رفتن به مطلب

مشکل. انتقال وردپرس از هاست به هاست دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام

فایلها و دیتابیس فایلهای وردپرس رو از هاست رایگان به یک هاست دیگر انتقال دادم . سایت کاملا بالا می اد ولی وقتی وارد یک صفحه دیگه میشم و یا وارد مدیریت بشم خطای نوشته زیر رو نشون میده . مشکلش چیه

لطفا کمک کنید.

help help help help help help help help

لینک به ارسال

فایلها و دیتابیس فایلهای وردپرس رو از هاست رایگان به یک هاست دیگر انتقال دادم . سایت کاملا بالا می اد ولی وقتی وارد یک صفحه دیگه میشم و یا وارد مدیریت بشم خطای نوشته زیر رو نشون میده . مشکلش چیه

لطفا کمک کنید.

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_VARIABLE in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-admin/includes/screen.php on line 389

لینک به ارسال

public_Html/Wp-admin

دوباره انتقال دادم ولی بازم همین مشکلو داره

خطای زیرو میده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-content/plugins/Shoutbox-Fa/ajax_shoutbox.php:1) in /home/mihansms/public_html/mobazar.ir/wp-includes/pluggable.php on line 876

لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

کلا فایل های وردپرس رو دوباره قرار بدید!!! همه فایل ها و پوشه ها رو حذف کنید بجز

فایل: wp-config.php

و پوشه : wp-content

دوباره فایل های وردپرس رو بارگذاری کنید...

لینک به ارسال

آقا مرتضی . مگه مشکل از کجاشه که باید دوباره همشون رو انتقال بدم .

لینک به ارسال

کردیم حل نشد

فایل ها فانکشن قالبم رو که پاک میکنم حل میشه اما اینجور که نمیشه تا دیشب این قالب کار میکرد

لینک به ارسال

داداش گلم من مشکلم رو حل کردم از تهه فایل فانکشن در صورت وجود ?> این وپاک اگر حل شد که هیچ نشد به حالت قبلی برش گردون واسه من اینجوری حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...