amirhp

به هم ریختگی بخش نظرات

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

نمی‌دونم به چه دلیلی یه دفه رفتم دیدم بخش نظرات وبلاگم به هم ریخته و تولبار بالای صفحه هم به هم ریخته بود. افزونه هایی که استفاده کردم jetpack, jalali, relative post همه رو هم غیر فعال کردم اما مشکل حل نشد. از وردپرس ۳.۶ و قالب ۲۰۱۳ استفاده می‌کنم.

آدرس وبلاگ : amirhp.ir

وبلاگ لینوکس ریویوهم همین مشکل رو داره ظاهرا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من که مشکلی نداشت، از مرورگر دیگری هم استفاده کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم از به هم ریختگی اینه که خیلی فضای خالی و فاصله زیاد شده بین نظرات

نه قبلا با کروم هم امتحان کرده بودم و الان کش رو هم پاک کردم و حل نشد. حتی با یه سیستم عامل دیگه هم امتحان کردم الان.

اینم اسکرین شات این صفحه http://amirhp.ir/139...in-hello-world/

post-3222-0-77834200-1377345835_thumb.pn

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر روی سایت بود بهتر میشد کمک کرد

الان چیز ینیست که بشه بررسی کرد و از روی عکس کمک خاصی نمیشه کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmad4u
      سلام
      نمیدونم کد قالب نظراتم چه مشکلی داره که از تو صفحه که بر روی پاسخ به نظر کلیک میکنم

1- بصورت آجاکسی در زیر آن باز نمیشود که پاسخ به نظر را ارسال متن و صفحه بعد از رفرش امکان پاسخ فراهم میکند
      2- پاسخ های داده شده بجای اینکه بصورت تو در تو نمایش داده شود بصورت نظر معمولی در ادامه نظرات نمایش داده میشود و جالب اینکه از پنل مدیریت اگر به آن دیدگاه پاسخ داده شود درست و بصورت تو در تو در زیر آن نظر نمایش داده میشود

کد قالب نظرات:
      <?php // Do not delete these lines if (!empty($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']) && 'comments.php' == basename($_SERVER['SCRIPT_FILENAME'])) die ('Please do not load this page directly. Thanks!'); if (!empty($post->post_password)) { // if there's a password if ($_COOKIE['wp-postpass_' . COOKIEHASH] != $post->post_password) { // and it doesn't match the cookie ?> <p class="nocomments">برای مشاهده دیدگاه ها لطفا کلمه عبور را وارد نمایید!</p> <?php return; } } $oddcomment = 'class="alt" '; ?> <div id="combox"> <!-- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Begin the formatting of OL list for comments display ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ --> <?php if ($comments) : ?> <h3 id="comments"><?php comments_number('بدون ديدگاه', 'يك ديدگاه براي ', '% ديدگاه براي ' );?> &#8220;<?php the_title(); ?>&#8221;</h3> <ol class="commentlist comment_text"> <?php wp_list_comments(); ?> </ol> <div class="commentnumber"> <?php paginate_comments_links(); ?> </div> <!-- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ End the formatting of OL list for comments display ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ --> <!-- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Begin Leave A Reply Form ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ --> <?php else : ?> <!-- this is displayed if there are no comments so far --> <?php if ('open' == $post->comment_status) : ?> <!-- If comments are open, but there are no comments. --> <?php else : // comments are closed ?> <!-- If comments are closed. --> <?php endif; ?> <?php endif; ?> <?php if ('open' == $post->comment_status) : ?> <h3 id="comments">ديدگاه شما درباره اين محصول</h3> <?php if ( get_option('comment_registration') && !$user_ID ) : ?> <p>برای ارسال دیدگاه لطفا وارد محیط کاربری خود شوید! <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?redirect_to=<?php echo urlencode(get_permalink()); ?>">» کلیک کنید »</a></p> <?php else : ?> <div class="reply"> <form action="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform"> <fieldset> <?php if ( $user_ID ) : ?> <p class="replylogin">» نام کاربری شما: <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-admin/profile.php"><?php echo $user_identity; ?></a> ... <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-login.php?action=logout" title="خروح از نام کاربری">خروج &raquo;</a></p> <?php else : ?> <p><input type="text" name="author" id="author" value="<?php echo $comment_author; ?>" tabindex="1" class="replytext" <?php if ($req) echo "aria-required='true'"; ?> /> <label for="author" style="float: right;margin: 0 15px;">نام شما <?php if ($req) echo "(الزامی)"; ?></label></p> <p><input type="text" name="email" id="email" value="<?php echo $comment_author_email; ?>" tabindex="2" class="replytext" <?php if ($req) echo "aria-required='true'"; ?> /> <label for="email" style="float: right;margin: 0 22px;">ايميل<?php if ($req) echo "(الزامی)"; ?></label></p> <?php endif; ?> <p><textarea name="comment" id="comment" tabindex="4" class="replyarea"></textarea> <label for="comment" style="float: right;margin: 0 13px;">پیام شما (الزامی)</label></p> <p><input name="submit" type="submit" id="submit" tabindex="5" value="ارسال دیدگاه" class="replysubmit" /> <input type="hidden" name="comment_post_ID" value="<?php echo $id; ?>" /> </p> <?php do_action('comment_form', $post->ID); ?> </fieldset> </form> </div> <!-- ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ End Leave A Reply Form ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ --> <?php endif; // If registration required and not logged in ?> <?php endif; // if you delete this the sky will fall on your head ?> <?php $current_comment = get_comment( get_comment_id() ); $parent_comment = get_comment( $current_comment->comment_parent ); $parent_comment_author = $parent_comment->comment_author; if( $parent_comment && $current_comment->comment_parent != 0 ) echo "در پاسخ به $parent_comment_author"; ?> </div>  
    • توسط baharmf93
      سلام دوستان
      تازگی ها به مشکل عجیبی برخوردم، نمیتونم نظرات کاربران در پست ها رو تایید کنم و همینطور پاسخ اونا رو بدم و با خطای زیر رو به رو میشم که براتون پیوست کردم
      اخیرن هم تغییراتی در سایت نداشتم، یعنی هیچ افزونه ای رو نصب نکردم، فقط هاستم روی کلودفلیر بوده که جابه جا کردم
      اگر نظری دارید ممنون میشم بگید

• توسط TheOnlyMen
      درود خدمت دوستان گرامی
      ما هم کارمون این شده هر وقت به مشکلی بر می خوریم اینجا مطرح می کنیم
      من قسمت نظرات را برای قالبم طراحی کردم اما زمانی که می خواهی به یک نظر پاسخ دهی با کلیک بر روی دکمه پاسخ صفحه رفرش می شود و به طور معمول مانند بقیه وب سایت ها عمل نمی کند مثل تصویر زیر :

من تابع if ( is_singular() ) wp_enqueue_script( 'comment-reply' ); را نیز به قالب اضافه کردم اما تغییری ایجاد نشد.
      بنظرتون من چه چیزی رو جا انداختم؟
      سپاس گزارم
    • توسط نگار صادقی
      سلام خسته نباشید.
      دوستان من میخوام کامنت های قدیمی سایت رو حذف کنم آیا افزونه ای کدی چیزی هست؟
      مصلا میخوام کامنت های مطالب سال 94 رو حذف کنم چجوری باید اینکارو کنم؟
      و انیکه حذف کامنت ها تاثیری توی سئو نداره؟

پیش پیش تشکر
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده: