رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من ProPanel ( کنترل پنل قالب وردپرس رو رو قالبم ست کرده بودم.)

بعد می خواستم برش دارم. پوشه admin رو پاک کردم و کدهایی که تو فانکشن برای اضافه کردن پنل داده بودم رو هم پاک کردم.

حالا نمی دونم چی شده فایل فانکشن مشکل پیدا کرده! حتی وردپرس رو هم از اول نصب کردم ولی مشکلم حل نشد. یکی از مشکلاتی که پیدا کرده اینه که مثلا می خوام دسته اضافه کنم میگه از قبل وجود داره. یا تصویر شاخص برای پست می خوام بزارم خطا میده. چند بارم که تکرار بشه دیگه پنل وردپرس بالا نمیاد. مچبورم دوباره وردپرس نصب کنم. و دوباره همون مشکل!

نمیدونم درست توضیح دادم یا نه ! ولی دوستان اگه چیزی از حرف های من متوجه شدید و راهی به ذهنتون می رسه ممنون میشم کمکم کنید.

مرسی از همه

لینک به ارسال

قالبتون رو پاک کنید و از منبعش دوباره دریافتش کنید

من فکر نکنم کسی بتونه حدس بزنه چه کدی ولی قطعا کدی را اشتباه پاک کردید

لینک به ارسال

قالب رو خودم طراحی کردم. اینم آدرس سایت.

الان برای ورود به پنل همچین خطایی میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ghermezo/public_html/wp-content/themes/GhermezoAbiha1.1/functions.php:1) in /home/ghermezo/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

ویرایش شده توسط S Morteza Mahdavy
لینک به ارسال

آقا مرسی. فاصله های بین خطوط داخل تگ php رو پاک کردم مشکلم حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...