست عزیز.

شما می تونید از یک افزونه به نام Post Expirator استفاده کنی. برای دانلود و مطالعه در باره این افزونه می تونی مطلب پلاگین حذف خودکار مطالب وردپرس با استفاده از تاریخ انقضا رو مطالعه کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام B)

این پلاگینی که دوستمون معرفی کردن (Post Expirator) آیا عکسهای پست رو هم پاک میکنه با نه؟! چون من افزونه ای میخوام که علاوه بر خوده پست تمام عکسهای اون پست رو هم پاک کنه! منظورم از پاک کردن کلا از هاسته یعنی دیگه هیچ نشونه ای از عکس نباشه! :D

لینک به ارسال

این افزونه بصورت پیش نویس میکنه

اگه بخوام عکس های پست هارو به طور خودکار پاک کنم باید از چه افزونه ای استفاده کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...