رفتن به مطلب

درخواست ویرایش رایگان این پوسته

gol roz

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ی دوستان من کد وردپرسی این قالب رو دارم : www.javadmoghadam.ir

میخوام تغییراتی داخلش انجام بدم ولی کدنویسی بلد نیستم تمنا دارم از دوستانی که بلد هستند پیام بدن کد قالب رو براشون بفرستم.باتشکر

لینک به ارسال

خوش امد گویی بابت ورود به انجمن وردپرس پارسی

خب همینجا مطرح کنید که میخواید کجاشو تغییر بدید ...

لینک به ارسال

سلام میخوام این تغیرات رو بوجود آورید :

تمامی امکاناتش عین سایت جواد مقدم باشه فقط میخوام فروشگاه هم داشته باشم عین قالب فروشگاه جواد مقدم ./ بعد تعداد جا های تبلیغاتش زیاد باشه در قسمت بالا 6 عدد به اندازه ی 60*468 باشه و زیر این 6 تا یک دونه هم به اندازه ی 120*972 باشه. درقسمت های چپ و راست هم در هر قسمت میخوام دو تا جای تبلیغ داشته باشه در ابعاد 120*240 باشه./ هدرش هم همون عکس رهبر باشه فقط وسطش بنویسید (هیئت دیوانگان کف العباس علیه السلام) / بعدش منو های سایت عین سایت جواد مقدم باشه فقط دو تا منو بهش اضافه کنین به اسم (فروشگاه) و (پیوند ها)/ بعدش میخوام بالای سایت یه متنی رو نمایش بده عین این سایت www.maheharam.com متنش این باشه (جهت اطلاع رسانی از مراسمات هیئت میتوانید یک پیامک بدون متن به 30008810000121 بفرستید) / شمارش صفحه داشته باشه /

لینک به ارسال

اینتجوری که قالب رو ویرایش نمی کنند

لطف کنیذ لینک خود قالبی رو که می خواهید بگذارید

اگر قالب رایگان بود رسیدگی می شه

لینک به ارسال

This Program Has Been downloaded From :www.M-Graphic.ir And Creacted By:MTSOFTG And You Can't Copy And Edit This Setup Or Any Of This Setup Or Program Files Because It's Just For M-Graphic Web Site.

این قالب اختصاصیه و بحث در موردش در انجمن ممنوعه

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...