رفتن به مطلب

اصلاح کدهای اسلایدرهای پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام.من چند روزه که نتوستم این پوسته رو اصلاح کنم.این پوسته ها تو نیوگ خوب جواب میدن ولی نمیدونم چرا تو وردپرس به مشکل میخورن.من علاقه ندارم با نیوک کار کنم و سایت موزیک هم با وردپرس این مشکلهارو داره.البته مشکلم فقط با اسلایدرهاست.هرکاری میکنم عکسهارو نشون نمیده.اگه کسی میتونه برام درستش کنه ممنون میشم.هزینه هم اگه داشته باشه میپردازم.چون دیگه خسته شدم و به این پوسته هم واقعا علاقه دارم.خیلی به دردم میخوره.اول یک نگاه به سایت بندازید تا متوجه مشکل همه اسلایدرها بشید

www.sadafmusic.com

بازم از همه بچه ها بخاطر راهنماییشون خیلی ممنونم

لینک به ارسال

روی خود پوسته بوده اقا مرتضی.با راهنمایی بچه ها فقط تونستم نوشته یکی از پستهارو بذارم رو اسلایدر اصلی ولی نه عکسها اومد نه به پستهای بعدی میرفت.در صورتی که باید تا 8 تا پست رو نشون بده.

لینک به ارسال

توی کدهای html که اثری از عکسها نیست.

شما فایل اسلایدر یا هدر رو اینجا بزارید تا براساس کدها بتونیم کمک کنیم.

لینک به ارسال

توی فایل فانکشن این دو تابع رو پیدا و کدهاشون رو بزاریداینجا:

slide_img() و slide_imgt()

لینک به ارسال

نمیدونم کامله یا نه ولی فکر کنم درست باشه.البته علامتها اونور افتاد نتونستم درست کنم

function slide_img(){
if ( has_post_thumbnail() ) {
the_post_thumbnail( 'slide-img', array('class' => 'slide-img') );
} else {
};
}
function slide_imgt(){
if ( has_post_thumbnail() ) {
the_post_thumbnail( 'slide-imgt', array('class' => 'slide-imgt') );
} else {
};
}

لینک به ارسال

خو باید برای عکس دار شدن اسلاید بالا به پست هایی که در اسلاید نمایش داده میشن در تصویر شاخص عکس بدید.

لینک به ارسال

این کارو انجام دادم ولی تغییری نکردفقط عکس پست دو بارتکرار شد.نمیشه کاری کرد که اسلایدر چند تا عکس خاص رو نشون بده.دیگه ربطی به پستها نداشته باشه.لینک عکسهارو تو اسلایدر بذارم و مثل بقیه اسلایدرها فقط اون چندتا عکسو تکرار کنه.

مثل اینکه کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه.به هرحال ممون از همه خیلی چیزها یاد گرفتم که مدیون همه بچه ها هستم.موفق باشید

لینک به ارسال

توی کدهای اسلایدر پوسته شما به اینصورت بود که از تصویر شاخص خونده بشه.

البته کدهای php پوسته شما خیلی بد نوشته شده و ممکن هست خطاها و مشکلات دیگه ایی هم داشته باشه.

بنظرمن بهتره از اسلایدرهای دیگه استفاده کنید.

لینک به ارسال

یکی از افزونه های اسلایدشو یا اسلایدر ها رو نصب کنید و بعد کدی که برای فراخوانی شون هست رو بزارید بجایی که فایل Slideshow.php در پوسته فراخوانی شده.

لینک به ارسال

اقا مرتضی چون دیگه واقعا خسته نشدم بیخیال اسلایدر و عکس شدم.این همه وقتمو گذاشتم ولی نتیجه نداد.دیگه میخوام وقتمو رو مطالب سایت بذارم تا آمار بازدیدم بالا بره.من این سایتو به این خاطر با وردپرس زدم که از نیوک خوشم نمیومد.رقبا گفتن که نمیتونی با وردپرس تو زمینه موزیک موفق باشی و من هم چون میخوام همیشه راهی رو برم که دیگرون نرفتن لجبازی کردم و با وردپرس سایت موزیکو تاسیس کردم.البته از همه دو.ستان تقاضا دارم که تو این زمینه منو راهنمایی کنن و نظرات با ارزش و کارسازشونو از من دریغ نکنن.به هر حال ورد پرسیها باید هوای همدیگرو داشته باشن.از همه دوستانی که کمک کردن و خیلی چیزها به من یاد دادن ممنونم.امیدوارم همه در پناه خداوند موفق وموید باشند و هرچند وقتی یک سر به سایت ما هم بزنن که سعی میکنم بهترین موزیکهارو تو سایت بذارم تا از بازدیدشون پشیمون نشن.فعلا با اجازه از همه.البته اگه کسی تونست مشکل منو حل کنه که یه دنیا ممنون میشم.فقط مارو فراموش نکنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...