• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.

من ProPanel ( کنترل پنل قالب وردپرس رو رو قالبم ست کرده بودم.)

بعد می خواستم برش دارم. پوشه admin رو پاک کردم و کدهایی که تو فانکشن برای اضافه کردن پنل داده بودم رو هم پاک کردم.

حالا نمی دونم چی شده فایل فانکشن مشکل پیدا کرده! حتی وردپرس رو هم از اول نصب کردم ولی مشکلم حل نشد. یکی از مشکلاتی که پیدا کرده اینه که مثلا می خوام دسته اضافه کنم میگه از قبل وجود داره. یا تصویر شاخص برای پست می خوام بزارم خطا میده. چند بارم که تکرار بشه دیگه پنل وردپرس بالا نمیاد. مچبورم دوباره وردپرس نصب کنم. و دوباره همون مشکل!

نمیدونم درست توضیح دادم یا نه ! ولی دوستان اگه چیزی از حرف های من متوجه شدید و راهی به ذهنتون می رسه ممنون میشم کمکم کنید.

مرسی از همه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالبتون رو پاک کنید و از منبعش دوباره دریافتش کنید

من فکر نکنم کسی بتونه حدس بزنه چه کدی ولی قطعا کدی را اشتباه پاک کردید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب رو خودم طراحی کردم. اینم آدرس سایت.

الان برای ورود به پنل همچین خطایی میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ghermezo/public_html/wp-content/themes/GhermezoAbiha1.1/functions.php:1) in /home/ghermezo/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

ویرایش شده در توسط S Morteza Mahdavy

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرسی. فاصله های بین خطوط داخل تگ php رو پاک کردم مشکلم حل شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط DariushGreat
      سلام
      من قالب دستازی ساختم و زبان پیفرض رو انگلیسی قرار دادم و همزمان دارم براش فایل فارسی هم میسازم. مشکل من اینجاست که همه ترجمه های نمایشی در سایت درست هستن، اما ترجمه های مربوط به پیشخوان و یا عبارات توابع موجود در functions.php اصلا به درستی انجام نمیشن.
      برای نمونه من یه Custom Post Type به نام Events تعریف کردم. در برنامه PoEdit هم گزینه هایی که مد نظرم بود برای ترجمه میاد و من ترجمه رو انجام میدم اما در پیشخوان هیچ تغییری انجام نمیشه باز انگلیسی نمایش داده میشه.

تکست دامین رو هم در هدر فراخونی کردم
      ممنون برای راهنمایی هاتون
    • توسط karimi5555
      با سلام
      من یه سایتی رو تو لوکال ساختم که کار میکنه ولی وقتی که اون رو آپلود کردم به مشکل خورد
      یعنی اینکه دیگه نمی تونم وارد پنل ادمین بشم و موقع ذخیر هر اطلاعاتی هم ذخیره نمی شه.
      در ضمن من وقتی که از پوسته های خود وردپرس استفاده می کنم سایت بدون مشکل کار می کنه اما وقتی پوسته رو به پوسته خودم تغییر می دم دوباره به مشکل بر میخوره
      لطفا اگه ممکنه کمک کنید ممنون.
    • توسط سعید شعبانی
      اکثر قابلیت هایی که می خواهید توسط هک های وردپرس به سایت خود بیفزایید, یک کد به شما ارائه می دهند که باید در فایل فانکشن قالب خود قرار دهید. شما برای افزودن این کد ها باید فایل فانکشن را باز کنید و کد های جدید را به آن بیفزایید اما این کار می تواند باعث گرفتن وقت شما شود. افزونه Functionality که به تازگی ارائه شده است یک ادیتور جدید به مدیریت وردپرس شما اضافه می کند و شا می توانید کد هایی که می خواهید در فانکشن قرار دهید را در آن بگذارید و این افزونه خودش فایل Function.php را برای شما بسازد. البته مزایایی دیگر نیز این کار دارد. یکی اینکه, کار را برای شما آسان می کند و در زمان بروز مشکل شما راحتر می توانید مشکلات را پیدا و رفع کنید و دیگر اینکه با تغییر قالب دیگر فایل فانکشن شما تغییر نمی کند. اما همین مضیت دوم می توتند یک مشکل برای سایت شما بوجود آورد.
      دانلود افزونه Functionality در مخزن وردپرس
      منبع

• توسط 021
      سلام
      سال نو مبارک
      اگه میشه کلا فانکشن زیر رو برای من توضیح بدید :

'action': function(){
      jQuery('.picker').each(function(){
      jQuery(this).val(jQuery(this).attr('default'));
      jQuery(this).trigger('keyup.miniColors');
      });

• توسط 021
      سلام
      وقتی پوسته وردپرس رو در حالتی که دیباگ فعاله انتخاب میکنم با اخطارهای زیر روبرو میشم :

البته قبلش فایل فاکنشن رو چک کردم چیزی به جز کدهایی که خودم بهش اضافه کرده بودم نبود ولی بعد از فعال کردن پوسته کدهای زیر به آخر فایل فانکشن به صورت اتوماتیک اضافه شد ... :

میخوام بدونم باید چیکار کنم که این کدها اتوماتیک به فانکشن اضافه نشن ...
      ممنون