kaboom

مشکل خود به خودی قالب در باز نشدن منو

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید دوستان

من یه مشکلی دارم اون هم اینکه ، قالبم از دیروز کلا یهو قاطی کرد ، و من اصلا بهش دست نزدم ، یعنی قسمت منو بالا چند زیر مجموعه داره وقتی روش موس رو می بردید منو باز میشد اما الان اینطوری نیست ، تمامی قسمت هایی که به این صورت بودن باز نمیشن ، حتی یکی از ابزارک های قالبم که چندین متد پربازدیدترین ، اخرین دیدگاه ها برچسب ها و تازه ترین ها بود و می تونستید هرکدوم رو انتخواب کنید ، هم کلا همشون حالت فعال دارن .هیچ دستگاری هم نشده ، نمی دونم چرا اینطور شده

ممنون میشم کمکم کنید .البته اگر یه بار رو این منویی که باز نمیشه کلیک کنید و وارد صفحش بشید ، وقتی وارد صفحش شدید موس رو ببرید روش منوش باز میشه :huh:

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نکنم این مشکل از دیروز ایجاد شده باشد.چند روز پیش که سایت شما را برای مشکل فونتتان بررسی کردم همینطور بود...#

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمی دونم شاید من حواسم نبود اما مهم اینه که از اول اینجور نبوده و من هم اصلا دست نزدم بش..بنظرتون چیکار کنم درست شه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبل از ایجاد مشکل افزونه جدیدی نصب کردید؟

وردپرس رو بروزرسانی کردید؟

کلا چه تغییراتی دادید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من همون اول که سایت رو راه انداختم تمامی افزونه های موردم رو نصب کردم ، و تا الان هیچ افزونه ی نصب نکردم.. وردپرس رو هم به روز رسانی کردم به 3.4 که هنوزم به 3.4.1 اپدیت نکردم... البته دقیق نمدوونم قبل از بروزرسانی هم مشکل داشتم یا خیر

اما یه بار همین مشکل رو در لوکال هاست هم داشتم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظر میرسه تداخل در توابع جی کوئری دارید.

البته 2 بار هم جی کوئری در پوسته شما لود شده.

من کدهای اضافی رو هم حذف کردم مشکل حل نشد.

شما از چه منویی برای پوسته استفاده کردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری