• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
hellow

گذاشتن آخرین مطالب,مطالب تصادفی و پر بازدید با داشتن تصویر شاخص

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من میخوام تو سایتم اخرین مطالب و مطالب تصادفی و پر بازدید رو با داشتن تصویر شاخص اون مطلب و همراه با تیتر و محتوای اون پست رو داخل یک قسمت تو سایت بزارم ممنون میشک کمکم کنید خیلی فوریه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست من

برو رو آدرس پایین . افزونه رو نصب کن و در قسمت ابزارک ها .توی قسمت سمت چپ یا راست قالبت بذار

http://www.tehron.ir/64/most-viewed-articles-display-wordpress/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام از جوابت ممنون ولی من نمیخوام از افزونه استفاده کنم تازه اگه بخوامم از افزونه استفاده کنم مطالت پر بازدید و نطالب تصادفی روچیکار کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما کافیه یک جستجو در مورد پربازدیدترین ها و آخرین مطالب با عکس در انجمن بزنید آموزش و کدهاش موجوده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      وقتی سایتمون پروتکل SSL داشته باشه و بخوایم تو صفحه اول از یک IFRAME ای استفاده کنیم که خودش SSL نداره (HTTP هست)، باید چیکار کرد؟ چون قبل از اینکه SSL رو سایت نصب بشه، IFRAME درخواست خودش رو به نسخه HTTP می فرستاد اما دقیقا بعد از نصب SSL اون IFRAME به صورت خودکار درخواست HTTPS می فرسته به سایت مقصد و چون سایت مقصد HTTPS نداره، IFRAME با خطا مواجه می شه. من می خواستم بدونم چطوری باید کاری کرد که IFRAME درخواست HTTP ارسال کنه همچنان.
      از افزونه Really Simple SSL استفاده می کنم.
      مرسی
    • توسط sygunsys
      دوستانی که سئو کار هستند و یا تجربه دارند می تونن بگن که چطوری میشه کلمه ی کلیدی  نرم افزار حسابداری یه روزه از صفحه ی اول لینک 5 بره صفحه ی 2 لینک 8؟؟؟
    • توسط hasanataie
      سلام خدمت همکاران عزیز
      من میخوام یه انجمن وی‌بولتین بزنم که به وردپرس متصل بشه
      یعنی وقتی کاربر میاد تو وردپرس ثبت نام میکنه داخل انجمن هم واسش اکانت ایجاد بشه
      و وقتی که کاربر توی انجمن ثبت نام میکنه داخل وردپرس هم ثبت نام بشه
      وقتی کاربر در انجمن لاگین کرد در وردپرس هم لاگین بشه و برعکس.

از دوستان عزیز کسی این مورد رو میتونه اوکی کنه
      با پرداخت هزینه

• توسط Rangarang
      سلام
      مثلا فرض کنید تو سایت های خبری، اون تصویر کوچیکی که کنار عنوان قرار داره عکس نویسنده ست و وقتی وارد می شیم به صورت عادی عکس نویسنده بزرگ هست، خب این برای بقیه مطالب درسته و خوبه که تصویر کوچیک بزرگ بشه ولی وقتی بخوایم برای یک دسته خاص همون بحث نمایش تصویر کوچیک نویسنده رو داشته باشیم، دیگه درست نیست وقتی وارد ادامه مطلب می شیم، تصویر نویسنده به صورت بزرگ نمایش داده بشه.
      من می خواستم بدونم آیا امکانش هست که کارکرد فعلی تصویر شاخص رو برای یک دسته مشخص تغییر بدیم به کمک افزونه ای؟ و مثلا برای این دسته خاص دو تصویر معرفی کنیم، یکی تصویر کوچیک که نمایش دهنده عکس نویسنده و یکی هم بزرگ که شامل یک تصویر دل خواه هست. ممنون می شم این رو بگید، یا حتی اینکه کلا چیکار کنیم برای یک دسته خاص اصلا تصویر شاخص داخل پست رو نمایش نده.
      ممنونم
    • توسط omidch
      سلام یه افزونه میخوام برای ووکامرس که قابلیت چند فروشنده رو به محصول اضافه کنه.
      و نکته اینجاست که نمیخوام نماینده های فروش خودشون یه محصول جدید رو منتشر کنن تو سایت.
      میخوام یه افزونه باشه که همون محصولی رو که من تو سایت قرار دادم نماینده های مختلف هم بتونن اعلام موجودی کنن تو پنل خودشون اون محصول رو و مشتری وقتی وارد اون صفحه محصول میشه انتخاب کنه از کدوم نماینده فلان شهر خرید کنه.

خیلی ضروریه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.