رفتن به مطلب

دسته بندی گالری وردپرس

shayan

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک پست رو اختصاص دادم به گالری تصاویر و میخوام تمامی گالری هایی که در آینده میسازم توی این پست باشه

ولی خب مسلما این پست خیلی شلوغ میشه

من برای هر گالری یه عنوان میزارم

میخواستم بدونم میشه به این عنوان ها یه لینکی داد کهوقتی روش کلیک میشه زیر مجموعش باز بشه؟؟؟

لینک به ارسال

شما یک دسته بندی برای گالری بساز و تمام گالری ها را در آن دسته بندی قرار بده و از طریق تبهای بالای سایت با ژنراتور کوئری ساز یک کوئری برای اون دسته بندی بساز و بگذار در صفحه ای که می خواهید همه گالری ها را نمایش دهید

در اولین مرحله ژنراتور بجای 10 در تعداد مطالب منفی یک بگذارید تا تمام مطالب دسته بندی ساخته شده را لیست کند

لینک به ارسال

تو مرحله اول باید نوشته انتخاب بشه؟

تو مرحله دوم ستون سمت چپ باید چیکار کرد؟

ویرایش شده توسط shayan
لینک به ارسال

بله (البته می تونه فایلهای پیوست هم باشه ولی ممکنه یک کم کارتون سخت بشه)

روی دسته بندی کلید کنید و عدد آی دی دسته بندی که برای گالری ساختید بگذارید

تمام مراحل راهنما دارند و کلا فارسیست

به مشکلی نخواهید خورد

لینک به ارسال

روی دسته بندی کلید کنید و عدد آی دی دسته بندی که برای گالری ساختید بگذارید

اصلا متوجه منظورتون تو این قسمت نشدم !!!!!

احساس میکنم منظورمو متوجه نشدید :)

ببینید من یک صفحه دارم با این آدرس:

/?p=12

ومیخوام تمام گالری هایی که میسازم تو این صفحه باشه(با تیتر موضوعات)

وطبق فرمایش شما یک دسته به نام گالری تصاویر هم ایجاد کردم...

50463903709792455841.png

و یک سوال:

ایا گالری هایی که بعدا ایجاد میکنم تو همین صفحه نوشته باشه یا میتونه تو هر صفحه ای البته با قرار گرفتن تو دسته " گالری تصاویر" باشه؟

و چیزی که من میخوام:

تو صفحه اصلی این تیتر ها به صورت لینک باشند و دارای زیر مجموعه که همون عکس های مرتبط به خودشه

و اولین تیتر که آخرین گالری ارسال شده است زیر مجموعه نمایش داده شود

و گالری های قدیمی تر با کلیک بر روی آن ها زیر مجموعه آنها نمایش داده شود

و گالری باز قبلی بسته شود در کل یک گالری باز داشته باشیم

به بهترین صورت توضیح دادم استاد

آیا کد آماده هست که از اون استفاده کنم؟؟؟

لینک به ارسال
در اولین مرحله ژنراتور بجای 10 در تعداد مطالب منفی یک بگذارید تا تمام مطالب دسته بندی ساخته شده را لیست کند

تو مرحله اول باید نوشته انتخاب بشه؟

تو مرحله دوم ستون سمت چپ باید چیکار کرد؟

فکر کنم مربوط به ژنراتور بود

لینک به ارسال

اگر می خواهید در یک صفحه عناوین گالری ها را به صورت پویا و داینامیک نمایش دهید باید برای منظورتونکوئری بنویسید

ابتدا بایدذ هر گالری را به صورت مجزا در یک پست مجزا منتشر کنید و برای مجموعه گالری ها یک دسته بندی مشخص کننده داشته باشید مثل gallery حالا این دسته بندی یک آی دی داره مثل 120 پس شما باید یک قالب صفحه با کوئری احضار لیست عناوین مطالب دسته بندی 120 ایجاد کنید

در تبهای بالای همین سایت پیوند ژنراتور کوئری ساز مشخصه

روی اون کلیک می کنید و در مرحله اول تعداد مطالب را از 10 به -1 تغییر می دید در محله بعدی دسته بندی را انتخاب و در فیلد مربوطه می نویسید 120

در مرحله آخر فقط تیک نام مطلب و پیوند پایدار مطلب را تیکدار می کنید و باقی تیک ها را بر می دارید و بر روی ساخت کد می زنید در صفحه ای که باز می شود کوئری شما با توضیحات کافی و لازم پارسی قرار دارد صفحه را انتها بخوانید و هرکاری خواسته بود انجام دهید

در نهایت یک کپی از page.php قالب تهیه می کنید و کدهای کوئری ساز را جایگزین کدهای حلقه می کنید و در ابتدئای صفحه

می نویسید

<?php
/*
* Template Name: Gallery Page
*/
?>

و ذخیره می کنید

از پیشخوان یک برگه جدید می سازید یا برگه فعلی را ویرایش می کنید و قالب برگه را Gallery Page معرفی می کنید

لینک به ارسال

تو مرحله دوم منظور همون مطالب دسته خاص هست دیگه؟

و ستون سمت چپم که به صورت پیشفرض باید روی همون "منتشر شده" باشه...

در مرحله آخر ون چیزایی که شما فرمودید نست

لطفا دوباره چک کنید

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...